.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

خواص چای نعناع و درمان پرمویی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص چای نعناع و درمان پرمویی

چای نعناع هورمون تستوسترون آزاد را کاهش داده و سبب افزایش چند هورمون زنانه در بدن می شود . به گزارش آسان طب خوردن چای نعناع روزی دوبار هورمون های مردانه ای که سبب رویش موی زاید می شود را کم میکند . به جای داروهای شیمیایی و لیزر چای نعناع را امتحان کنید .

چای نعناع

چای نعناع یکی از انواع دمنوش های گیاهی است که برای سلامتی فواید زیادی دارد . از جمله اینکه با خوردن چای نعناع مانع رشد موهای زاید بدن می شوید . به گزارش آسان طب برای درمان خونریزی سینه دمنوش نعناع یا عصاره نعناع بخورید . برای درمان درد سینه و پهلو از کمپرس نعناع استفاده کنید . در این مقاله برخی از خواص چای نعناع و طرز تهیه نوعی از این چای را برایتان بیان میکنیم .

خواص چای نعناع

از خواص چای نعناع اینست که نعناع کرم روده و کرم معده را از بین میبرد . نعناع و دمنوش نعناع معرق است و تب را پایین می اورد . دمنوش نعناع کبد را نمیز میکند . همچنین پایین برنده کلسترول خون است .  به گزارش آسان طب نعنا و انارترش را برای رفع سکسه و استفراغ میل کنید . از دیگر خواص چای نعنا اینست که  برای گلودرد میتوانید این چای را غرغره کنید . نعناع از بین برنده گاز معده و روده و بادشکنی قوی است . به گزارش آسان طب نعناع و دمنوش نعناع ضد تشنج – ضد سرفه – آرام بخش – مسکن و قاعده آور است . این چای ادرار را زیاد میکند . برای تسکین درد دندان نعناع بجوید . برای سوء هاضمه از نعناع و چای آن استفاده کنید .

چای نعناع و درمان پرمویی

از چای نعناع برای درمان موهای زاید در زنان ( درمان پرمویی )  استفاده می شود . طبق تحقیقات بدست امده این دمنوش رشد غیر طبیعی مو در زنان را کنترل میکند . دمنوش نعناع هورمون تستوسترون آزاد را کاهش داده و سبب افزایش چند هورمون زنانه در بدن می شود . به گزارش آسان طب خوردن دمنوش نعناع روزی دوبار هورمون های مردانه ای که سبب رویش موی زاید می شود را کم میکند . به جای داروهای شیمیایی و لیزر چای نعناع را امتحان کنید .

طرز تهیه چای نعناع

یکی از روش های تهیه این دمنوش اینگونه است که کیسه چای و برگ های نعناع را در ظرفی قرار داده و رویش آب جوش بریزید ، هشت دقیقه منتظر بمانید و بعد نعناع و برگ چای را خارج کنید . اکنون به مایع حاصل شکر اضافه کنید و هم بزنید تا شکر حسابی محو شود .

به گزارش آسان طب برخی از افراد در ادامه مراحل بالا آب پرتقال و اب لیمو و کمی اب سرد به مایع اضافه میکنند و حسابی هم میزنند . سپس چای را با یخ میخورند . شبیه نوشیدنی خنک .


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

رابطه ی کلسترول و اهداف رژیم غذایی

مزاج چیست و معرفی انواع گوناگون آن

طرز تهیه لوبیاپلو ی خوش طعم

طرز تهیه لوبیاپلو ی خوش طعم

غذاهای خطرناک

معرفی ۶ نمونه از غذاهای خطرناک دنیا

پربازدید های تغذیه

نظرات شما

*

code