http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

خواص چای نعناع و درمان پرمویی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص چای نعناع و درمان پرمویی

چای نعناع هورمون تستوسترون آزاد را کاهش داده و سبب افزایش چند هورمون زنانه در بدن می شود . به گزارش آسان طب خوردن چای نعناع روزی دوبار هورمون های مردانه ای که سبب رویش موی زاید می شود را کم میکند . به جای داروهای شیمیایی و لیزر چای نعناع را امتحان کنید .

چای نعناع

چای نعناع یکی از انواع دمنوش های گیاهی است که برای سلامتی فواید زیادی دارد . از جمله اینکه با خوردن چای نعناع مانع رشد موهای زاید بدن می شوید . به گزارش آسان طب برای درمان خونریزی سینه دمنوش نعناع یا عصاره نعناع بخورید . برای درمان درد سینه و پهلو از کمپرس نعناع استفاده کنید . در این مقاله برخی از خواص چای نعناع و طرز تهیه نوعی از این چای را برایتان بیان میکنیم .

خواص چای نعناع

از خواص چای نعناع اینست که نعناع کرم روده و کرم معده را از بین میبرد . نعناع و دمنوش نعناع معرق است و تب را پایین می اورد . دمنوش نعناع کبد را نمیز میکند . همچنین پایین برنده کلسترول خون است .  به گزارش آسان طب نعنا و انارترش را برای رفع سکسه و استفراغ میل کنید . از دیگر خواص چای نعنا اینست که  برای گلودرد میتوانید این چای را غرغره کنید . نعناع از بین برنده گاز معده و روده و بادشکنی قوی است . به گزارش آسان طب نعناع و دمنوش نعناع ضد تشنج – ضد سرفه – آرام بخش – مسکن و قاعده آور است . این چای ادرار را زیاد میکند . برای تسکین درد دندان نعناع بجوید . برای سوء هاضمه از نعناع و چای آن استفاده کنید .

چای نعناع و درمان پرمویی

از چای نعناع برای درمان موهای زاید در زنان ( درمان پرمویی )  استفاده می شود . طبق تحقیقات بدست امده این دمنوش رشد غیر طبیعی مو در زنان را کنترل میکند . دمنوش نعناع هورمون تستوسترون آزاد را کاهش داده و سبب افزایش چند هورمون زنانه در بدن می شود . به گزارش آسان طب خوردن دمنوش نعناع روزی دوبار هورمون های مردانه ای که سبب رویش موی زاید می شود را کم میکند . به جای داروهای شیمیایی و لیزر چای نعناع را امتحان کنید .

طرز تهیه چای نعناع

یکی از روش های تهیه این دمنوش اینگونه است که کیسه چای و برگ های نعناع را در ظرفی قرار داده و رویش آب جوش بریزید ، هشت دقیقه منتظر بمانید و بعد نعناع و برگ چای را خارج کنید . اکنون به مایع حاصل شکر اضافه کنید و هم بزنید تا شکر حسابی محو شود .

به گزارش آسان طب برخی از افراد در ادامه مراحل بالا آب پرتقال و اب لیمو و کمی اب سرد به مایع اضافه میکنند و حسابی هم میزنند . سپس چای را با یخ میخورند . شبیه نوشیدنی خنک .


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

تغذیه و تخلیه معده

بامیه،خانواده ای کامل از انواع ویتامین ها

خواص گزنه

گزنه و خواص گزنه (انجره)

خواص تمشک

خواص تمشک میوه ای وحشی اما پر خواص

پربازدید های تغذیه

نظرات شما

*

code