.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

تمیز کردن اجاق گاز و رفع خراش

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » تمیز کردن اجاق گاز و رفع خراش

در مرحله اول از خنک بودن گازتان اطمینان پیدا کنید. چون ممکن است گاز داغ باشد و دستتان بسوزد. اکنون اب و جوش شیرین را با هم ترکیب کنید تا شبیه خمیر شود. انقدر ان را به هم بزنید که هیچ توده دایره ای شکل از جوش شیرین باقی نماند و ترکیب صاف و یکدست شود .

تمیز کردن اجاق گاز

تمیز کردن اجاق گاز از خراشهای مختلف یکی از دغدغه های اصلی زنان خانه دار است. گاهی خراش های مختلفی روی اجاق گاز تان می افتد که به شدت شما را ناراحت میکند . در این مقاله به دو روش تمیز کردن اجاق گاز از خراش اشاره میکنیم .

روشهای تمیز کردن اجاق گاز

 دو روش برای تمیز کردن اجاق گاز وجود دارد . یکی استفاده از ماده مخصوص پولیش آهن و دیگری استفاده از جوش شیرین . اکنون به توضیح این دو روش می پردازیم :

برای تمیز کردن اجاق گاز ماده مخصوص پولیش آهن استفاده کنید

در این روش باید با کمک اهل فن و کسی که در این زمینه تخصص دارد از ماده پولیش مناسب برای گازتان استفاده کنید . بعد از اینکه پولیش مناسب برای گاز را پیدا کردید با کمک پارچه تمیز و نرم (بهتر است پنبه ای باشد) شروع به از بین بردن خراش ها کنید. به طوری که پارچه را به ماده پولیش بمالید و با حرکات دورانی روی قسمت های خراش دار آن را رفع کنید. وقتی که کل مکان های خراش دار را با این پولیش پوشاندید، باید با پارچه تمیز دیگری ماده پولیش اضافی را از روی گاز پاک کنید.
وقتی چند دقیقه گذشت براحتی پولیش را از روی گاز پاک کنید. اکنون میبینید که سطح گاز کامل صاف شده است.

ترکیب جوش شیرین و آب برای تمیز کردن اجاق گاز

در مرحله اول از خنک بودن گازتان اطمینان پیدا کنید. چون ممکن است گاز داغ باشد و دستتان بسوزد. اکنون اب و جوش شیرین را با هم ترکیب کنید تا شبیه خمیر شود.به گزارش آسان طب انقدر ان را به هم بزنید که هیچ توده دایره ای شکل از جوش شیرین باقی نماند و ترکیب صاف و یکدست شود . چون خود این توده ها باعث خراش افتادن به روی گاز می شوند.

اکنون با کمک پارچه ای نرم این خمیر را روی خراشیدگی های گاز به حالت دورانی پخش کنید. سپس با پارچه نرم دیگری اضافه جوش شیرین را از روی گاز پاک کنید تا تمیز شود.

 جلوگیری از خراش افتادن روی سطح گاز

ظروفی که روی گاز میگذارید را از روی گاز بلند کنید و ان را نکشید . کف ظروف و تابه را قبل استفاده تمیز کنید . سعی کنید از ظرف هایی استفاده کنید که کف ان صاف است . زمانی که از گاز استفاده نمیکنید هیچ وسیله ای را روی گاز قرار ندهید . در هر حال رویه گاز از فلز است و در اثر کوچکترین ضربه ای ممکن است خش بیفتد . بنابراین تاجایی که میتوانید از آن مراقبت کنید. برای خواندن مطلب درباره شیرین بیان برروی ان کلیک کنید .


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

عواقب عدم مصرف آب و میزان نیاز بدن

رهایی از افکار منفی

چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم؟

بنیان آزاد در فعالیت ورزشی برونگرا

آشنایی با روشهای تربیت کودکان

پربازدید های سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code