http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

اموزش تهیه شیرینی کشمشی در خانه

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » اموزش تهیه شیرینی کشمشی در خانه

در مرحله اول برای تهیه شیرینی کشمشی روغن و خاک قند را مخلوط کنید و حسابی بزنید تا سفید سفید شود . اکنون سفیده و زرده تخم مرغ ها را از هم جدا کنید . وانیل و زرده را با هم ترکیب کنید .این موادی که برایتان شرح دادیم جمعا 4000 کالری دارد .

شیرینی کشمشی

شیرینی کشمشی یکی از شیرینی های خوشمزه ایرانی است که طرفداران خاص خود را دارد . از این شیرینی میتوانید برای مهمانی های مختلف برای پذیرایی از مهمان ها استفاده کنید . به گزارش آسان طب کشمش که یکی از مواد اصلی سازنده این شیرینی است برای بدن انسان فواید زیادی دارد . در این مقاله طرز تهیه شیرینی کشمشی را برایتان بیان می کنیم .

مواد لازم و طرز تهیه شیرینی کشمشی

خاک قند 400 گرم

آرد 300 گرم

روغن جامد 200 گرم

تخم مرغ 3 عدد

کشمش 100 گرم

وانیل به میزان کافی

طرز تهیه شیرینی کشمشی

در مرحله اول برای تهیه شیرینی کشمشی روغن و خاک قند را مخلوط کنید و حسابی بزنید تا سفید سفید شود . اکنون سفیده و زرده تخم مرغ ها را از هم جدا کنید . وانیل و زرده را با هم ترکیب کنید . به گزارش آسان طب سفیده را در ظرفی جدا حسابی بزنید (با مخلوط کن یا همزن برقی یا همزن دستی ای حتی قاشق) تا حسابی کف کند و سفت شود . اکنون همه مواد را با هم حسابی ترکیب کنید . سپس کشمش و آرد را اضافه کنید . توجه کنید که ارد را کم کم اضافه کنید و مدام هم بزنید تا گلوله گلوله نشود .

اکنون روی سینی کاغذ روغنی بگذارید ، مواد را داخل قیف بریزید  و روی آن کاغذ مواد را با قیف دایره دایره بریزید . این دایره ها باید از هم کمی فاصله داشته باشند . چون در فر شیرینی ها پف میکنند و به هم میچسبند . به گزارش آسان طب فر را از قبل در دمای 180-200 درجه گرم کرده ایم . پنج دقیقه بعد شیرینی آماده است .

کشمش موجود در این شیرینی به دلیل کلسیم زیادی که دارد برای همه افراد مخصوصا کودکان و افراد مسن بسیار مفید است . این موادی که برایتان شرح دادیم جمعا 4000 کالری دارد . آن را بر تعداد شیرینی تقسیم کنید . به گزارش آسان طب  در این صورت میزان کالری هر شیرینی را حساب میکنید .


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

لوبیا چیتی 356

لوبیا چیتی منبع عالیه پروتئین

خواص درمانی و فواید کرفس

کرفس، خواص درمانی و فواید کرفس

چای آویشن ، خواص چای آویشن ، گیاه آویشن

خواص سنبل الطیب یا علف گربه Valerian

پربازدید های تغذیه , سبک زندگی

نظرات شما

*

code