تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب ازدواج استرس اضطراب افسردگی بیماری تغذیه سالم تناسب اندام! جوش صورت خواص درمانی داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مسواک زدن مو موفقیت ویتامین کاهش وزن یبوست

خواص بالنگ و میوه بالنگ چیست؟

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص بالنگ و میوه بالنگ چیست؟

برای درمان مسمومیت غذایی پوست بالنگ را خشک کرده و بکوبید. سپس با عسل میل کنید. دانه های بالنگ برای درمان زخم حشرات و مار افعی بسیار موثر است. پوست بالنگ ویتامین های زیادی دارد. سموم کبد را پاک میکند و باعث سلامت کبد می شود. بالنگ کلسیم زیادی دارد . در نتیجه نشاطر اور و ارامبخش است و دشمن غم و غصه میباشد .

خواص بالنگ

خواص بالنگ یا ترنج برای سلامتی انسان قابل تامل است. بالنگ میوه ای زرد رنگ و دارای گوشت های سفید است. از برگ و شکوفه ان هم برای مصرف دارویی استفاده می شود. بالنگ طبیعتی سرد و خشک دارد. بالنگ از دسته میوه ها و از نوع مرکبات است. برگ ان هم بوی لیمو است. شکوفه های بنفش و سفید بالنک زیبایی خاصی به درخت ان میدهد.

برای درمان نفخ شکم از بالنگ استفاده می شود. بالنگ قلب را تقویت میکندو موجب سلامت قلب می شود. برای سلامت قلب نیز از بالنگ و مربای بالنگ استفاده می شود. درد مفاصل و نقرس را با بالنگ میتوان رمان کرد. مربای بالنگ یبوست را دفع میکند و سبب ارامش مصرف کننده می شود.

خواص بالنگ – خواص میوه بالنگ

از خواص بالنگ میتوان به این مورد اشاره کرد که بالنگ دشمن نفخ است و هضم غذا را برای شما اسان می کند . همچنین میتوانید میوه بالنگ و سرکه را ترکیب کنید. این ضماد درد مفصل ، نقرس و ورم های مختلف را درمان میکند. خواص بالنگ شامل ضد سرفه بودن ، نرم کننده سینه ، ارامش بخش بودن و خنک کننده بودن است. برای ارامش اعصاب میتوانید میوه بالنگ میل کنید. بالنگ برای بهبود گردش خون بسیار پر فایده است و کمبود اب بدن را جبران میکند .

برای ناراحتی های مربوط به دوران قاعدگی بالنگ مصرف کنید. پوست میوه بالنگ را دم کنید و میل کنید. این دمنوش مسکن مناسبی برای شما است. برای خوشبو شدن دهان پوست بالنگ را امتحان کنید. تاثیر ان را بلافاصله خواهید دید. بالنگ قلب و معده را تقویت میکند و در سلامت ان تاثیر بسزایی دارد . همچنین تخم میوه بالنگ دشمن تب است.

برای درمان مسمومیت غذایی پوست بالنگ را خشک کرده و بکوبید. سپس با عسل میل کنید. دانه های بالنگ برای درمان زخم حشرات و مار افعی بسیار موثر است.به گزارش آسان طب  پوست بالنگ ویتامین های زیادی دارد. سموم کبد را پاک میکند و باعث سلامت کبد می شود. بالنگ کلسیم زیادی دارد . در نتیجه نشاطر اور و ارامبخش است و دشمن غم و غصه میباشد .

برای درمان اسهال روزانه سه بار هر بار نیم استکان عرق بالنگ میل کنید. ( خواص بالنگ )برای رفع بیدگرفتگی لباس میتوانید پوست بالنگ خشک را در لباس بگذارید. برای درد مثانه – درد کمر – درد عصبی – درد سیاتیک و درد ماصل از روغن بالنگ استفاده کنید. برای درمان سردردهای مزمن که بدلیل ناراحتی گوارش است کافیست نانی را در ابی که بالنگ در ان خیسانده شده یا عصاره بالنگ بخیسانید و بخورید .


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

گل خرگوشک

با گل خرگوشک سرماخوردگی را درمان کنیم

جعفری

اطلاعات گیاهی از جعفری و خیار

ارامش را با چای زنجبیل به دست بیاورید

خواص گل محمدی برای پوست و اعصاب

پربازدید های تغذیه

نظرات شما

*

code