.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

خواص عرق شصت گیاه جادویی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص عرق شصت گیاه جادویی

چربی خون یکی از بیماری های شایع در بین بسیاری از افراد است که بدلیل تحرک کم ، تغذیه اشتباه و .. اتفاق می افتد. برای پایین اورن چربی خون میتوانید از عرق شصت گیاه استفاده کنید. دردهای عصبی و مشکلات عصبی نیز با این عرق گیاهی بهبود خواهد یافت .

شصت گیاه

شصت گیاه از ترکیب گیاهان زیادی تشکیل شده است که عرق آن ها را با هم میگیرند و برای مصرف عام عرضه میکنند . به گزارش آسان طب همینطور که از اسم ان پیداست عرق شصت گیاه از گیاهان مختلفی نشکیل شده و بنابراین فواید بسیار زیادی دارد. در این مقاله سعی میکنیم به برخی از خواص عرق شصت گیاه اشاره کنیم . البته خواص این عرق ان قدر زیاد است که در یک مقاله نمی گنجد . ما سعی میکنیم خواص اصلی آن را بیان کنیم .

خواص عرق شصت گیاه

از خواص عرق شصت گیاه اینست که برای درمان افسردگی و مشکلات عصبی معجزه میکند . پیشنهاد میکنیم برای درمان این بیماریها حتما از این عرق استفاده کنید . همچنین برای تقویت قلب از عرق شصت گیاه استفاده میکنند .

از دیگر خواص عرق شصت گياه میتوان به برطرف کردن چربی خون و دردهای عصبی اشاره کرد. همینطور که میدانید چربی خون یکی از بیماری های شایع در بین بسیاری از افراد است که بدلیل تحرک کم ، تغذیه اشتباه و .. اتفاق می افتد. برای پایین اورن چربی خون میتوانید از عرق شصت گیاه استفاده کنید . به گزارش آسان طب دردهای عصبی و مشکلات عصبی نیز با این عرق گیاهی بهبود خواهد یافت .

وقتی عروق قلبتان گرفته است از عرق شصت گياه میل کنید . میتوانید یک استکان بعد صبحانه و یک استکان بعد شام میل کنید . یکی دیگر از خواص شصت گیاه تقویت مغز و اعصاب است . بنابراین پیشنهاد میکنیم از این عرق استفاده کنید .این عرق جادویی برای کلیه ، کبد و معده بسیار مفید است و در سلامتی شما تاثیر زیادی می گذارد. همچنین برای تقویت قوای جنسی از این عرق جادویی استفاده میکنند . البته پیشنهاد میکنیم باز هم اگر بیماری خاصی دارید قبل مصرف پزشک و  همچنین متخصص داروهای گیاهی مشورت کنید . قبلش او را از بیماری خاصتان مطلع کنید .

این عرق گیاهی جاویی باید در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم افتاب باشد . همچنین میتوانید ان را روزی دو استکان یک ساعت بعد از صبحانه و یک ساعت بعد از شام مصرف نمایید


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

مربای توت فرنگی با وانیل یا ژلاتین

نکاتی که در مورد معالجه خود باید بدانید

25 خواص والک و فواید گیاه والک

25 خواص والک و فواید گیاه والک

کاهش درد قاعدگی به روش دکتر مائو

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code