http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

خواص میخک و فواید میخک برای بدن

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص میخک و فواید میخک برای بدن

یکی از مهمترین خواص میخک درمان درد دندان است. میخک میل جنسی و قوای جنسی را افزایش میدهد و همچنین در انزال زودرس تاثیر میگذارد. برای سرماخوردگی از میخک استفاده کنید. برای مقابله با اسهال و درمان آنفولانزا میخک کاربرد مناسبی دارد .

خواص میخک

خواص میخک برای درمان درد دندان از قدیم الایام شناخته شده است . از خواص میخک اینست که میخک از قلب حفاظت میکند ، از لخته شدن خون جلوگیری میکند و در نتیجه مانع سکته قلبی می شود . طبق تخقیقاتی گیاه میخک از سرطان ریه ، دستگاه گوارش و پوست جلوگیری می کند .

خواص میخک برای بدن

فلاونوئیدهای موجود در روغن میخک  جزو داروهای ضد التهابی است  و  درمانی مناسب برای بیماران مبتلا به روماتیسم است .  برای درمان بیماری های تنفسی میخک استفاده کنید وبرای دفع پشه و حشرات مخصوصا در جاهایی که مالاریا ، تب دانگ و دیگر بیماریهای منتقله توسط پشه وجوددارد میخک استفاده کنید .

از خواص میخک اینست که میخک سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند و از بیماریهای مختلف پیشگیری خواهد کرد. میخک دارای ویتامین ها ی مناسب مخصوصا منیزیم و کلسیم است. همچنین فیبر مناسبی دارد. به علاوه انرژی بدن را تامین میکند. دیگر خواص میخک اینست که میخک ضد باکتری و ضد قارچ است. به گزارش آسان طب میخک با باکتری ها مبارزه میکند. پس کسانی که ضعف معده دارند میخک بخورند. همچنین برای بیماری های پوستی مناسب است .

یکی از مهمترین خواص میخک درمان درد دندان است. میخک میل جنسی و قوای جنسی را افزایش میدهد و همچنین در انزال زودرس تاثیر میگذارد. برای سرماخوردگی از میخک استفاده کنید. برای مقابله با اسهال و درمان آنفولانزا میخک کاربرد مناسبی دارد . برای درمان دندان درد کافیست چوب میخک کوبیده شده را روی دندانی که درد می‌کند بگذارید و صبر کنید تا درد دندانتان کم شود. البته میخک در افرادی که به اوژنول حساسیت دارند بی‌خوابی ایجاد کند.

برای درمان انفولانزا کافیست که در یک فنجان آب جوش 2 عدد چوب میخک و یک‌تکه پوست دارچین و یک شاخه آویشن  بگذارید و سه دقیقه بجوشانید و سپس اجازه دهید تا یک ربع دم بکشد. به گزارش اسان طب شما باید هر روز 3 تا 4 فنجان از این دم کردنی خانگی‌ را بنوشید تا انفولانزایتان درمان گردد . پس انزال زودرس ,داروی مقوی غرایز جنسی , روغن میخک, ضد درد , ضد سرطان ,ضد قارچ , فیبر رژیم غذایی از فواید میخک است .

از خواص میخک اینست که برای درمان اسهال استفاده می شود . برای ساخت این معجون جهت درمان اسهال کافیست یک فنجان آب را داخل یک ظرف بریزید و 3‌عدد چوب میخک را داخل آن بیندازید. بعد از اینکه 5 دقیقه جوشید و 10 دقیقه دم کشید معجون شما اماده است. روی سه بار بعد از وعده های غذایی میل کنید .

میخک خاصیت ضد باکتری دارد. برای تمیز کردن زخم کافیست یک فنجان آب را داخل یک ظرف ریخته و سه عدد چوب میخک را در ان بیندازید. صبر کنید تا پنج دقیقه بجوشد و سپس ده دقیقه دم بکشد. اکنون باید یک گاز استریل را به این محلول آغشته کرده و روی خم مورد نظر بزنید .


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

مضرات سیر و فواید سیر و بیماریها

درمان عارضه سکسکه با خوردن شکر

علت کمردرد

4 عادت بد که باعث کمردرد میشود

خواص روغن بنفشه و فواید روغن بنفشه

معرفی خواص روغن بنفشه و فواید روغن بنفشه

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code