http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

معجون کبد و پاکسازی کبد با دمنوش ها

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » معجون کبد و پاکسازی کبد با دمنوش ها

برای تهیه معجون کبد باید میوه گلابی، کلم پیچ، کرفس و زنجبیل را ریزریز کرده و به داخل مخلوط کن بریزید . یک لیوان اب نیز به ان اضافه کنید و حسابی مخلوط کنید . سپس بقیه آب، نعناع و آب لیمو را به مواد داخل مخلوط کن اضافه کنید و هم بزنید . اکنون مینوانید این معجون را در لیوان ریخته و صبح ها و عصر ها میل کنید .

معجون کبد

معجون کبد چیست ؟ کبد و مشکلات ان دلیل بسیاری از بیماریهاست . ترکیب گیاه کاسنی – شاطره و بید برای سلامت کبد توصیه می شود . این معجون نارسایی کبد را درمان میکند و خنک کننده بدن است . برای سلامت کبد باید آن را از وجود سموم پاکسازی کرد .

3 مدل معجون کبد

در این مقاله به سه معجون کبد اشاره می کنیم :

مواد مورد برای تهیه معجون کبد مدل اول

  • 125 گرم کلم پیچ تازه
  • یک تکه زنجبیل – دو سانتی متر
  • 25 گرم کرفس
  • 10 گرم نعناع
  • 250 گرم گلابی تازه
  • یک عدد لیمو ترش
  • 500 میلی لیتر آب

برای تهیه معجون کبد باید میوه گلابی، کلم پیچ، کرفس و زنجبیل را ریزریز کرده و به داخل مخلوط کن بریزید . یک لیوان اب نیز به ان اضافه کنید و حسابی مخلوط کنید . سپس بقیه آب، نعناع و آب لیمو را به مواد داخل مخلوط کن اضافه کنید و هم بزنید . اکنون مینوانید این معجون را در لیوان ریخته و صبح ها و عصر ها میل کنید .

معجون کبد : تکنیک 3 لیموترش

برای درمان مشکلات گوارشی و کبد باید کبدتان را دایما تمیز کنید . به گزارش آسان طب تکنیک 3 لیموترش برای تمیز شدن کبد بسیار موثر است .  میوه لیموترش ترشح صفرا را تحریک کرده و سموم اضافه را از بین میبرد .

برای این کار کافیست سه عدد لیموترش را بدون برش دادن در مقداری آب سرد انداخته ، سپس ان را روی گاز بگذارید تا به مدت سه دقیقه بجوشد . بعد زیر گاز را خاموش کنید و اجازه دهید سرد شود . اکنون لیمو ترش ها را بیرون بیاورید . فشارش دهید تا اب ان به مایع اضافه شود . این مایع معجون پاکسازی کبد – معجون کبد – است .

معجون کبد : عصاره‌ی گیاه خار مریم

برای درمان نارسایی کبدی، سنگ صفرا، سیروز (التهاب مزمن بافت کبدی) میتوان از این معجون استفاده کرد . همه این بیماری ها در اثر سم موجود در کبد بوجود می اید. برای پاکسازی کبد از عصاره گیاه خار مریم استفاده کنید . برای تهیه این معجون کبد کافیست 2.5 گرم عصاره‌ی گیاه خارمریم را با یک چهارم لیتر آب ترکیب کرده و هر روز قبل از غذا (سه مرتبه در روز) ان را بخورید .


# # # # #

مطالب پیشنهادی

روش های تشخیص سرماخوردگی با آنفولانزا

خواص چای فواید چای برای تندرستی

خواص چای برای تندرستی

چای آویشن ، خواص چای آویشن ، گیاه آویشن

خواص آلو و درمان یبوست

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code