http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

خواص عناب – فواید عناب – خاصیت عناب تازه

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص عناب – فواید عناب – خاصیت عناب تازه

از خواص عناب اینست که عناب سبب تصفیه خون می شود و از سیستم بدن در مقابل سموم حفاظت میکند . خواص آنتی اکسیدان جزو خواص عناب است و سبب جلوگیری از سرطان می شود . برای تسکین ودرمان گلودرد از برگ عناب و عصاره عناب استفاده می شود .

خواص عناب

خواص عناب برای سلامتی انسان بی نظیر است . عناب دارویی سنتی (معتدل مایل به سرد) است که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود . میوه عناب شامل حدود 5% مواد پروتئینی ، 4%مواد قندی و مقدر زیادی ویتامین C و املاح و همچنین لعاب فراوان می باشد. به علاوه در عصاره آبی چوب عناب اسید زی زی فیک و اسید زی زی فوماتیک وجود دارد . برای آرامش اعصاب و رهایی از اضطراب از عناب استفاده می کنند . (فواید عناب ، خاصیت عناب ، خواص عناب )

فواید عناب – خواص عناب – خاصیت عناب

از خواص عناب اینست که عناب سبب تصفیه خون می شود و از سیستم بدن در مقابل سموم حفاظت میکند . خواص آنتی اکسیدان جزو خواص عناب است و سبب جلوگیری از سرطان می شود . یاداوری میکنیم میوه عناب علاوه بر اینکه خون را تصفیه میکند موجب ازدیاد ویتامین k وسفت شدن خون می شود . در نتیجه مصرف زیاد آن برای افرادی که غلظت خون دارند پیشنهاد نمیشود و این یکی از مضرات عناب است .

یکی از دیگر از فواید عناب اینست که عناب اسم و تنگی نفس را رفع میکند . برای تسکین ودرمان گلودرد از برگ عناب و عصاره عناب استفاده می شود . مغز عناب ( خاصیت عناب ) موجب تسریع در بریدگی ها و زخمها خواهد شد . هسته عناب خاصیت خواب آوری دارد و برای درمان بی خوابی مفید است . همچنین سبب رفع خستگی خواهد شد . عناب باعث افزایش رشد موی سر می شود و جوشانده اش گرفتگی صدا را رفع خواهد کرد .

از جوشانده عناب برای درد سینه و سرفه استفاده کنید . با مالیدن عناب به چشم ورم چشم را رفع کنید . عناب سبب تقویت دستگاه هاضمه و حافظه می شود و اشتها را افزایش میدهد . ( خاصیت عناب ، فواید عناب )

مصرف عناب غم را از بین میبرد و سبب لبخند و شادی فرد می شود . میوه عناب به عنوان یک میوه آرام بخش شناخته شده است . بنابراین کسانی که ضعف اعصاب دارند ، عصبی هستند یا مدام اضطراب و استرس دارند حتما عناب زیاد مصرف کنند . مصرف آب عناب و کاهو برای درمان سرطان توصیه می شود .

عناب لعاب زیادی دارد ، در نتیجه برای نرم کردن سینه فایده دارد . همچنین ملین است و ادرار را زیاد میکند . عناب خون را تمیز ، سرفه را رفع ، بی خوابی را درمان میکند . جالب است بدانید جوشانده ی پوست درخت عناب اسهال را درمان میکند .

آسم و تنگی نفس از بیماریهایی است که بسیاری از افراد دچار ان هستند . به گزارش آسان طب برای درمان این بیماریها عناب را مصرف کنید . پیشنهاد می شود بیماران مبتلا به سوءهاضمه و حتی بیماری های صفراوی مخلوط عناب با فلفل و نمک  مصرف نمایند . دانه عناب (خاصیت عناب ، فواید عناب ) مسکن است . همچنین مصرف عناب و کره از تهوع جلوگیری میکند . برخی مناطق از عناب سرکه تهیه میکنند.


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان سرما خوردگی

8 تغذیه برای درمان سرما خوردگی

فشار خون

فشار خون ، علائم و درمان

دهان کودکان و زخم روی آن

چای زنجبیل

ارامش را با چای زنجبیل به دست بیاورید

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code