.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

خواص جوانه گندم برای پوست و سلامتی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص جوانه گندم برای پوست و سلامتی

جوانه گندم ویتامین C و E زیادی دارد و برای بدن شما و پوستتان فواید زیادی خواهد داشت . از خواص جوانه گندم میتوان به مرطوب کنندگی پوست ، نرم کنندگی پوست ، از بین بردن لک های صورت ، رفع چین و چروک و لطافت پوست اشاره کرد .

خواص جوانه گندم

خواص جوانه گندم عبارت است از پاکسازی پوست ، رفع لک های صورت ، شادابی پوست  و … .  از جوانه گندم ماسک های مختلفی نیز تهیه میگردد . ماسک جوانه گندم پوست را لایه برداری میکند و به پوست شما شادابی و نشاط می بخشد . یکی از ماسک های جوانه گندم اینگونه تهیه می شود که 4 قاشق از جوانه گندم را باید له کنید ، سپس نصف میوه آووکادو را حسابی رنده کنید . این مواد را با سه قاشق آرد و یک سفیده تخم مرغ مخلوط کرده ، سپس شیر را اضافه کنید . این ماسک را روی پوستتان بگذارید . بیست دقیقه بعد میتوانید صورتتان را بشویید . توجه کنید قبل استفاده از ماسک باید صورت خود را بشویید تا حسابی تمیز باشد .

خواص جوانه گندم چیست

از خواص جوانه گندم  تهیه ماسک هایی است که برای شادابی پوست معجزه میکند . یکی از این ماسک ها ماسک جوانه گندم و ماست است . برای تهیه این ماسک کافیست یک قاشق پودر جوانه گندم را با مقداری ماست تازه  مخلوط کنید . این ماسک را بر روی پوستتان بمالید و بعد از بیست دقیقه ان را بشویید .

از خواص جوانه گندم این است که میتوانید برای لک های روشن صورت از ان استفاده کنید . به گزارش آسان طب  برای این کار ابتدا دو قاشق جوانه گندم را حسابی آسیاب کنید و سپس آن را با دو قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید . در نتیجه خمیری تهیه می شود . این خمیر ماسکی است که باید ان را روی صورت بکشید . بعد از 20-30 دقیقه ان را بشویید .

ترکیب جوانه گندم همراه گل همیشه بهار و آووکادو ماسک مناسبی را برای سفت کردن پوست و رفع چروک به شما تحویل میدهد . جالب است بدانید جوانه گندم ویتامین C و E زیادی دارد و برای بدن شما و پوستتان بسیار مفید است . جوانه گندم لک های شما را از بین خواهد برد و میتوانید از ان به عنوان خوراکی یا ماسک استفاده کنید .

از خواص جوانه گندم میتوان به مرطوب کنندگی پوست ، نرم کنندگی پوست ، از بین بردن لک های صورت ، رفع چین و چروک و لطافت پوست اشاره کرد . اگر دوست دارید پوستی لطیف و نرم داشته باشید بایدیک قاشق غذاخوری جوانه گندم  آسیاب شده را با یک عدد زرده تخم مرغ ترکیب کنید . خمیر بدست امده ماسک خوبی برای این کار است . 20-30 دقیقه ان را روی پوستتان بگذارید و سپس بشویید .

# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

عوارض پوستی کودکان

اطلاعاتی از عوارض پوستی کودکان

ویتامین A

ویتامین A در چه میوه و غذاهایی یافت میشود؟

خواص روغن جگر ماهی و خواص روغن کبد ماهی

خواص روغن جگر ماهی و مضرات روغن جگر ماهی

انواع شیر

معرفی انواع شیر ها و فوائد منحصر به فردشان

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com