http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

خواص جوانه گندم برای پوست و سلامتی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص جوانه گندم برای پوست و سلامتی

جوانه گندم ویتامین C و E زیادی دارد و برای بدن شما و پوستتان فواید زیادی خواهد داشت . از خواص جوانه گندم میتوان به مرطوب کنندگی پوست ، نرم کنندگی پوست ، از بین بردن لک های صورت ، رفع چین و چروک و لطافت پوست اشاره کرد .

خواص جوانه گندم

خواص جوانه گندم عبارت است از پاکسازی پوست ، رفع لک های صورت ، شادابی پوست  و … .  از جوانه گندم ماسک های مختلفی نیز تهیه میگردد . ماسک جوانه گندم پوست را لایه برداری میکند و به پوست شما شادابی و نشاط می بخشد . یکی از ماسک های جوانه گندم اینگونه تهیه می شود که 4 قاشق از جوانه گندم را باید له کنید ، سپس نصف میوه آووکادو را حسابی رنده کنید . این مواد را با سه قاشق آرد و یک سفیده تخم مرغ مخلوط کرده ، سپس شیر را اضافه کنید . این ماسک را روی پوستتان بگذارید . بیست دقیقه بعد میتوانید صورتتان را بشویید . توجه کنید قبل استفاده از ماسک باید صورت خود را بشویید تا حسابی تمیز باشد .

خواص جوانه گندم چیست

از خواص جوانه گندم  تهیه ماسک هایی است که برای شادابی پوست معجزه میکند . یکی از این ماسک ها ماسک جوانه گندم و ماست است . برای تهیه این ماسک کافیست یک قاشق پودر جوانه گندم را با مقداری ماست تازه  مخلوط کنید . این ماسک را بر روی پوستتان بمالید و بعد از بیست دقیقه ان را بشویید .

از خواص جوانه گندم این است که میتوانید برای لک های روشن صورت از ان استفاده کنید . به گزارش آسان طب  برای این کار ابتدا دو قاشق جوانه گندم را حسابی آسیاب کنید و سپس آن را با دو قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید . در نتیجه خمیری تهیه می شود . این خمیر ماسکی است که باید ان را روی صورت بکشید . بعد از 20-30 دقیقه ان را بشویید .

ترکیب جوانه گندم همراه گل همیشه بهار و آووکادو ماسک مناسبی را برای سفت کردن پوست و رفع چروک به شما تحویل میدهد . جالب است بدانید جوانه گندم ویتامین C و E زیادی دارد و برای بدن شما و پوستتان بسیار مفید است . جوانه گندم لک های شما را از بین خواهد برد و میتوانید از ان به عنوان خوراکی یا ماسک استفاده کنید .

از خواص جوانه گندم میتوان به مرطوب کنندگی پوست ، نرم کنندگی پوست ، از بین بردن لک های صورت ، رفع چین و چروک و لطافت پوست اشاره کرد . اگر دوست دارید پوستی لطیف و نرم داشته باشید بایدیک قاشق غذاخوری جوانه گندم  آسیاب شده را با یک عدد زرده تخم مرغ ترکیب کنید . خمیر بدست امده ماسک خوبی برای این کار است . 20-30 دقیقه ان را روی پوستتان بگذارید و سپس بشویید .

# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

سماق معجزه ای ست در حفظ سلامت

پیشگیری از بیماری های قلبی

جلوگیری و پیشگیری از بیماری های قلبی (طبق تحقیقات و ازمایش دانشمندان)

سوء هاضمه

سوء هاضمه ،سوءهاضمه را چگونه درمان کنیم؟

خواص کنجد

کنجد و خواص کنجد و ارزش غذایی کنجد

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code