http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

طرز تهیه کباب کوبیده لذیذ ایرانی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » طرز تهیه کباب کوبیده لذیذ ایرانی

برای تهیه کباب کوبیده ابتدا پیاز ها را خوب بشویید و پوستش را بگیرید . سپس در ظرف بزرگی رنده کنید . توجه کنید که اگر پیاز اب انداخته بود اب ان را باید بگیرید . ان را با دست فشار دهید تا ابش برود . در این مرحله گوشت چرخ کرده و نمک و فلفل را به ان اضافه کنید .

طرز تهیه کباب کوبیده

کباب کوبیده یکی از اصلی ترین کباب های ایرانی است که بسیار خوشمزه است و طرفداران خاص خود را دارد . از کباب کوبیده در مجالس و مهمانی های مهم برای پذیرایی از مهمان استفاده می شود . در این مقاله طرز تهیه کباب کوبیده را برایتان بیان میکنیم .

مواد لازم و طرز تهیه کباب کوبیده

گوشت چرخ كرده….. يك كيلوگرم

پياز…..300 گرم

زعفران ساييده شده….. يك قاشق چاي‌خوري

نمك و فلفل….. به مقدار كافي

در طرز تهیه کباب کوبیده آمده است که ابتدا پیاز ها را خوب بشویید و پوستش را بگیرید . سپس در ظرف بزرگی رنده کنید . توجه کنید که اگر پیاز اب انداخته بود اب ان را باید بگیرید . ان را با دست فشار دهید تا ابش برود . در این مرحله گوشت چرخ کرده (یا گوشت گوسفند یا ترکیب گوشت گوسفند و گوساله ، دو بار ان را چرخ کنید) و نمک و فلفل را به ان اضافه کنید . سپس زعفران حل شده در اب جوش را هم به ان اضافه کنید . اکنون باید این مخلوط گوشتی را حسابی با دست ورز دهید تا مواد به حالت چسبنده در بیایند . در نهایت باید این مخلوط را حدود دو یا سه ساعت داخل یخچالتان بگذارید . ( طرز تهیه کباب کوبیده )

اکنون نوبت به سیخ کردن کباب کوبیده است . اول از همه در کاسه کوچکی کمی اب سرد بریزید و در کنار دستتان قرار دهید. ابتدا دستتان خیس کنید و کمی از مایه کباب را برداشته و به شکل دوک در اورید . سپس مواد را در دست راستتان بگذارید . سیخ را روی مواد بگذارید و مواد را دور سیخ بپوشانید .  (مواد را دست راست بگذارید ، سیخ را روی ان و سپس مواد را به سیخ فشار دهید کم کم دورش را میگیرد .) سپس دستتان را مجددا خیس کرده و روی مواد وسیخ بکشید . طوری که اثر انگشتتان روی گوشت بماند. اکنون اول و اخر سیخ را فشار دهید تا بچسبد و کنار بگذارید .

سعی کنید روی اتش را مرتب باد بزنید تا گوشت خودش را بگیرد . به گزارش آسان طب وقتی گوشت کمی برشته شد و دیگر ول نداد و نریخت نیازی به باد زدن نیست . درصورت دلخواه میتوانید یکی دو تخم مرغ به مواد کباب بزنید که خیالتان راحت باشد نمیریزد. ( طرز تهیه کباب کوبیده )


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

نکته هایی مهم در خصوص تغذیه در زمان بارداری

فواید درمانی نعناع خواص نعناع فواید نعناع

نعناع، خواص و فواید درمانی نعناع

عوامل ایجاد کننده آنافیلاکسی چیست

یک کپسول ویتامین به نام تخم بلدرچین

مطالب جالب و خواندنی از ماهی تن

پربازدید های تغذیه

نظرات شما

*

code