http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

طرز تهیه بندری سالم در خانه

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » طرز تهیه بندری سالم در خانه

برای تهیه بندری ابتدا سوسیس ها را حلقه حلقه کنید . قبل از باز کردن پوست سوسیس ها انها را بشویید . حتی میتوانید هر حلقه را نیز به دو یا چهار حلقه تقسیم کنید تا ریز تر شود . سایز سوسیس ها سلیقه ای است . اکنون پیاز و سیب زمینی را نیز به اندازه دلخواه خرد کنید . سپس ماهیتابه را روی گاز بگذارید .

طرز تهیه بندری

طرز تهیه بندری در منزل کار مشکلی نیست . بندری نوعی ساندویج است که شما میتوانید ان را در خانه تهیه کنید . همین طور که میدانید هرچه از ساندویج فروشی ها و فست فود ها این خوراکی ها را نخرید بهتر است . چون معلوم نیست بهداشتی است یا خیر . اکنون  طرز تهیه بندری در منزل را برایتان بیان میکنیم .

مواد لازم و طرز تهیه بندری

سوسیس 300 گرم 100 گرم / 300 کالری
پیاز متوسط 2 عدد 100 گرم / 5 کالری
سیب زمینی 2 عدد 100 گرم / 75 کالری
رب گوجه فرنگی 2 قاشق غذاخوری 100 گرم / 76 کالری
روغن مقداری 100 گرم / 900 کالری
نمک و فلفل مقداری 100 گرم / 0 کالری

.

طرز تهیه بندری

برای تهیه بندری ابتدا سوسیس ها را حلقه حلقه کنید . قبل از باز کردن پوست سوسیس ها انها را بشویید . حتی میتوانید هر حلقه را نیز به دو یا چهار حلقه تقسیم کنید تا ریز تر شود . سایز سوسیس ها سلیقه ای است . اکنون پیاز و سیب زمینی را نیز به اندازه دلخواه خرد کنید . سپس ماهیتابه را روی گاز بگذارید . روغن و زردچوبه را بریزید و هم بزنید تا همه یکدست بشود . پیاز را اضافه کنید و تفت دهید . زیر حرارت باید ملایم باشد تا نسوزد .

در ماهیتابه ای دیگر کمی اب ریخته ، رب گوجه و نمک و فلفل را به ان اضافه کنید . ماهیتابه را چند دقیقه روی گاز بگذارید تا خامی رب از بین برود . روغن پیاز را گرفته و در ظرفی قرار دهید .  ( طرز تهیه بندری )

در این مرحله باید سیب زمینی ها را هم سرخ کنید . سوسیس را هم جداگانه سرخ کنید . در مرحله بعدی در ماهیتابه ای که اینها را سرخ کردید همه مواد و سس را بریزید و مخلوط کنید . در ان را ببندید تا با هم بپزد . اکنون میتوانید با نان ساده یا نان ساندویچی بندری خود را سرو کنید .

در کنار بندری میتوانید کاهو ، گوجه ، خیارشور ، زیتون و .. را میل کنید . به گزارش آسان طب سعی کنید زیاد نوشابه نخورید . به جای ان از اب طبیعی ، دوغ یا شربت ابلیمو یا … استفاده کنید .


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص انبه و فواید انبه

راز سلامتی با انبه و فوایدش

فواید کلسیم

چرا کلسیم باید مصرف کرد ؟ فواید کلسیم

میوه خرما تقویت کننده قوای جنسی است

تاثیرات مثبت فعالیت ورزشی صحیح

پربازدید های تغذیه

نظرات شما

*

code