تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

فرق ثروتمند و فقیر در تفکر و رفتار

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » فرق ثروتمند و فقیر در تفکر و رفتار

26 درصد از فقرا و 86 درصد از ثروتمندان عاشقانه مطالعه میکنند و اهل مطالعه با کیفیت هستند .ادمهای ثروتمند توقع دارند بخاطر کاری که میکنند و با توجه به کیفیت کارشان پول بگیرند، اما ادمهای فقیر میخواهند بر حسب زمانی که کار میکنند پول بگیرند . ادمهای ثروتمند پول و سلامتی را با هم میخواهند .

فرق ثروتمند و فقیر

فرق ثروتمند و فقیر چیست ؟ چرا گاهی ثروتمند ها هیچ وقت فقیر نمی شوند و فقیرها هیچ وقت ثروتمند نمی شوند ؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را در گیر کرده است . در این مقاله سعی میکنیم فرق ثروتمند و فقیر در رفتار و تفکرشان را برایتان بیان کنیم .

فرق ثروتمند و فقیر در بررسیهای مختلف

ثروتمندان همه چیز را به زبان نمی اورند . جالب است بدانید فقط 6 درصد از افراد ثروتمند چیزهایی که در ذهنشان هست را بیان میکنند . اما اکثر افراد فقیر حدود 69 درصد هر انچه در ذهنشان می اید را بیان میکنند . 79 درصد از افراد ثروتمند و 16 درصد از افراد فقیر وقتشان را صرف اینترنت میکنند. 78 درصد از افراد فقیر و 6 درصد از افراد پولدار وقت خود را برای تماشای تلویزیون صرف میکنند .

3 درصد از افراد فقیر و 44 درصد از اشخاص ثروتمند سحرخیز هستند و سه ساعت قبل شروع فعالیت های روزانه از خواب بلند می شوند . 1 درصد از افراد فقیر و 74 درصد از ثروتمندان عادات روزانه خوب را به فرزندان خود تعلیم می دهند . 9 درصد از فقرا و 76 درصد از ثروتمندان معتقدند که عادت اشتباهشان باعث شکستهایشان خواهد شد .

جالب است بدانید که  86 درصد از مردم طبقه مرفه، مدام در حال تقویت و بهبود موقعیت خود هستند و این رفتار در میان 5 درصد از مردم فقیر اتفاق می افتد. 26 درصد از فقرا و 86 درصد از ثروتمندان عاشقانه مطالعه میکنند و اهل مطالعه با کیفیت هستند .97 درصد از فقرا و 70 درصد از ثروتمندان فست فود میخورند .

آدم های ثروتمند برخلاف ترسی که دارند دست به عمل می زنند. آدم های فقیر به ترس اجازه می دهند که متوقفشان کند. آدم های ثروتمند همیشه در حال رشد کردن و یاد گرفتن هستند. آدم های فقیر فکر می کنند که همه موارد را می دانند.

به گزارش اسان طب بر عکس افراد فقیر ثروتمندان روی انجام و تحقق اهداف مشخصی تمرکز می کنند ، چهار بار در هفته ورزش های هوازی انجام می دهند ، در راه سفر یا رفتن به محل کار کتاب های صوتی را گوش می کنند ، لیستی دارند از کار هایی که قرار است انجام شان دهند ، در ماه دو یا چند کتاب برای فرزندان شان می خوانند، در هفته 10 ساعت یا بیشتر فرزندان خود را به انجام امور داوطلبانه خیریه ترغیب می کنند ، تماس های تلفنی بیشتری برای تبریک مناسبت روز تولد برقرار می کنند ،  اهداف خود را یادداشت می کنند و  روزانه 30 دقیقه یا بیشتر مطالعه مربوط به شغل خود دارند .

ادمهای ثروتمند توقع دارند بخاطر کاری که میکنند و با توجه به کیفیت کارشان پول بگیرند، اما ادمهای فقیر میخواهند بر حسب زمانی که کار میکنند پول بگیرند . ادمهای ثروتمند پول و سلامتی را با هم میخواهند . افراد فقیر فکر میکنند این دو با هم نیست و میگویند یا پول یا سلامتی ؟


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

شکوفایی کودک

رفتاری مناسب بر شکوفایی کودک

شروع رابطه جنسی

شروع رابطه جنسی با کیست ؟ زن یا مرد؟

پیامدهای طلاق

با پیامدهای طلاق آشنا شوید

برای بهتر شدن رابطه با همسر

پیشنهادی برای روابط تاریک همسران و بهتر شدن رابطه با همسر

پربازدید های سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code