http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

کاهش دل درد پریود با داروهای خانگی

مجله پزشکی آسان طب » سلامت » کاهش دل درد پریود با داروهای خانگی

برای کاهش دل درد پریود قهوه بخورید . قهوه دارای کافئین زیادی است . این کافئین با تنگ کردن عروق خونی گشاد شده که بر اثر سر درد ملتهب می شوند میزان دل درد شما را به شدت کاهش میدهد و نقش مسکن را اجرا میکند .

کاهش دل درد پریود

کاهش دل درد پریود دغدغه ی بسیاری از بانوان است . اکثر خانم ها از روز قبل از پریود دل دردشان شروع می شود و تا دو سه دوز اول پریود بسیار شدید است . تا جایی که میتوانید برای رفع این دل درد مسکن نخورید و از داروهای گیاهی و طبیعی استفاده کنید . در این مقاله برخی از خوراکیهایی را که برای کاهش دل درد پریود مناسب است به شما معرفی میکنیم .

کاهش دل درد پریود با مصرف زرد چوبه

برای کاهش دل درد پریود و همچنین بهبود فرآیند گوارش غذا  از زردچوبه استفاده کنید . بنا بر تحقیقات بدست امده  زردچوبه خاصیت ضد التهابی دارد، بدن را از تخریب بافتی و التهاب مفصل محافظت میکند . همچنین وظیفه حمایت از عملکرد سلول های عصبی  بر عهده زردچوبه است .

 کاهش دل درد پریود با خوردن ماست

ماست بخورید . در ماست موادی وجود دارد که درد دل شما را کاهش داده و همچنین در کاهش التهاب تاثیر زیادی دارد . همچنین ماست جزو دسته لبنیات است و از پوکی استخوان جلوگیری میکند .

کاهش دل درد پریود سویای سبز 

طبق تحقیقات بدست امده توسط دانشمندان پروتئین سویا نسبت به پروتئین حاوی شیر مسکن بهتری برای شماست . پس موقع دل درد پریود سعی کنید سویا زیاد بخورید .

مصرف قهوه  را فراموش نکنید

برای کاهش دل درد پریود قهوه بخورید . به گزارش آسان طب قهوه دارای کافئین زیادی است . این کافئین با تنگ کردن عروق خونی گشاد شده که بر اثر سر درد ملتهب می شوند میزان دل درد شما را به شدت کاهش میدهد و نقش مسکن را اجرا میکند .

 نعناع معجزه میک ند

گیاه نعناع وظیفه جلوگیری از گرفتگی ماهیچه را بر عهده دارد . همچنین عرق نعناع برای دل درد ناشی از سندرم روده تحریک پذیر وسایر دل درد ها بسیار مفید ست و درد را تسکین خواهد داد .

گیلاس برای کاهش درد قاعدگی بسیار مفید است

میوه گیلاس دارای « آنتوسیانین »  و در واقع آنتی اکسیدان های قوی هستند که سبب کاهش دل درد پریود می شود .  این ترکیب ها با متوقف کردن پیشرفت التهاب و با از بین بردن آنزیم های درد مانند مسکن های آسپرین و ناپروکسن عمل می کنند و میزان درد شما را به شدت کاهش می دهد .

 کاهش دل درد پریود با زنجیل 

 زنجبیل مسکن بسیار خوبی است . میتوانید ان را با چای و افزودن کمی عسل یا نبات میل کنید . گیاه زنجبیل یک گیاه ریشه ای و تند، تسکین دهنده سنتی درد دل ، رفع دریازدگی و حالت تهوع  می باشد .
گیاه زنجبیل مانند آسپرین عمل میکند و  می تواند در تسکین دردهای ماهیچه ای ، آرتریت و میگرن تاثیر زیادی بگذارد .

 فلفل قرمز را فراموش نکنید

فلفل قرمز یک نوع مسکن است چون دارای «کاپسایسین » میباشد و با تحریک کردن پایانه های اعصاب و کاهش ماده شیمیایی انتقال دهنده سیگنال های درد، سبب کاهش دل درد پریود خواهد شد .

# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

بیماری افت قند خون

علل و درمان افت قند خون در بیماران دیابتی

نکته هایی مهم در خصوص تغذیه در زمان بارداری

بی اختیاری ادرار چیست

علل و درمان بی اختیاری ادرار

سرطان دهانه رحم

راه های تشخیص سرطان دهانه رحم

پربازدید های سلامت

نظرات شما

*

code