.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سلامت

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

کاهش دل درد پریود با داروهای خانگی

مجله پزشکی آسان طب » سلامت » کاهش دل درد پریود با داروهای خانگی

برای کاهش دل درد پریود قهوه بخورید . قهوه دارای کافئین زیادی است . این کافئین با تنگ کردن عروق خونی گشاد شده که بر اثر سر درد ملتهب می شوند میزان دل درد شما را به شدت کاهش میدهد و نقش مسکن را اجرا میکند .

کاهش دل درد پریود

کاهش دل درد پریود دغدغه ی بسیاری از بانوان است . اکثر خانم ها از روز قبل از پریود دل دردشان شروع می شود و تا دو سه دوز اول پریود بسیار شدید است . تا جایی که میتوانید برای رفع این دل درد مسکن نخورید و از داروهای گیاهی و طبیعی استفاده کنید . در این مقاله برخی از خوراکیهایی را که برای کاهش دل درد پریود مناسب است به شما معرفی میکنیم .

کاهش دل درد پریود با مصرف زرد چوبه

برای کاهش دل درد پریود و همچنین بهبود فرآیند گوارش غذا  از زردچوبه استفاده کنید . بنا بر تحقیقات بدست امده  زردچوبه خاصیت ضد التهابی دارد، بدن را از تخریب بافتی و التهاب مفصل محافظت میکند . همچنین وظیفه حمایت از عملکرد سلول های عصبی  بر عهده زردچوبه است .

 کاهش دل درد پریود با خوردن ماست

ماست بخورید . در ماست موادی وجود دارد که درد دل شما را کاهش داده و همچنین در کاهش التهاب تاثیر زیادی دارد . همچنین ماست جزو دسته لبنیات است و از پوکی استخوان جلوگیری میکند .

کاهش دل درد پریود سویای سبز 

طبق تحقیقات بدست امده توسط دانشمندان پروتئین سویا نسبت به پروتئین حاوی شیر مسکن بهتری برای شماست . پس موقع دل درد پریود سعی کنید سویا زیاد بخورید .

مصرف قهوه  را فراموش نکنید

برای کاهش دل درد پریود قهوه بخورید . به گزارش آسان طب قهوه دارای کافئین زیادی است . این کافئین با تنگ کردن عروق خونی گشاد شده که بر اثر سر درد ملتهب می شوند میزان دل درد شما را به شدت کاهش میدهد و نقش مسکن را اجرا میکند .

 نعناع معجزه میک ند

گیاه نعناع وظیفه جلوگیری از گرفتگی ماهیچه را بر عهده دارد . همچنین عرق نعناع برای دل درد ناشی از سندرم روده تحریک پذیر وسایر دل درد ها بسیار مفید ست و درد را تسکین خواهد داد .

گیلاس برای کاهش درد قاعدگی بسیار مفید است

میوه گیلاس دارای « آنتوسیانین »  و در واقع آنتی اکسیدان های قوی هستند که سبب کاهش دل درد پریود می شود .  این ترکیب ها با متوقف کردن پیشرفت التهاب و با از بین بردن آنزیم های درد مانند مسکن های آسپرین و ناپروکسن عمل می کنند و میزان درد شما را به شدت کاهش می دهد .

 کاهش دل درد پریود با زنجیل 

 زنجبیل مسکن بسیار خوبی است . میتوانید ان را با چای و افزودن کمی عسل یا نبات میل کنید . گیاه زنجبیل یک گیاه ریشه ای و تند، تسکین دهنده سنتی درد دل ، رفع دریازدگی و حالت تهوع  می باشد .
گیاه زنجبیل مانند آسپرین عمل میکند و  می تواند در تسکین دردهای ماهیچه ای ، آرتریت و میگرن تاثیر زیادی بگذارد .

 فلفل قرمز را فراموش نکنید

فلفل قرمز یک نوع مسکن است چون دارای «کاپسایسین » میباشد و با تحریک کردن پایانه های اعصاب و کاهش ماده شیمیایی انتقال دهنده سیگنال های درد، سبب کاهش دل درد پریود خواهد شد .

# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خستگی بدنی

پیشگیری و درمان خستگی بدنی یا جسمی

آشنایی با ساپوت سیاه ،پودینگ شکلاتی طبیعی

مراحل رشد مو

آشنایی با مراحل رشد مو در انسان

تصویربرداری از استخوان

تکنیک های تصویربرداری از استخوان ها

پربازدید های سلامت

نظرات شما

*

code