http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

طرز تهیه استیک آبدار و خوشمزه

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » طرز تهیه استیک آبدار و خوشمزه

برای طرز تهیه استیک گوشت ابدار ، ابتدا باید گوشت ها را تقسیم بندی کنید. برای این کار بخشی از راسته گوساله را به اندازه کف دست و ضخامت یک بند انگشت ببرید . بهتر است گوشت ها را طوری ببرید که از یک سمت پهن و از سمت دیگر باریک بریده شود. یکی از مهمترین مراحل در طرز تهیه استیک این مرحله است . شما باید این تکه ها را روی تخته گوشت قرار دهید و رویش را کیسه فریزر قرار دهید . بعد روی ان را با گوشتکوب حسابی بکوبید تا پهن شود . تاجایی که میتوانید بکوبید .

طرز تهیه استیک

استیک گوشت یکی از غذاهای خوشمزه ایرانی است . استیک را معمولا با تابه چدن یا روی اتش کبابی می کنند . استیک حاوی گوشت راسته گوساله است که بسیار مفید است و طعمی دلنشین دارد . در این مقاله طرز تهیه استیک را برایتان بیان میکنیم.

طرز تهیه استیک گوشت و مواد لازم

مواد لازم برای تهیه استیک گوشت برای 4 نفر عبارتند از :

گوشت راسته گوساله…..   ۴۰۰گرم

روغن زیتون…..    ۲قاشق غذاخوری

سس خردل …..  ۲قاشق غذاخوری

سس باربیکیو…..   ۲قاشق غذاخوری

سس سویا…..   ۲قاشق غذاخوری

فلفل سیاه و نمک…..   به میزان دلخواه

روغن مخصوص سرخ کردن…..   ۴قاشق غذاخوری

 مـواد لازم برای تهیه سس قارچ (برای ۴ نفر)

قارچ ورقه شده…..   ۲ لیوان

شیر…..   ۱ لیوان

آرد…..   ۱قاشق غذاخوری

عصاره گوشت گوساله…..   ۱عدد

فلفل سیاه….   به میزان دلخواه

طرز تهیه استیک

برای طرز تهیه استیک گوشت ابدار ، ابتدا باید گوشت ها را تقسیم بندی کنید. برای این کار بخشی از راسته گوساله را  به اندازه کف دست و ضخامت یک بند انگشت  ببرید . بهتر است گوشت ها را طوری ببرید که از یک سمت پهن و از سمت دیگر باریک بریده شود. یکی از مهمترین مراحل در طرز تهیه استیک این مرحله است . شما باید این تکه ها را روی تخته گوشت قرار دهید و رویش را کیسه فریزر قرار دهید . بعد روی ان را با گوشتکوب حسابی بکوبید تا پهن شود . تاجایی که میتوانید بکوبید . ( طرز تهیه استیک )

در این مرحله برش های گوشت را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در مخلوط روغن زیتون، سس خردل، باربیکیو و سس سویا و نمک و فلفل سیاه قرار دهید تا حسابی طعمدار شود . سپس این تکه ها را در تابه های چدنی سرخ کنید و گرم بخورید . نگذارید سرد شود . اکنون باید سس قارچ را تهیه کنید . به گزارش آسان طب برای تهیه سس قارچ پیاز را باید ریز کرده و در روغن سرخ کنید تا طلایی شود .

بعد قارچ را خرد کرده ریز ریز کنید و به ان اضافه کنید تا داغ شود. در نهایت باید عصاره گوشت گوساله، شیر، آرد و فلفل سیاه را به ان اضافه کنید و  اجازه دهید روی حرارت غلیظ شود. میتوانید کمی کره یا خامه اضافه کنید . اکنون غذای شما اماده است . کافیست روی استیک های گرم این سس را بزنید و میل کنید .


# # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

بهترین تغذیه برای بیماران مبتلا به سل ریوی

پیاز

خواص پیاز و ترب کوهی چیست ؟

خواص نارنج و پوست نارنج

خواص نارنج و پوست نارنج چیست ؟

فواید سیب و خواص سیب

سیب ، خواص سیب و فواید سیب

پربازدید های تغذیه , سبک زندگی

نظرات شما

*

code