http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

راههای جذب خواستگار خوب و مناسب

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » راههای جذب خواستگار خوب و مناسب

سعی کنید به دیگران احترام بگذارید ، تا میتوانید صفات اخلاقی و رفتاری خوب برای خودتان جمع کنید تا بین همه فامیل و دوست و اشنا زبان زد باشید . در این صورت وقتی کسی سراغ دختر خوب بگیرد انها سریع یاد شما می افتند و شما را معرفی می کنند . همچنین اجتماعی باشید و با رعایت شان اجتماعی و نجابت در جامعه حضور پیدا کنید تا دیده شوید .

جذب خواستگار

جذب خواستگار یکی از دغدغه های دختران مجردی است که امادگی ازدواج دارند و دوست دارند ازدواج کنند . در این مقاله سعی میکنیم راههایی را برای جذب خواستگار به شما پیشنهاد دهیم .

اول از همه اینکه دنبال فرد ایده آل و شاهزاده رویاها نباشید. شما اگر تا اخر عمر هم صبر کنید پسری که همه ی معیارهای شما را داشته باشد به خاستگاری شما نمی اید. نه اینکه شما شایسته نباشید. بلکه چون چنین پسری اصلا وجود ندارد. پسرها و دخترها هر کدام ویژگیهای منفی و مثبت خود را دارند و هیچ کدام بی نقض نیستند . همینطور که خود شما بی نقض نیستید . پس معیارهایتان را تا جایی که میتوانید پایین بیاورید و بیشتر به معیارهای اصلی مثل اخلاق ، ایمان ، تفاهم فرهنگی و داشتن شغلی در حد تامین یک زندگی ساده (استقلال مالی) توجه کنید .

پیشنهاداتی برای جذب خواستگار و افزایش خواستگار

سعی کنید به دیگران احترام بگذارید ، تا میتوانید صفات اخلاقی و رفتاری خوب برای خودتان جمع کنید تا بین همه فامیل و دوست و اشنا زبان زد باشید . در این صورت وقتی کسی سراغ دختر خوب بگیرد انها سریع یاد شما می افتند و شما را معرفی می کنند . همچنین اجتماعی باشید و با رعایت شان اجتماعی و نجابت در جامعه حضور پیدا کنید تا دیده شوید .

اگر کسی قصد خواستگاری دارد یا قصد اشنایی رسمی ، بدون حرف زدن و رفت و امد بر اساس ظاهر قضاوت نکنید . گاهی با حرف زدن و رفت و امد ویژگیهای مثبتی را در فرد میبینید که به هیچ وجه حاضر به از دست رفتن او نمی شوید . این را نیز بدانید که قیافه بعد از یکی دو ماه کاملا عادی می شود و بعد از ان شما در اخلاق او ریز میشوید و ویژگیهای مثبت و منفی اش را تحلیل میکنید .

درست است که زیبایی نباید معیار اصلی اقایان باشد ، اما در هر حال زیبایی هم مهم است . مخصوصا برای کسانی که میخواهند همسرشان را به رخ دیگران بکشند . به گزارش آسان طب سعی کنید مرتب باشید ، لباس شیک و مرتب و سنگین بپوشید ، ارایش ملایمی بکنید و عطری بزنید . این نکته را نیز به یاد داشته باشید که رفتار شما در زیبایی شما تاثیر مستقیمی دارد .پس تا میتوانید با رفتارتان خودتان را زیباتر کنید .

برای جذب خواستگار هم زن خانه باشید و هم زن امروزی . یعنی هم کدبانو باشید ، اشپزی تان را قوی کنید ، کارهای هنری و نکات خانه داری یاد بگیرید و در کنارش اجتماعی باشید . فعالیت های فرهنگی انجام دهید و در جامعه فعال باشید و بدرخشید . از اشنایی نترسید . بدون حرف زدن با کسی هرگز جواب منفی ندهید . حداقل یکی دو بار به او فرصت دهید با اخلاقیات و اهدافش اشنا شوید و بعد جواب قطعی را بدهید . به محض اینکه کسی خاستگاری  را معرفی کرد سریع جبهه نگیرید .

برای جذب خواستگار به اطرافیان خود بفهمانید ملاک های ازدواجتان چیست. به صورت غیر مستقیم بگویید که مثلا نمیخواهم شوهرم میلیونر باشد . معیارهای من در حد متوسط است تا انها جرات کنند برای شما خواستگاری را بفرستند . شخصیتی منحصر به فرد داشته‌باشید . اخلاقیات و ویژگیهای تک و مثبتی داشته باشید که دختران اطرافتان ندارند .

برای جذب خواستگار به خودتان احترام بگذارید . با خودتان مهربان باشید و خودتان را دوست بدارید . هیچ پسری یک دختر افسرده ، ناامید ، بی اعتماد به نفس و عصبی را دوست ندارد . همچنین جلوی خانم ها هم آرامش داشته باشید و اخلاق خوبی از خود نشان دهید . چون وقتی جلوی انها عصبی باشید یا استرس  داشته باشید مسلما شما را به کسی معرفی نخواهند کرد . اخم نکنید و همیشه لبخند خانمانه به لبانتان داشته باشید .

دعایی برای جذب خواستگار و ازدواج کردن

برای جذب خواستگار و ازدواج کردن خواندن آیه «رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا» (سوره فرقان آیه 74)  بسیار توصیه شده است . همچنین  میتوانید : درقنوت نمازتان آیه «ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الآخره حسنه…» بقره؛200 را بخوانید. چون مقصود از حسنه در دنیا , همان همسر و خواستگار خوب است .

یادتان باشد سن ازدواج همه جا بالا رفته و فقط شما مجرد نیستید . پس صبور باشید و تا جایی که میتوانید از مجردی خود استفاده کنید . رابطه خوبی با خانواده حتی پدر مادر و خواهر برادر داشته باشید . خودتان را در اجتماع و در مهمانی ها خانم ترین دختر دنیا نشان دهید تا همیشه در ذهن همه بمانید .


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

پولدار شدن سریع

7 راه جادویی برای پولدار شدن سریع

فرزند خواندگی

اطلاعات در مورد فرزند خواندگی

راه پسردار شدن با ترفندهای جادویی

اعمال شب قدر

اعمال شب قدر ( شب تقدیروسرنوشت )

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code