http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

راهکارهای لذت بردن از مجردی

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » راهکارهای لذت بردن از مجردی

برای لذت بردن از مجردی به خودتان احترام بگذارید . خودتان را دوست بدارید . سعی کنید به یک انسان مستقل تبدیل شوید . برای فرار از مشکلات مجردی منتظر همسر نباشید . بلکه باید مشکلاتتان را در همین مجردی حل کنید و به سراغ ازدواج بروید . از آزادی‌تان لذت ببرید.

لذت بردن از مجردی

مجردی یکی از معضلاتی است که جامعه کنونی ما را فرا گرفته است . لذت بردن از مجردی عاقلانه ترین راهکار برای مجردی است . متاسفانه به دلایلی سن ازدواج در ایران بالا رفته است . بسیاری از پسران و دختران بخاطر این موضوع روحیه خود را از دست داده اند و حتی گوشه نشین شده اند . اما باید بگوییم که مجردی یک دوران قشنگ زندگی است که تا میتوانید باید از ان لذت برید . شک نکنید هر انسانی بالاخره روزی ازدواج میکند . مگر خودش نخواهد . اما هیچ وقت به دوران مجردی بر نخواهید گشت . پس لذت بردن از مجردی را فراموش نکنید .

لذت بردن از مجردی دختران و پسران

کمی با خود تنها بنشینید و به کارهایتان فکر کنید . ایا از کارهایی که هر روز انجام میدهید راضی هستید . ایا از ان لذت میبرید . ایا به مهمانی و رفت و امد میروید یا اینکه فقط گوشه نشین شده اید یا فقط غرق کار شده اید . سعی کنید برنامه زیبایی برای خودتان بریزید . همه مسائل در کنار هم قشنگ است . نزدیکی به خدا ، رفت و امد ، مهمانی و گردش ، کسب درامد ، رسیدن به زیبایی و سلامتی خود  ، انجام کار خیر و … همه در کنار هم زیباست و به شما لذت میدهد .

باید به دختر خانم ها و اقا پسرها بگوییم که از مجردی ناراحت نباشید . سن ازدواج در همه جا بالا رفته است . خودتان را با متاهل ها مقایسه نکنید . با مجردها رفت و امد کنید و مقایسه کنید . از حرف مردم هم نترسید . مردم در هر شرایطی پشت سر شما حرف میزنند . بگذارید این حرفا همان پشت سر شما باقی بماند .

شما باید دو کار انجام دهید : اول اینکه تا میتوانید از مجردی تان لذت ببرید . دوم اینکه برای متاهل شدن کمی تلاش کنید . اقا پسرها زودتر به دنبال شغلی مناسب باشند و دنبال دختر خوب بروند . دختر خانم ها هم سعی کنند ویژگیهای مثبتشان را بالا ببرند و دیده شوند . برای  لذت بردن از مجردی سرگرمی های جدیدی پیدا کنید . ورزش بروید ، کلاس های اموزشی بروید ، برای هر هفته مهمانی و تفریح تنظیم کنید و …. . سعی کنید مدام مشغول باشید تا فکر و خیال الکی نکنید.

مجردها تا میتوانند تنبلی میکنند و کسی بالای سرشان نیست تا دستور دهد . روزهای تعطیل تا ظهر بخوابید . در تنهایی به راههای پیشرفتتان فکر کنید نه به مشکلاتی که در گذشته داشتید . به گزارش آسان طب گذشته را فراموش کنید . فقط لذت از امروز مهم است و تلاش برای فردا .

در مجردی میتوانید ناگهانی تصمیم بگیرید. سفر کنید. با کسانیکه برایتان مهم‌ترند وقت بگذرانید. کتاب بخوانید. سخت کار کنید و زیاد تفریح کنید. بر اطلاعات علمی و هنری تان اضافه کنید . کلاسهای اموزشی بروید . با دوستانتان بیشتر رفت و امد کنید .

برای لذت بردن از مجردی به خودتان احترام بگذارید . خودتان را دوست بدارید . سعی کنید به یک انسان مستقل تبدیل شود . برای فرار از مشکلات مجردی منتظر همسر نباشید . بلکه باید مشکلاتتان را در همین مجردی حل کنید و به سراغ ازدواج بروید . از آزادی‌تان لذت ببرید. در مجردی اختیارتان دست خودتان است ، هر کاری که دوست دارید می‌توانید انجام دهید به شرط آنکه به کسی ضرری نرساند، پس ببینید آن کار چیست و انجامش دهید. از این دوران و آزادی‌های آن استفاده کامل را ببرید که بعد از ازدواج اینگونه آزاد نخواهید بود . علت نداشتن خواستگار در دختران ایرانی چیست ؟


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

مهترین علایم و عوارض شیزوفرنی

اختلافات پدربزرگ و مادر بزرگ ها

اختلافات پدربزرگ و مادر بزرگ ها

رابطه موسیقی و افسردگی

زیاد موسیقی گوش کردن افسردگی را 8 برابر می‌کند !

خودکنترلی جنسی یا خویشتنداری جنسی

پربازدید های خانواده , روانشناسی , موفقیت

نظرات شما

*

code