.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

راهکارهای لذت بردن از مجردی

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » راهکارهای لذت بردن از مجردی

برای لذت بردن از مجردی به خودتان احترام بگذارید . خودتان را دوست بدارید . سعی کنید به یک انسان مستقل تبدیل شوید . برای فرار از مشکلات مجردی منتظر همسر نباشید . بلکه باید مشکلاتتان را در همین مجردی حل کنید و به سراغ ازدواج بروید . از آزادی‌تان لذت ببرید.

لذت بردن از مجردی

مجردی یکی از معضلاتی است که جامعه کنونی ما را فرا گرفته است . لذت بردن از مجردی عاقلانه ترین راهکار برای مجردی است . متاسفانه به دلایلی سن ازدواج در ایران بالا رفته است . بسیاری از پسران و دختران بخاطر این موضوع روحیه خود را از دست داده اند و حتی گوشه نشین شده اند . اما باید بگوییم که مجردی یک دوران قشنگ زندگی است که تا میتوانید باید از ان لذت برید . شک نکنید هر انسانی بالاخره روزی ازدواج میکند . مگر خودش نخواهد . اما هیچ وقت به دوران مجردی بر نخواهید گشت . پس لذت بردن از مجردی را فراموش نکنید .

لذت بردن از مجردی دختران و پسران

کمی با خود تنها بنشینید و به کارهایتان فکر کنید . ایا از کارهایی که هر روز انجام میدهید راضی هستید . ایا از ان لذت میبرید . ایا به مهمانی و رفت و امد میروید یا اینکه فقط گوشه نشین شده اید یا فقط غرق کار شده اید . سعی کنید برنامه زیبایی برای خودتان بریزید . همه مسائل در کنار هم قشنگ است . نزدیکی به خدا ، رفت و امد ، مهمانی و گردش ، کسب درامد ، رسیدن به زیبایی و سلامتی خود  ، انجام کار خیر و … همه در کنار هم زیباست و به شما لذت میدهد .

باید به دختر خانم ها و اقا پسرها بگوییم که از مجردی ناراحت نباشید . سن ازدواج در همه جا بالا رفته است . خودتان را با متاهل ها مقایسه نکنید . با مجردها رفت و امد کنید و مقایسه کنید . از حرف مردم هم نترسید . مردم در هر شرایطی پشت سر شما حرف میزنند . بگذارید این حرفا همان پشت سر شما باقی بماند .

شما باید دو کار انجام دهید : اول اینکه تا میتوانید از مجردی تان لذت ببرید . دوم اینکه برای متاهل شدن کمی تلاش کنید . اقا پسرها زودتر به دنبال شغلی مناسب باشند و دنبال دختر خوب بروند . دختر خانم ها هم سعی کنند ویژگیهای مثبتشان را بالا ببرند و دیده شوند . برای  لذت بردن از مجردی سرگرمی های جدیدی پیدا کنید . ورزش بروید ، کلاس های اموزشی بروید ، برای هر هفته مهمانی و تفریح تنظیم کنید و …. . سعی کنید مدام مشغول باشید تا فکر و خیال الکی نکنید.

مجردها تا میتوانند تنبلی میکنند و کسی بالای سرشان نیست تا دستور دهد . روزهای تعطیل تا ظهر بخوابید . در تنهایی به راههای پیشرفتتان فکر کنید نه به مشکلاتی که در گذشته داشتید . به گزارش آسان طب گذشته را فراموش کنید . فقط لذت از امروز مهم است و تلاش برای فردا .

در مجردی میتوانید ناگهانی تصمیم بگیرید. سفر کنید. با کسانیکه برایتان مهم‌ترند وقت بگذرانید. کتاب بخوانید. سخت کار کنید و زیاد تفریح کنید. بر اطلاعات علمی و هنری تان اضافه کنید . کلاسهای اموزشی بروید . با دوستانتان بیشتر رفت و امد کنید .

برای لذت بردن از مجردی به خودتان احترام بگذارید . خودتان را دوست بدارید . سعی کنید به یک انسان مستقل تبدیل شود . برای فرار از مشکلات مجردی منتظر همسر نباشید . بلکه باید مشکلاتتان را در همین مجردی حل کنید و به سراغ ازدواج بروید . از آزادی‌تان لذت ببرید. در مجردی اختیارتان دست خودتان است ، هر کاری که دوست دارید می‌توانید انجام دهید به شرط آنکه به کسی ضرری نرساند، پس ببینید آن کار چیست و انجامش دهید. از این دوران و آزادی‌های آن استفاده کامل را ببرید که بعد از ازدواج اینگونه آزاد نخواهید بود . علت نداشتن خواستگار در دختران ایرانی چیست ؟


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

روانشناسی پول

روانشناسی پول و پولدار شدن!

تفاوت بین وابستگی و عشق را بدانیم

نکاتی که والدین در تربیت کودک نمیدانند

سرانجام زندگي پس از طلاق

پربازدید های خانواده , روانشناسی , موفقیت

نظرات شما

*

code