http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

ماسک آب پنیر پاک کننده صورت و ناخن

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » ماسک آب پنیر پاک کننده صورت و ناخن

برای تهیه ماسک آب پنیر آرد جو دو سر را با آب پنیر ترکیب کنید . وقتی حسابی مخلوط شد روغن آواکادو را به ان اضافه کنید . سپس این مواد را حسابی با هم مخلوط کنید . در این مرحله بادام آسیاب کرده را با مواد قبلی مخلوط کرده و آن را در ظرفی بگذارید و درش را ببندید .

ماسک آب پنیر

ماسک آب پنیر یک ماسک ناشناخته است که فواید زیادی برای پوست شما دارد. هیچ وقت آب پنیری که میخرید را دور نریزید. این اب پنیر خاصیت ضدعفونی کنندگی و پاک کنندگی دارد. همچنین خود شما میتوانید پنیر و آب پنیر را در منزل تهیه کنید . در این مقاله روش تهیه آب پنیر و طرز تهیه ماسک آب پنیر را برایتان بیان میکنیم .

روش تهیه آب پنیر برای ماسک آب پنیر

   برای تهیه آب پنیر ( جهت ماسک آب پنیر ) در مرحله اول یک لیتر شیر را بجوشانید . بعد از 20 دقیقه که جوشید و  کمی ولرم شد یک استکان از سرکه خرما به شیر اضافه کنید .  اکنون باید یکی دو ساعت صبر کنید تا شیر دلمه  و   بریده بریده شود . سپس این شیر را در داخل کیسه ای نخی بریزید و آب ان را بگیرید .به گزارش آسان طب چیزی که در کیسه مانده پنیر است . آبی که از آن گرفته اید آب پنیر است . از این اب برای زیبایی پوستتان استفاده کنید . نکته دیگر اینکه به جای سرکه خرما می توانید از ابلیمو یا سرکه انگور استفاده کنید . اما سرکه خرما از همه بهتر است .

ماسک آب پنیر برای صورت به عنوان پاک‌کننده‌ صورت

مواد لازم برای تهیه ماسک آب پنیر عبارتند از :

آرد جو دوسر….. ۴ قاشق سوپخوری سرصاف

آب پنیر….. ۱ پیمانه (۲۵۰ سی‌سی)

روغن آواکادو….. ۱ قاشق سوپخوری

بادام آسیاب‌کرده….. ۱ قاشق سوپخوری

برای تهیه ماسک آب پنیر آرد جو دو سر را با آب پنیر ترکیب کنید . وقتی حسابی مخلوط شد روغن آواکادو را به ان اضافه کنید . سپس این مواد را حسابی با هم مخلوط کنید . در این مرحله بادام آسیاب کرده را با مواد قبلی مخلوط کرده و آن را در ظرفی بگذارید و درش را ببندید . در هنگام استفاده مقداری از ان را در کف دست بریزید و به گردن و صورتتان بمالید . سعی کنید حدود پنج دقیقه ان را به حالت دورانی به پوستتان بمالید . سپس ان را بشویید.

ماسک آب پنیر برای ناخن

با استفاده از ماسک آب پنیر میتوانید مرحمی برای ناخن های شکننده و کدر تهیه کنید . موادی که در زیر میگوییم را با هم ترکیب کنید و روی ناخنتان بمالید .

مواد لازم

آب آناناس تازه….. ۴ قاشق سوپخوری پر

سرکه‌ انگور….. ۱ قاشق چایخوری

زرده‌ تخم مرغ….. ۱ عدد

روش تهیه ماسک  برای ناخن

برای تهیه ماسک آب پنیر برای ناخن سه ماده بالا را حسابی با هم ترکیب کنید . سپس ناخنتان را در آن بگذارید و حدود نیم ساعت منتظر بمانید . هر سی ثانیه دستتان را بیرون اورید و دوباره در داخل مواد فرو ببرید . به مدت یک ماه این کار را انجام دهید . ( طرز انجام مانیکور فرانسوی )


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

دانه گندم

اطلاعات علمی درباره دانه گندم

عکسهای تزیین هندوانه شب یلدا

1000 ایده و خلاقیت در تزیین هندوانه شب یلدا

آرامش اعصاب با دمنوش بادرنجبویه دمنوش بادرنجبویه وآرامش اعصاب

آرامش اعصاب با دمنوش بادرنجبویه

درمان جوش بعد اصلاح صورت

درمان جای جوش صورت بعد اصلاح

پربازدید های پوست مو و زیبایی , تغذیه

نظرات شما

*

code