.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

زیبایی پوست با عسل و ماسک جادویی

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » زیبایی پوست با عسل و ماسک جادویی

عسل طبیعی به مقاومت بدن در برابر عفونت و ترمیم بافت کمک می کند، موجب تسریع سرعت ترمیم زخم می گردد. اگر دستتان سوخته و تاول زده عسل روی ان بمالید. این کار باعث می شود سطح تاول محدوتر شود .اگر میخواهید موهای براق و درخشانی داشته باشید مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل به همراه آبلیموی تازه فشرده شده و یک لیتر آب گرم را ساخته و بر روی موهایتان بگذارید.

زیبایی پوست با عسل

زیبایی پوست با عسل از زمانهای قدیم به اثبات رسیده است . عسل دارای خاصیت مرطوب کنندگی و تقویتی است . بنابراین در اکثر کرم ها استفاده می شود . از عسل برای ساخت مواد دارویی با قرار دادن مستقیم آن بر روی زخم، درمان دردها و زخم های بالینی، زخم معده، زخم واریس و سوختگی استفاده می شود . استفاده از عسل بدن را در برابر عفونت و ترمیم بافت مقاوم  میکند . عسل سرعت ترمیم زخم را بهبود می بخشد .

راه زیبایی پوست با عسل

عسل طبیعی به مقاومت بدن در برابر عفونت و ترمیم بافت کمک می کند، موجب تسریع سرعت ترمیم زخم می گردد. اگر دستتان سوخته و تاول زده عسل روی ان بمالید. این کار باعث می شود سطح تاول محدوتر شود . یکی از راههای زیبایی پوست با عسل و تمیز‌کننده روزانه صورت تهیه ماسک جادویی عسل است . برای تهیه این ماسک مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل با پودر شیر بدست اورید . برای تمیز کردن ارایش و همچنین پاکی صورت از این ماسک استفاده کنید .

اگر میخواهید موهای براق و درخشانی داشته باشید مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل به همراه آبلیموی تازه فشرده شده و یک لیتر آب گرم را ساخته و بر روی موهایتان بگذارید. ( طرز انجام مانیکور فرانسوی )

همچنین اگر میخواهید موهای نرمی داشته باشید ، یک دوم فنجان عسل و دو قاشق سوپخوری روغن زیتون را با یکدیگر ترکیب کرده و وبه موهایتان بمالید. این مواد را روی موهایتان بگذارید و رویش پلاستیک بکشید. بعد از سی دقیقه موهایتان را با شامپو حسابی بشویید . میتوانید عسل تنها را به عنوان ماسک روی صورتتان بزنید. اجازه دهید کاملا عسل روی صورتتان خشک شود . وقتی خشک شد ان را به اب ولرم بشویید . ( زیبایی پوست با عسل )

برای داشتن پوست روشن میتوانید حمام عسل داشته باشید . به این ترتیب  که شیشه ای عسل همراه خود  به حمام ببرید و به کل پوستتان بزنید . به گزارش آسان طب اجازه دهید عسل حسابی خشک شود . سپس ان را با اب گرم بشویید. این کار باعث رطوبت، نرمی و روشنی پوست شما می شود . زیبایی پوست با عسل به سرعت انجام می شود .  برای این کار باید یک قاشق چای خوری عسل به همراه کمی پودر بادام را در کف دستان مخلوط کنید و روی صورتتان بمالید . پس از مدتی آن را با اب گرم بشویید .


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

هرپس تناسلی یک بیماری خاموش و پر خطر

خواص نارنگی درمانی

در زمستان نارنگی درمانی کنید!

عکس پرورش ماهی قزل آلا

عکس پرورش ماهی قزل آلا و کار در منزل

فواید دارچین و خواص دارچین

فواید دارچین و خواص دارچین برای سلامتی

پربازدید های پوست مو و زیبایی , تغذیه

نظرات شما

*

code