http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

زیبایی پوست با عسل و ماسک جادویی

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » زیبایی پوست با عسل و ماسک جادویی

عسل طبیعی به مقاومت بدن در برابر عفونت و ترمیم بافت کمک می کند، موجب تسریع سرعت ترمیم زخم می گردد. اگر دستتان سوخته و تاول زده عسل روی ان بمالید. این کار باعث می شود سطح تاول محدوتر شود .اگر میخواهید موهای براق و درخشانی داشته باشید مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل به همراه آبلیموی تازه فشرده شده و یک لیتر آب گرم را ساخته و بر روی موهایتان بگذارید.

زیبایی پوست با عسل

زیبایی پوست با عسل از زمانهای قدیم به اثبات رسیده است . عسل دارای خاصیت مرطوب کنندگی و تقویتی است . بنابراین در اکثر کرم ها استفاده می شود . از عسل برای ساخت مواد دارویی با قرار دادن مستقیم آن بر روی زخم، درمان دردها و زخم های بالینی، زخم معده، زخم واریس و سوختگی استفاده می شود . استفاده از عسل بدن را در برابر عفونت و ترمیم بافت مقاوم  میکند . عسل سرعت ترمیم زخم را بهبود می بخشد .

راه زیبایی پوست با عسل

عسل طبیعی به مقاومت بدن در برابر عفونت و ترمیم بافت کمک می کند، موجب تسریع سرعت ترمیم زخم می گردد. اگر دستتان سوخته و تاول زده عسل روی ان بمالید. این کار باعث می شود سطح تاول محدوتر شود . یکی از راههای زیبایی پوست با عسل و تمیز‌کننده روزانه صورت تهیه ماسک جادویی عسل است . برای تهیه این ماسک مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل با پودر شیر بدست اورید . برای تمیز کردن ارایش و همچنین پاکی صورت از این ماسک استفاده کنید .

اگر میخواهید موهای براق و درخشانی داشته باشید مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل به همراه آبلیموی تازه فشرده شده و یک لیتر آب گرم را ساخته و بر روی موهایتان بگذارید. ( طرز انجام مانیکور فرانسوی )

همچنین اگر میخواهید موهای نرمی داشته باشید ، یک دوم فنجان عسل و دو قاشق سوپخوری روغن زیتون را با یکدیگر ترکیب کرده و وبه موهایتان بمالید. این مواد را روی موهایتان بگذارید و رویش پلاستیک بکشید. بعد از سی دقیقه موهایتان را با شامپو حسابی بشویید . میتوانید عسل تنها را به عنوان ماسک روی صورتتان بزنید. اجازه دهید کاملا عسل روی صورتتان خشک شود . وقتی خشک شد ان را به اب ولرم بشویید . ( زیبایی پوست با عسل )

برای داشتن پوست روشن میتوانید حمام عسل داشته باشید . به این ترتیب  که شیشه ای عسل همراه خود  به حمام ببرید و به کل پوستتان بزنید . به گزارش آسان طب اجازه دهید عسل حسابی خشک شود . سپس ان را با اب گرم بشویید. این کار باعث رطوبت، نرمی و روشنی پوست شما می شود . زیبایی پوست با عسل به سرعت انجام می شود .  برای این کار باید یک قاشق چای خوری عسل به همراه کمی پودر بادام را در کف دستان مخلوط کنید و روی صورتتان بمالید . پس از مدتی آن را با اب گرم بشویید .


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

تغذیه در ایام امتحانات

تغذیه در ایام امتحانات

خواص به شيرين

خواص دارویی به شیرین (به اصفهان )

خواص توت سفید

با توت سفید آشنا شوید

میوه خربزه را هیچ وقت ناشتا نخورید

پربازدید های پوست مو و زیبایی , تغذیه

نظرات شما

*

code