http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مانیکور فرانسوی زیبا در منزل

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » مانیکور فرانسوی زیبا در منزل

در اولین مرحله از مانیکور فرانسوی ناخن های خود را از هر گونه لاک یا مواد دیگری پاک کنید . برای این کار از پد لاک پاک کن استفاده کنید . یادتان باشد استون یا پدهایی که استون دارند به ناخن های شما اسیب میزنند. در این مرحله آب ولرم و یک قاشق چایخوری هیدروژن پراکسید و شامپو را با هم ترکیب کنید .

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی یک روش مهم برای مقاومت و مراقبت از ناخن است . مراحل مانیکور فرانسوی عبارتند از : سوهان کشیدن، شکل دادن، ماساژ ناخن و در آخر لاک ناخن

فرق مانیکور فرانسوی با سایر سبکهای ارایشی مثل لاک زدن ناخن یا ناخن مصنوعی اینست که در مانیکور فرانسوی ناخن عین ناخن طبیعی دیده می شود .

مواد لازم برای مانیکور فرانسوی

برای مانیکور فرانسوی باید مواد زیر را تهیه کنید :

 • ابزارناخن پوشر یا عقب راننده کوتیکول (Cuticle pusher)

 • لاک پایه ناخن (معمولا بی رنگ و حاوی مواد مغذی است.)

 • لاک ناخن  رنگی صورتی/قهوه ای

 • لاک ناخن رنگی  سفید

 • برق ناخن

 • برچسب هلالی راهنما برای مانیکور فرانسوی

 • روغن کوتیکول

 • لاک پاک کن

 • پنبه

 • یک کاسه آب ولرم

 • هیدروژن پراکسید

 • شامپو

 • یک کرم دست خوب

مراحل مانیکور فرانسوی

در اولین مرحله از مانیکور فرانسوی ناخن های خود را از هر گونه لاک یا مواد دیگری پاک کنید . برای این کار از پد لاک پاک کن استفاده کنید . یادتان باشد استون یا پدهایی که استون دارند به ناخن های شما اسیب میزنند. در این مرحله آب ولرم  و یک قاشق چایخوری هیدروژن پراکسید و شامپو را با هم ترکیب کنید . سپس دستهایتان را به مدت 15 دقیقه در آن قرار دهید .

در مرحله بعدی روغن کوتیکول ناخن را به ناخن هایتان بزنید و حدود ده دقیقه حسابی ناخنتان را ماساژ دهیدو بمالید. نکته  مهم در اینجا اینست که شما باید با ابزار پوشر ، مقداری کوتیکول ناخن را به عقب برانید و  هرگونه کوتیکول خشک  را  جدا کنید. به گزارش آسان طب شما اکنون باید لاک ناخن پایه را به ناخن هایتان بزنید و صبر کنید تا حسابی خشک شود . سپس لاک رنگ پایه ( بهتر است صورتی یا قهوه ای ملایم یا پوست پیازی باشد) را بزنید . از خشک شدن ان مطمئن شوید . ( طرز انجام مانيکور فرانسوی )

در این جا با کمک برچسب مانیکور یا بدون ان لاک سفید را به نوک ناخن تان بزنید ( شبیه شکل بالا ) . اگر لاک سفیدی اضافی وارد قسمت اصلی ناخن شد با گوش پاک کن و لاک پاک کن به ارامی بعد از خشک شدن قسمت سفید ان را پاک کنید . در مرحله اخر برق ناخن و پس از خشک شدن روغن کوتیکول ناخن  را روی آن بزنید .


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

راز سلامتی و زیبایی

5 راز سلامتی و زیبایی

راه کار خانگی برای درمان درماتیت تماسی

تقویت ابرو ، تقویت ابروها ، تقویت کردن ابروها ، تقویت ابرو با سیر ، رشد ابرو ، تقویت ابرو و مژه

تقویت ابرو با 5 ماسک خانگی

تاریخچه رنگ مو و رنگ روشن و رنگ تیره

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code