http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

درمان جوشهای سرسیاه بینی و داروی گیاهی

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » درمان جوشهای سرسیاه بینی و داروی گیاهی

برای درمان جوشهای سرسیاه بینی از ماسک تخم مرغ و اب لیمو استفاده کنید . 2 عدد سفیده تخم مرغ را حسابی بزنید تا سفت سفت شود . یک قاشق آب لیمو هم به ان اضاقه کنید . اکنون این ماسک را روی جوشهای سرسیاه بزنید و بعد از چند دقیقه ان را بشویید .

درمان جوشهای سرسیاه

درمان جوشهای سرسیاه بینی دغدغه بسیاری از افراد است . گاهی وقتی به صورت خود خیره می شوید، متوجه جوشهای سرسیاه می شوید که روی بینی شما را پر کرده است . ناگهان نگران می شوید که چگونه این جوشها را رفع کنید . در این مقاله برخی از راههای درمان جوشهای سیاه با داروهای گیاهی و سنتی را برایتان بیان میکنیم.

درمان جوشهای سرسیاه بینی به روش خانگی

یک روش برای درمان جوشهای سرسیاه استفاده از پوست خیار است . پوست خیار را حدود 25 دقیقه روی پوستتان قرار دهید . این کار هم جوشهای سرسیاه را پاک میکند و هم سبب کمرنگ شدن لکه های آکنه می شود .

دانه های شنبیله را اسیاب کنید و با کمی اب مخلوط کنید . خمیری بدست می اید . این خمیر را هر شب 10 دقیقه روی جوشهاي سر سياه بگذارید و سپس با اب گرم بشوید.

یکی دیگر از راههای درمان جوشهای سرسیاه بی کربنات سدیم است .  به گزارش آسان طب ،دو قاشق چایخوری بی‌کربنات سدیم را در سه تا چهار فنجان آب‌جوش بجوشانید و یک حوله تمیز را با آن مرطوب کنید و  سپس پنج بار در روز ان را روی پوست خود قرار دهید .

پیشنهاد میکنیم کمی بادام را پودر کرده ، آب و گلاب به آن اضافه کنید  سپس روی جوشهای سرسیاه بگذارید . بعد از مدتی ان را بشویید .

همچنین میتوانید یک قاشق مرباخوری دارچین و سه قاشق غذا خوری عسل را با هم ترکیب کنید و روی جوشهای سر سياه بگذارید .

برخی دیگر از راههای درمان جوشهای سرسیاه بینی

به گزارش آسان طب برای درمان جوشهای سرسیاه در داروخانه ها نوارهایی وجود دارد که میتوانید انها را روی جوشها زده و سپس بکنید. کمی عسل را داغ کنید و روی جوشها بزنید . وقتی دیدید جوشها شل شده اند انها را کمی فشار دهید تا بیرون بیایند .

برای درمان جوشهای سرسياه این ماسک را امتحان کنید . طریقه ان به این صورت است که دو قاشق غذاخوری بلغور جوی دوسر، سه قاشق غذاخوری ماست و یک قاشق غذاخوری آب‌لیمو و یک قاشق چایخوری روغن زیتون را با یکدیگر مخلوط کنید و ان را روی جوش ها بگذارید . بعد از مدتی ان را بشوید .

راه حل دیگر اینست که مخلوط آبلیمو، روغن بادام و گلیسیرین را روی جوشها قرار داده و بعد از مدتی با اب ولرم بشویید .

برای درمان جوشهای سرسیاه بینی از ماسک تخم مرغ و اب لیمو استفاده کنید . 2 عدد سفیده تخم مرغ را حسابی بزنید تا سفت سفت شود . یک قاشق آب لیمو هم به ان اضاقه کنید . اکنون این ماسک را روی جوشهای سرسیاه بزنید و بعد از چند دقیقه ان را بشویید .طرز تهیه معجون خونساز جادویی و درمان کم خونی را مطالعه کنید .


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

برای رشد مو

غذاهای مناسب برای رشد مو

انواع زگیل و راه درمان آنها را بشناسید

نشانه ایجاد بیماری زونا در انسان چیست

( خشک کردن و حالت دادن به مو )

مو | خشک کردن و حالت دادن به مو

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code