http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

درمان آلزایمر با ریحان و گل محمدی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » درمان آلزایمر با ریحان و گل محمدی

برای درمان آلزایمر از ریحان استفاده کنید . ریحان از فراموشی جلوگیری میکند و حافظه شما را تقویت میکند . همچنین سبب سلامت حافظه شما می شود . مصرف گل محمدی باعث سلامت و تقویت حافظه می شود و از فراموشی و آلزایمر جلوگیری میکند .

درمان آلزایمر

درمان آلزایمر (فراموشی) راه حل های مختلفی دارد. بهتر است که از زمانهای جوانی از ابتلا به آلزایمر جلوگیری کنید. باید اعصاب و حافظه خود را مدام تقویت کنید تا عملکرد مغزتان با کیفیت تر شود. گیاهان زیادی در پیشگیری از آلزایمر یا کاهش آلزایمر موثر هستند. ریحان و گل محمدی نمونه مناسبی از این گیاهان است. طبق تحقیقات بدست امده حدود 5 درصد جمعیت بالای 65 سال از بیماری آلزایمر رنج میبرد.

 درمان آلزایمر با ریحان

برای درمان آلزایمر از ریحان استفاده کنید . ریحان از فراموشی جلوگیری میکند و حافظه شما را تقویت میکند . همچنین سبب سلامت حافظه شما می شود . ریحان از سبزی های خوراکی پر مصرف ایران است و کمتر کسی است که ان را دوستنداشته باشد. در کشور های ایران – افغانستان و هند ریحان بسیار یافت می شود . خواص اصلی ریحان در برگهای ان است که بسیار خوشبو است. از دیگر فواید ریحان میتوان به خاصیت ضددرد، ضدسرطان، ضدنفخ، ضداسپاسم، تقویت‌کننده قوای جنسی، هضم‌کننده غذا، خلط‌آور، آرام‌بخش و خواب‌آور بودن و شیرافزایی ان اشاره کرد . دانشمندان طبق تحقیقات جدید دریافته اند که ریحان برای درمان آلزایمر نیز بسیار مناسب است.

درمان آلزایمر با گل محمدی

برای درمان آلزایمر از گل محمدی وگلاب استفاده کنید . مصرف گل محمدی باعث سلامت و تقویت حافظه می شود و از فراموشی و آلزایمر جلوگیری میکند . دلیل این امر انست که گل محمدی مواد زاید تجمع یافته در بافت عصبی را پالایش کرده و آن را از خطر اختلال عملکرد و در نهایت مرگ و میر سلولی نجات خواهد داد . همچنین گل محمدی موجب تکثیر سلول‌های عصبی می‌شود.

شما میتوانید از گلاب گل محمدی استفاده کنید . همچنین ان را به عنوان پودر مصرف کنید. گل محمدی خشک شده را پودر میکنند و روی ماست می ریزند. همچنین برخی ان را در نمک پاش ریخته و روی خیار میریزند و میل میکنند .

شما میتوانید گل محمدی شامل گلبرگ و مادگی و .. را در سایه خشک کنید و با هر غذا یعنی حدود هشت ساعت یک بار یک قاشق غذاخوری از ان را مصرف کنید . به گزارش آسان طب ،گل محمدی علاوه بر درمان آلزایمر ، قوای جنسی را نیز تقویت میکند . همچنین برای ارامش اعصاب و تقویت اعصاب بسیار مناسب است . از عرق گل محمدی و گلاب برای تقویت و شفافیت پوست استفاده کنید .

گاهی میتوانید در کنار پودر گل محمدی ، پودر زنجبیل، دارچین و زعفران هم استفاده کنید . این معجون تاثیر  زیادی در سلامت روح و جسم شما خواهد گذاشت . از گل محمدی یک قاشق و از بقیه نیم قاشق برای این معجون کنار بگذارید . برخی به این معجون دو قاشق عسل نیز اضافه میکنند . بنابراین گل محمدی برای ارامش ، افسردگی ، درمان یبوست ، درمان الزایمر ، تقویت پوست و .. کاربر زیادی دارد . برای مطالعه راههای درمان نفخ معده بر روی کلمه نفخ معده کلیک کنید .


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

بالا بردن کیفیت اسپرم و افزایش قدرت باروری

اسپرم و افزایش قدرت باروری

میزان کلسیم در مواد غذایی

جدول مقدار و میزان کلسیم در مواد غذایی

مضرات خوابیدن با آرایش

مضرات خوابیدن با آرایش را بدانید !

فواید روغن ماهی و خواص روغن ماهی

فواید روغن ماهی و خواص روغن ماهی برای ما

پربازدید های تغذیه , روانشناسی , سلامت

نظرات شما

*

code