http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

معجون خونساز جادویی و درمان کم خونی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » معجون خونساز جادویی و درمان کم خونی

در مرحله اول برای تهیه معجون خونساز باید همه مواد زیر را پودر و له کنید . برای این کار انها را در مخلوط کن بریزید و اجازه دهید حسابی با هم ترکیب و حل شوند . سپس این مواد را در لیوانی ریخته و روی ان خلال بادام ، خلال پسته و کنجد خام بریزید . همچنین چند برش موز روی ان بچینید .

معجون خونساز

معجون خونساز و خوردن ان یکی از راههای درمان کم خونی است . کم خونی بیماری شایعی است که بسیاری از افراد به ان مبتلا هستند و نمیدانند . بعضی افراد فکر میکنند کم خونی فقط مخصوص خانم ها است در صورتی که اقایان نیز دچار ان می شوند . ولی خب در خانم ها شایع تر است . در این مقاله طرز تهیه یک معجون خونساز جادویی را برایتان گرداوری کرده ایم .

طرز تهیه معجون خونساز و درمان کم خونی

کم خونی سبب ضعف جسمانی و روحی در کنار هم می شود . به گزارش آسان طب ،شخص کم خون مدام احساس ضعف و سرگیجه دارد . همچنین بسیار عصبی است و  رو به بداخلاقی میرود . سعی کنید این معجون را تازه به تازه تهیه کنید .

مواد لازم برای تهیه معجون خونساز جادویی

  • انجیر خشک 5 عدد خیسانده شده
  • عرق بید مشک نصف پیمانه
  • بیسکویت ویفر 1 بسته کوچک
  • موز 1 عدد
  • 20عدد کشمش پلویی
  • تخم خرفه 30 گرم
  • دارچین نصف قاشق مربا خوری
  • مربای هویج 1 قاشق غذاخوری
  • عسل 1 قاشق مرباخوری
  • برگه زرد آلو 10 عدد خیسانده شده

طرز تهیه معجون خونساز

در مرحله اول برای تهیه معجون خونساز باید همه مواد زیر را پودر و له کنید . برای این کار انها را در مخلوط کن بریزید و اجازه دهید حسابی با هم ترکیب و حل شوند . سپس این مواد را در لیوانی ریخته و روی ان خلال بادام ، خلال پسته و کنجد خام بریزید . همچنین چند برش موز روی ان بچینید . به گزارش آسان طب ،این معجون سبب افزایش انرژی و قوای جسمی شما می شود . همچنین مهارت های ذهنی شما را تقویت میکند و موجب سلامتی شما می شود .

پیشنهاد میکنیم این معجون را هفته ای سه بار میل کنید . این معجون برای درمان کم خونی بسیار مفید است . کم خونی عوارض بدی برای سلامتی بدن دارد و شما را از پای در میاورد . به گزارش آسان طب ،خانم ها تا جایی که میتوانند بعد از دوران عادت ماهیانه از این معجون میل کنند تا خون های از دست رفته جایگزین شود .


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

بیماری لوپوس اریتماتوی سیستمیک

بیماری لوپوس اریتماتوی سیستمیک SLE

ضعف بینایی

ضعف بینایی و روزه داری ، حقیقت یا شایعه؟

میوه گرمک یک ماسک زیبایی بی نظیر

سرخی لب خود را همانند شاه توت تازه نگه دارید!

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code