http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

ورزش برای آب کردن شکم و پهلو و عکس

مجله پزشکی آسان طب » تناسب اندام » ورزش برای آب کردن شکم و پهلو و عکس

بهترین راه برای اب کردن شکم و پهلو ورزش پیاده روی است . هر فردی باید حداقل سی دقیقه در روز پیاده روی انجام دهد . در ضمن پیاده روی باید پیوسته و سریع باشد . نه اینکه اب در دلتان تکان نخورد و وسط راه بایستید .

ورزش برای آب کردن شکم و پهلو

 اب کرذن شکم و پهلو یکی از دغدغه های اصلی خانم ها و اقایان مخصوصا خانم ها است . متاسفانه بسیاری از افراد با این که خوراک زیادی ندارند اما شکم و پهلویشان در دید است . در نتیجه لباس خیلی به انها نمی اید و همیشه ناراحت هستند . چنین افرادی باید ورزش کنند . در این مقاله چند عکس از ورزش برای آب کردن شکم و پهلو و عکس برایتان اورده ایم . این تمرینات را از 10 بار در روز شروع کرده و سپس اضافه کنید.

عکس از ورزش برای آب کردن شکم و پهلو

*بهترین راه برای آب کردن شکم و پهلو ورزش پیاده روی است . هر فردی باید حداقل سی دقیقه در روز پیاده روی انجام دهد . در ضمن پیاده روی باید پیوسته و سریع باشد . نه اینکه اب در دلتان تکان نخورد و وسط راه بایستید .
.
*همچنین میتوانید ورزش دوچرخه را در منزل انجام دهید . به این ترتیب که روی زمین بخوابید و دوستانتان را به درازا در کنار پاهایتان بگذارید . سپس پاها را بالا ببرید و رکاب بزنید .به گزارش آسان طب ، بعد از دو دقیقه کمی استراحت کنید و مجددا این کار را انجام دهید .
.
*برای اب کردن شکم و پهلو ورزش تنه انجام دهید . ورزش تنه کمر شما را باریک میکند . شما باید مکانی را برای خود به عنوان تکیه گاه قرار دهید و سپس به سمت چپ و راست بچرخید .
.
*به گزارش آسان طب ،طناب زدن برای اب شدن شکم و پهلو بسیار مناسب است . اگر بلد نیستید طناب بزنید نمایش ان را در بیاورید . لزومی ندارد حتما طناب در دستتان باشد .
آب کردن شکم , آب کردن پهلو ، , ورزش برای لاغری شکم , لاغری شکم , لاغری پهلو
.
 

عکس از ورزش برای آب کردن شکم و پهلو

.
ورزش های اب کردن شکم و پهلو 1

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 1

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 2

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 2

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 3

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 3

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 4

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 4

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 5

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 5

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 6

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 6

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 7

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 7

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 8

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 8

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 9

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 9

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 10

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 10

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 11

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 11

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 12

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 12

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 13

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 13

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 14

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 14

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 15

ورزش های اب کردن شکم و پهلو 15

به گزارش آسان طب ،سعی کنید این نرمش ها را از روزی ده بار شروع کنید . سپس در هفته بعد به ان پنج بار اضافه کنید و این کار را تا زمانی که شکمتان اب نشده ادامه دهید . یادتان باشد اضافه وزن سلامتی شما را به شدت به خطر می اندازد . پس از الان به فکر باشید . برای مطالعه راههای درمان نفخ معده بر روی کلمه نفخ معده کلیک کنید .


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان مشکلات عصبی

گیاهان موثر در درمان مشکلات عصبی و روحی

رژیم گرفتن

رژیم گرفتن و مشکلات رژیم گرفتن

آشنایی با عارضه ی اِچ پیلوری و علایم آن

کم خونی ناشی از فقر آهن : علت و علایم

پربازدید های تناسب اندام , سلامت

نظرات شما

*

code