تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

درمان زنبورگزیدگی با داروهای گیاهی

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » درمان زنبورگزیدگی با داروهای گیاهی

برای درمان نیش زنبور کمی جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید و روی جای نیش زنبور بگذارید . همچنین میتواند روی محل نیش یخ بگذارید . این کار از سوزش محل نیش جلوگیری می کند .

درمان زنبورگزیدگی

درمان زنبورگزیدگی و نیش زنبور  راههای مختلفی دارد . این کار با داروهای طبیعی امکان پذیر است . اگر سریعا به درمان زنبورگزیدگی یا درمان نیش زنبور اقدام کنید  میتوانید از عوارض ان مثل ورم زیاد و خارش و سوزش روزهای بعد جلوگیری کنید . کسانی که به نیش زنبور حساسیت دارند باید سریعا به اورژانس مراجعه کنند . برخی از علایم زنبورگزیدگی عبارتند از : تنگی نفس ، گسترش قرمزی و التهاب به جاهای دیگر بدن ، عدم توانایی قورت دادن آب دهان و خفگی ، سرگیجه و عدم تعادل در ایستادن ، ضربان قلب بالا و کاهش یکباره فشار خون.

با دیدن این علایم انتی هیستامین خورده و سریع به بیمارستان بروید. کسانی که حساسیت ندارند میتوانند نیش زنبور عسل را بیرون در بیاورند. با فشار دادن زیاد دو ناخن به ان یا مک زدن میتوانید این کار را بکنید .

درمان زنبورگزیدگی و درمان نیش زنبور

درمان نیش زنبور با داروهای گیاهی و روشهای خانگی امکان پذیر است . برخی از این روش ها عبارتند از :

درمان زنبورگزیدگی با جوش‌شیرین

برای درمان زنبورگزیدگی کمی جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید و روی جای نیش زنبور بگذارید . همچنین میتواند روی محل نیش یخ بگذارید . این کار از سوزش محل نیش جلوگیری می کند .

درمان زنبورگزیدگی با خمیر دندان

روی محل نیش خمیر دندان بزنید. به گزارش آسان طب ، ابتدا کمی سوزش دارید اما بزودی این درد ارام میگیرد  حدودا پنج ساعت یکبار خمیردندان بزنید . کم کم تاثیر عجیب ان را خواهید دید .

درمان زنبورگزیدگی با ترکیب سرکه سیب و جوش شیرین

ترکیب سرکه سیب و جوش شیرین خاصیت انتی اکسیدانی دارد و برای درمان محل نیش زنبور مناسب است . این ترکیب عفونت نیش زنبور را میبرد . کمی حس سوزش عادی است .

درمان زنبورگزیدگی با پیاز

کمی پیاز درسته یا پیاز رنده شده را روی نیش زنبور بگذارید . کمی میسوزد اما در عوض دیگر ورم نمیکند . پس پیاز را حتما امتحان کنید .

درمان زنبورگزیدگی با عسل

درمان زنبورگزیدگی با عسل

درمان زنبورگزیدگی با عسل

اگر میخواهید درد زنبور گزیدگی ارام شود و ورم نکند کمی روی ان عسل بمالید . این کار در بهبود وضعیت شما تاثیر بسزایی دارد. خواص چای بهار نارنج برای معده و اعصاب چیست ؟

درمان زنبورگزیدگی با سیب‌زمینی

سیب زمینی دارویی مناسبی برای درمان محل نیش زنبور است . سیب زمینی را از وسط نصف کیند و روی جای نیش زنبور قرار بدهید . این کار باعث می شود درد و سوزش تان کم شود و جای گزش زودتر بهبود یابد . همچنین پیشنهاد میکنیم جعفری تازه را خرد و له کرده و روی محل نیش زنبور قرار دهید . این کار در بهبود جای نیش موثر است .

درمان زنبورگزیدگی با داروهای گیاهی امکان پذیر است. همانطور که در مقاله فوق مطالعه کردید میتوانید با سیب زمینی و داروهای گیاهی دیگر به درمان زنبورگزیدگی با داروهای گیاهی بپردازید . البته گاهی وقت ها میزان زنبور گزیدگی زیاد است یا مثلا شخصی به زنبور حساسیت دارد و علایم عجیب و غریبی از خودش بروز میدهد.

در این قسمت برای درمان زنبورگزیدگی باید به پزشک مراجعه کنید تا با داروهای قوی تر زهر ان را خنثی کند و همچنین داروهای ضد حساسیت برای شم تجویز کند. گاهی وقتها زهر زنبور مخصوصا زنبور قرمز ممکن است بدلیل حساسیت سبب مرگ شخص شود. پس خیلی هم ان را شوخی نگیرید.


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خیار شور

خیار شور یک چاشنی خوشمزه اما بدون ارزش غذایی

برای داشتن پوستی صاف بنفشه فرنگی مصرف کنید

مسمومیت ناشی از کلستریدیوم پرفرنژنس

مراحل دندان درآوردن نوزاد

مراحل دندان درآوردن نوزاد را بشناسید

پربازدید های پوست مو و زیبایی , سلامت

نظرات شما

*

code