http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

رفع ترک های پوستی و درمان گیاهی ترک پوست

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » رفع ترک های پوستی و درمان گیاهی ترک پوست

اب لیمو ترش دارای ویتامین c است. این ویتامین سلولهای مرده را پاکسازی میکند و جای زخم ها را از بین میبرد . همچنین در رفع ترک های پوستی بسیار موثر است . برای اینکار کافیست لیمو را شسته و از وسط به دو نیمه تقسیم کنید .

رفع ترک های پوستی

رفع ترک های پوستی دغدغه بسیاری از خانم های ایرانی است. این ترک های پوستی ممکن است به دلایل بارداری – کاهش یا افزایش مفرط وزن در کوتاه مدت – رشد سریع (عموما در اندام نوجوانان) – اختلالات ژنتیکی (مانند سندرم اهلرز- دانلوس یا مارفان) -استفاده از مواد نیروزا (برای مدت طولانی) – استفاده مستمر از هورمون استروئید و حجیم شدن افراطی عضلات (عموما در ساق‌ها و بازوها) باشد .

این ترک های پوستی اکثرا در اعضای ران ، باسن ، بازو و زیر بغل ، سینه و شکم اتفاق می افتد . در این مقاله راههای برای درمان گیاهی ترک پوست و رفع ترک های پوستی در منزل به شما ارائه می کنیم .

درمان گیاهی ترک پوست و رفع ترک های پوستی

درمان گیاهی ترک پوست با آب لیموترش

اب لیمو ترش دارای ویتامین c است. این ویتامین سلولهای مرده را پاکسازی میکند و جای زخم ها را از بین میبرد . همچنین در رفع ترک های پوستی بسیار موثر است . برای اینکار کافیست  لیمو را شسته و از وسط به دو نیمه تقسیم کنید . سپس هر نیمه را روی ترک های پوستی خود بگذارید و حدودا یک ربع ساعت منتظر بمانید . سپس با اب ولرم محل را اب بکشید .

رفع ترک های پوستی با آب سیب‌زمینی

به گزارش اسان طب سیب‌زمینی بخاطر اینکه سرشار از ویتامین‌ها (ویتامین C و B) و مواد معدنی (منیزیم، کلسیم، روی، پتاسیم، فسفر و غیره) می‌باشد  وظیفه ی  رشد و بازسازی سلول‌ها و ساخت کلاژن و الاستین را دارد و در نتیجه در رفع ترک های پوستی و درمان گیاهی ترک پوست تاثیر بسزایی دارد . برای این کار کافیست سیب زمینی را حلقه حلقه کنید و هر حلقه را به صورت دورانی روی این ترک ها بمالید . باید اب سیب زمینی حسابی به خورد ترک ها برود . بعد از پانزده دقیقه ان را بشویید .

درمان گیاهی ترک پوست با آلوورا

به گزارش اسان طب برای درمان سوختگی‌های خفیف، سوزش و خارش و ترک‌های پوستی  از آلوورا استفاده کنید . برای رفع ترک های پوستی میتوانید ژل آلوورا را روی ترک ها بمالید . این ژل را هم میتوانید از داروخانه تهیه کنید و هم گیاهش را از گلخانه بخرید و ژلش را از برگهایش جدا کنید . این ژل در درمان گیاهی ترک پوست تاثیر زیادی دارد . بعد از پانزده دقیقه میتوانید روی پوست خود را بشویید .

رفع ترک پوستی با روغن زیتون

برای رفع ترک پوستی میتوانید از روغن زیتون استفاده کنید. به گزارش سایت آسان طب ،روغن زیتون روغنی است  سرشار از آنتی‌اکسیدان و مواد مغذی . به گزارش اسان طب میتوانید برای درمان گیاهی ترک هاپوستی و حتی پیشگیری از ان از روغن زیتون استفاده کنید . برای استفاده از روغن زیتون باید دو سه قاشق از ان را روی ترک ها ماساژ دهد . تا نیم ساعت ان را نشویید . اجازه دهید مواد مغذی روغن کامل به خورد پوستتان برود .خوشه صمغی گندم یا عسلک گندم چیست ؟


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

تیک در کودکان

علل تیک در کودکان و درمان آن

رفع تیرگی کشاله ران با زردچوبه

روش رفع تیرگی کشاله ران با داروی گیاهی

جلوگیری از ضعیف شدن حافظه

راه های جلوگیری از ضعیف شدن حافظه و مغز

فواید چای سفید و انواع چای سفید چیست

فواید چای سفید و انواع چای سفید چیست؟

پربازدید های اخبار پزشکی , پوست مو و زیبایی , سلامت

نظرات شما

*

code