http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

برترین روش برای جلوگیری از ریزش مو

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » برترین روش برای جلوگیری از ریزش مو

چای سبز برای لاغری بسیار توصیه شده است . اما ایا میدانید از چای سبز برای جلوگیری از ریزش مو هم میتوان استفاده کرد ؟ برای اینکار چای سبز فله ای یا بسته ای را تهیه کنید و ان را مثل چای معمولی دم کنید . این چای را به کف سر خود بمالید و فردا صبح ان را بشویید . بعد از مدتی تاثیر ان را خواهید دید .

جلوگیری از ریزش مو

جلوگیری از ریزش مو دغدغه ی یسیاری از افراد است . همه افراد باید به سلامت پوست و موی خود توجه کنند . چون در صورت نرسیدن به پوست و مو دچار اسیب های جدی می شوبم. تقویت مو یکی از نکات مهم در سلامتی و زیبایی شماست . اگر به موی خود نرسید ممکن است بریزد ، شوره بزند ، موخوره پیدا کند و … .

برای جلوگیری از ریزش مو میتوانید که داروهای گیاهی و موادی که در خانه هست استفاده کنید . برخی ار این مواد برای جلوگیری از ریزش مو عبارتند از :

  جلوگیری از ریزش مو با آب پیاز

 همینطور که میدانید پیاز برای سلامتی انسان فواید زیادی دارد و میکروب های بدن را می کشد . در کنار ان میتوانید از اب پیاز برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کنید . برای این کار باید اب پیاز را بگیرید و ان را به موی سر خود بمالید . این اب پیاز را روی کف سرتان باید بمالید . میتوانید برای تقویت مو و پیشگیری از ریز ش مو شب این کار را بکنید و رویش را پلاستیک بکشید و صبح ان را بشویید .

  جلوگیری از ریزش مو با  چای سبز

چای سبز برای لاغری بسیار توصیه شده است . اما ایا میدانید از چای سبز برای جلوگیری از ریزش مو هم میتوان استفاده کرد ؟ برای اینکار چای سبز فله ای یا بسته ای را تهیه کنید و ان را مثل چای معمولی دم کنید . به گزارش آسان طب ،این چای را به کف سر خود بمالید و فردا صبح ان را بشویید . بعد از مدتی تاثیر ان را خواهید دید .

 جلوگیری از ریزش مو با  استفاده ‌از پودر کاری

حتما اسم پودر کاری را به عنوان یک ادویه خوشمزه هندی شنیده اید ؟ اما ایا میدانستید برای پیشگیری از ریزش مو هم میتوان از پودر کاری استفاده کرد ؟  برای اینکار باید پودر کاری را با روغن کنجد یا روغن زیتون و بادام ترکیب کرده و به کف سر خود حسابی ماساژ دهید . همچنین میتوانین تخم مرغ و پودر کاری را با هم ترکیب کنید و به سر بمالید .

 جلوگیری از ریزش مو با ترکیبی از همه روغن‌ها

 موها در معرض الودگی هوا هستند . همچنین وقتی موها را می شوییم روغن های سر از بین میرود . برای اینکار بهتر است از روغن های طبیعی برای تقویت موی خود استفاده کنید .
 ترکیبی از انواع روغن‌های آفتابگردان، زیتون، کنجد و هر روغن دیگری که در خانه دارید بهترین گزینه است . بهترین روغن‌ها زیتون، نارگیل، بادام و کرچک  می باشد که وقتی انها را ترکیب کنید،  برای کاهش خشکی مو و حفظ موهای از دست رفته تاثیر گذار خواهد بود . خواص گیاه بیدمشک چیست ؟

# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

نکته های پر اهمیت راه رفتن یا همان پیاده روی

خواص گل گاو زبان

خواص گل گاو زبان برای بدن انسان

خوراکی های مفید برای دندان

12 مورد از خوراکی های مفید برای دندان

آنچه درباره زوال عقل باید بدانید

پربازدید های اخبار پزشکی , پوست مو و زیبایی , سلامت

نظرات شما

*

code