http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی

یکی از روش های شاد کردن شوهر اینست که او را از دوست هایش جدا نکنید . توقع نداشته باشید که او با ازدواج گذشته اش را از ذهنش پاک کند و از دوستان دوران مجردی اش دور باشد . هر فردی چه زن و چه مرد نیاز دارد در کنار هم سن و سال، هم فکر و یا هم‌نشینی از جنس خود باشد.

شاد كردن شوهر

روش های شاد کردن شوهر بسیار زیاد است . اگر دوست دارید زندگی موفقی داشته باشید و همسرتان از شما راضی باشد سعی کنید از همه این روش ها اگاهی داشته باشید . ما در این مقاله چند مورد از روش های شاد کردن شوهر را برایتان بیان میکنیم . البته پیشنهاد میکنیم به جز این روش ها مدام دنبال روش های جدید باشید تا بتوانید به شوهر خود ارامش دهید .

درست است که خانم ها عاطفی هستند و نیاز به محبت دارند اما مردان هم انسان هستند و باید از نظر محلت و احساس تامین شوند .

• روش های شاد کردن شوهر : بین او و دوستانش جدایی نیندازید

یکی از روش های شاد کردن شوهر اینست که او را از دوست هایش جدا نکنید . توقع نداشته باشید که او با ازدواج گذشته اش را از ذهنش پاک کند و از دوستان دوران مجردی اش دور باشد . هر فردی چه زن و چه مرد نیاز دارد در کنار هم سن و سال، هم فکر و یا هم‌نشینی از جنس خود باشد.  البته نوع دوستان انها هم مهم است . اجازه دهید با دوستانی که به نظرتان خوب است و به او اعتماد دارید رفت و امد کند. به گزارش آسان طب ،این کار حتی باعث پیشرفت شما و زندگیتان می شود . حتی میتوانید اجازه دهید دوستانش را به منزل دعوت کند . اگر دوستانش متاهل بودند با همسرشان می ایند یا اگر جمعشان مجردی بود شما میتوانید با دوست خود قرار بگذارید و به بیرون از خانه بروید .

• روش های شاد کردن شوهر : خوبی‌هایش را به رویش بیاورید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که خوبی هایش را به او بگویید . هر زنی توقع دارد که شوهرش مدام از او تعریف کند . مثلا بگوید که چه غذای خوشمزه ای پخته ای یا چه لباس زیبای پوشیده ای . به همین اندازه شوهر هم توقع دارد زن از او تعریف کند و خوبی هایش را بیان کند . مثل بگوید امروز چه خوش تیپ شده ای یا این مدل ریش به تو می اید. یا مثلا چقدر تو دست و دلبازی یا چقدر تو خوش صحبتی . من به تو در این مورد افتخار میکنم .

خاطراتی که در دوران نامزدی داشتید برایش زنده کنید . هیچ وقت تو ذوقش نزنید و اگر موافق ان کار نیستید یا کوتاه بیاید یا با ارامش او را منصرف کنید . پیامک های عاشقانه را فراموش نکنید . لباسی که او دوست دارد را بپوشید .

• غذای مورد علاقه شوهرتان را بپزید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که  غذای مورد علاقه اش را بپزید . مردها خوردن را خیلی دوست دارند و به قول معروف به شکم خیلی اهمیت میدهند . انها خسته و کوفته از سر کار می ایند و انتظار غذایی خوشمزه و گرم را دارند . سعی کنید همیشه غذاهای خانگی و غذاهایی که او عاشقس هست را بپزید . باورکنید با این کار خستگی اش در میرود و حس رضایت  از زندگی را دارد . آشنایی با نکات صحیح تربیت کودکان را مطالعه کنید .


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

14 فرمول ثروتمند شدن

شانس بهتر است یا انرژی مثبت ؟

شانس بهتر است یا انرژی مثبت ؟

چگونه میتوان یک زن کامل بود؟

چگونه میتوان یک زن کامل بود؟

دیابت حاملگی چیست و کنترل دیابت بارداری

دیابت حاملگی چیست و کنترل دیابت بارداری

پربازدید های خانواده , روانشناسی , موفقیت

نظرات شما

*

code