.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی

یکی از روش های شاد کردن شوهر اینست که او را از دوست هایش جدا نکنید . توقع نداشته باشید که او با ازدواج گذشته اش را از ذهنش پاک کند و از دوستان دوران مجردی اش دور باشد . هر فردی چه زن و چه مرد نیاز دارد در کنار هم سن و سال، هم فکر و یا هم‌نشینی از جنس خود باشد.

شاد كردن شوهر

روش های شاد کردن شوهر بسیار زیاد است . اگر دوست دارید زندگی موفقی داشته باشید و همسرتان از شما راضی باشد سعی کنید از همه این روش ها اگاهی داشته باشید . ما در این مقاله چند مورد از روش های شاد کردن شوهر را برایتان بیان میکنیم . البته پیشنهاد میکنیم به جز این روش ها مدام دنبال روش های جدید باشید تا بتوانید به شوهر خود ارامش دهید .

درست است که خانم ها عاطفی هستند و نیاز به محبت دارند اما مردان هم انسان هستند و باید از نظر محلت و احساس تامین شوند .

• روش های شاد کردن شوهر : بین او و دوستانش جدایی نیندازید

یکی از روش های شاد کردن شوهر اینست که او را از دوست هایش جدا نکنید . توقع نداشته باشید که او با ازدواج گذشته اش را از ذهنش پاک کند و از دوستان دوران مجردی اش دور باشد . هر فردی چه زن و چه مرد نیاز دارد در کنار هم سن و سال، هم فکر و یا هم‌نشینی از جنس خود باشد.  البته نوع دوستان انها هم مهم است . اجازه دهید با دوستانی که به نظرتان خوب است و به او اعتماد دارید رفت و امد کند. به گزارش آسان طب ،این کار حتی باعث پیشرفت شما و زندگیتان می شود . حتی میتوانید اجازه دهید دوستانش را به منزل دعوت کند . اگر دوستانش متاهل بودند با همسرشان می ایند یا اگر جمعشان مجردی بود شما میتوانید با دوست خود قرار بگذارید و به بیرون از خانه بروید .

• روش های شاد کردن شوهر : خوبی‌هایش را به رویش بیاورید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که خوبی هایش را به او بگویید . هر زنی توقع دارد که شوهرش مدام از او تعریف کند . مثلا بگوید که چه غذای خوشمزه ای پخته ای یا چه لباس زیبای پوشیده ای . به همین اندازه شوهر هم توقع دارد زن از او تعریف کند و خوبی هایش را بیان کند . مثل بگوید امروز چه خوش تیپ شده ای یا این مدل ریش به تو می اید. یا مثلا چقدر تو دست و دلبازی یا چقدر تو خوش صحبتی . من به تو در این مورد افتخار میکنم .

خاطراتی که در دوران نامزدی داشتید برایش زنده کنید . هیچ وقت تو ذوقش نزنید و اگر موافق ان کار نیستید یا کوتاه بیاید یا با ارامش او را منصرف کنید . پیامک های عاشقانه را فراموش نکنید . لباسی که او دوست دارد را بپوشید .

• غذای مورد علاقه شوهرتان را بپزید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که  غذای مورد علاقه اش را بپزید . مردها خوردن را خیلی دوست دارند و به قول معروف به شکم خیلی اهمیت میدهند . انها خسته و کوفته از سر کار می ایند و انتظار غذایی خوشمزه و گرم را دارند . سعی کنید همیشه غذاهای خانگی و غذاهایی که او عاشقس هست را بپزید . باورکنید با این کار خستگی اش در میرود و حس رضایت  از زندگی را دارد . آشنایی با نکات صحیح تربیت کودکان را مطالعه کنید .


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

آی یو دی سیو سیف چیست CU-Safe T 300

آی یو دی سیو سیف چیست CU-Safe T 300

خواص هل برای سلامتی و آرامش

لوس کردن بچه

لوس کردن بچه یعنی چه ؟

تست روانشناسی خوش بختی

تست روانشناسی خوش بختی من چقدر خوشبختم ؟

پربازدید های خانواده , روانشناسی , موفقیت

نظرات شما

*

code