.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

نکاتی در خانه داری که باعث صرفه جویی در وقت تان می شود

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » نکاتی در خانه داری که باعث صرفه جویی در وقت تان می شود

بلافاصله پس از استفاده از مایکروفر آن را با دستمال مرطوب تمیز کنید. اگر این کار را نکنید، غذاهای مانده در مایکروفر خشک خواهد شد.برای جلوگیری از انباشته شدن لوازم اضافه، سعی کنید زود به زود، آن لوازم را به مراکز بازیافت تحویل دهید.

نکاتی در خانه داری

بلافاصله پس از استفاده از مایکروفر آن را با دستمال مرطوب تمیز کنید. اگر این کار را نکنید، غذاهای مانده در مایکروفر خشک خواهد شد.

معمولاً خانم  های خانه دار برای انجام کارهای منزل وقت زیادی می گذارند در این مطلب چند روش صحیح خانه داری که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود، آمده است.

نکاتی در خانه داری

1 – نکات خانه داری : در هفته یک بار لباس بشویید.
.
2 – نکاتی در خانه داری : پس از شستن و تا کردن لباس ها از افراد خانواده بخواهید تا هرکدام لباس های خود را در کمد بگذارند.
3 – نکاتی در خانه داری : پس از صرف غذا، از هر یک از اعضای خانواده بخواهید بشقاب، کاسه، لیوان، قاشق و چنگال خود را تمیز کنند و در سینک بگذارند . این کار کمک بزرگی به مادر است.
4 –  نکات خانه داری : پس از شستن ظروف، سینک را با آب داغ بشویید تا هم میکروب ها از بین برود و هم سینک تمیز شود.
5 – نکات خانه داری : هر ۲روز، از اعضای خانواده بخواهید تا لوازم و اتاق خود را گردگیری کنند.
6 – نکات خانه داری : بلافاصله پس از استفاده از مایکروفر آن را با دستمال مرطوب تمیز کنید. اگر این کار را نکنید، غذاهای مانده در مایکروفر خشک خواهد شد.
7 – نکاتی در خانه داری : برای جلوگیری از انباشته شدن لوازم اضافه، سعی کنید زود به زود، آن لوازم را به مراکز بازیافت تحویل دهید.
8 – نکاتی در خانه داری : دم در، زیرانداز قرار دهید تا مانع از ورود خاک و کثیفی به منزل شود.
9 – نکاتی در خانه داری : هر روز آینه ها را تمیز کنید. این کار باعث می شود خانه تمیزتر به نظر برسد.
نکاتی در خانه داری
امیدواریم این بخش مورد استفاده شما واقع شده باشد. اگر نکته جدیدی در ذهنتان است برای استفاده دیگر افراد در بخش نظرات بیان کنید.

# # #

مطالب پیشنهادی

بالشت مناسب

خواب راحت با بالشت مناسب

15 روش جادویی برای کنترل استرس

آشنایی با عنصر کلسیم

زمان مهم ترین مسئله است

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

*

code