خانه / تناسب اندام / راه بزرگ کردن سینه با دستگاه وکیوم سینه

راه بزرگ کردن سینه با دستگاه وکیوم سینه

دستگاه وکیوم سینه یکی از دستگاههای جالب برای بزرگ کردن سینه خانم هاست . برخی خانم ها سینه های کوچکی دارند و از این قضیه خیلی ناراحت هستند . یکی از راههای بزرگ کردن سینه استفاده از این دستگاه وکیوم سینه است . اگر اسم ان را نشنیده اید یا در فروشگاه شهرتان موجود نبود میتوانید به صورت اینترنتی ان را خرید کنید . در این پست اسان طب اطلاعاتی را درباره دستگاه وکیوم سینه در اختیارتان قرار میدهیم .

دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه خانم ها

دستگاه وکیوم سینه یک وسیله ایمن و کاملا پزشکی است که میتواند سایز سینه خانم ها را زیاد کند . این دستگاه مخصوصا به درد خانم هایی میخورد که عمل جراحی یا مصرف قرص را دوست ندارند .

روش استفاده از این دستگاه وکیوم سینه ( بادکش سینه یا پمپ سینه)  بسیار راحت است . همچنین حجم کمی دارد و جای زیادی را نمیگیرد . همچنین این دستگاه عارضه ای ندارد  و جالب است بدانید که ماساژ دادن و بادکش کردن سینه ها باعث جریان آزادانه لنف در پستانها شده و از سرطان سینه جلوگیری خواهد کرد . دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه زنان از 2 لیوان بادکش و یک وسیله پمپ کننده (دستی یا الکتریکی)تشکیل شده است .

نحوه عملکرد دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه زنان

این پمپ های بزرگ کننده سینه از روشهای زیر به رشد سینه ها و خوش فرم کردن انها کمک میکند :

1 – توسط پمپ های دستگاه وکیوم سینه کششی در بافت سینه ایجاد می شود. این کشش سبب متورم شدن سینه ها میشود. بزرگی و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود بخاطر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه خواهد بود.

2 – همچنین این پمپ بزرگ کننده سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد بکنند. در کنار ان از فواید دستگاه وکیوم سینه اینست که موجب متعادل شدن هورمونهایی می شود که مسئول سفتی و جوانی سینه ها میشود.

3 – به گزارش آسان طب ، کلیدی ترین عملکرد و مهمترین کاربرد این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید میباشد. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود، تقویت میکند و در نتیجه این دستگاه برای سلامتی هم فواید زیادی دارد .

طبق امار بدست امده دستگاه وکیوم سینه ( دستگاه بزرگ کننده سینه) می تواند حدود 1 تا 2 سایز اندازه سینه ها را بزرگ کرده و همچنین باعث سفتی و فرم دهی به سینه ها بشود. یاداوری میکنیم برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی  روزانه 2 بار و حداقل 3 ماه از این دستگاه استفاده کنید. به کار بردن این دستگاه با دیگر روشهای طبیعی می تواند فرایند بزرگ شدن سینه ها را سرعت بخشد و خیلی زودتر به سینه هایی خوش فرم و بزرگ دست پیدا کنید .

درباره ی همیار آسان طب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code