http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

7 مورد از مهمترین نوشیدنی های چربی سوز

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » 7 مورد از مهمترین نوشیدنی های چربی سوز

طرز تهیه یکی از نوشیدنی های چربی سوز به این شکل است که ﯾﮏ ﻋﺪﺩ ﺧﯿﺎﺭﺣﻠﻘﻪ ﺣﻠﻘﻪ ﺷﺪﻩ + ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﻣﺮﺑﺎ ﯾﺎ چایخوری ﭘﻮﺩﺭ ﺯﻧﺠﺒﯿﻞ + ﯾﮏ ﻋﺪﺩﻟﯿﻤﻮ ﺣﻠﻘﻪ ﺣﻠﻘﻪ ﺷﺪﻩ و ۱۰ ﺳﺎﻗﻪ ﻧﻌﻨﺎ ﯾﺎ ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﻏﺬﺍﺧﻮﺭﯼ ﻧﻌﻨﺎﺧﺸﮏ را در ﯾﮏ ﻟﯿﺘﺮ ﺁﺏ ( درون پارچ شیشه ای یا چینی) بریزید. بعد از گذشت یک روز از ترکیب کردن ان میتوانید ان را میل کنید.

نوشیدنی های چربی سوز

نوشیدنی های چربی سوز نقش بسیار مهمی در لاغری و چربی سوزی شما خواهند داشت. این نوشیدنی ها از مواد طبیعی تهیه شده اند و ضرری برای بدن شما نخواهند داشت. میتوانید قبل از وعده های غذایی یا حتی هنگام تشنگی در صورت تمایل از این نوشیدنی های چربی سوز استفاده کنید.

*******************

1- نوشیدنی های چربی سوز شماره یک

طرز تهیه یکی از نوشیدنی های چربی سوز به این شکل است که ﯾﮏ ﻋﺪﺩ ﺧﯿﺎﺭﺣﻠﻘﻪ ﺣﻠﻘﻪ ﺷﺪﻩ + ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﻣﺮﺑﺎ ﯾﺎ چایخوری ﭘﻮﺩﺭ ﺯﻧﺠﺒﯿﻞ + ﯾﮏ ﻋﺪﺩﻟﯿﻤﻮ ﺣﻠﻘﻪ ﺣﻠﻘﻪ ﺷﺪﻩ و  ۱۰ ﺳﺎﻗﻪ ﻧﻌﻨﺎ ﯾﺎ ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﻏﺬﺍﺧﻮﺭﯼ ﻧﻌﻨﺎﺧﺸﮏ را در ﯾﮏ ﻟﯿﺘﺮ ﺁﺏ ( درون پارچ شیشه ای یا چینی) بریزید. بعد از گذشت یک روز از ترکیب کردن ان میتوانید ان را میل کنید.

*******************

2-نوشیدنی های چربی سوز  شماره دو

دومین نوع از نوشیدنی های چربی سوز آب و آب طعم دار است . تا جایی که میتوانید اب بنوشید . این اب هم باعث لاغری میشود و هم سبب می شود در هنگام رژیم صورتتان چروک نشود .  اگر از خوردن زیاد آب عادی خسته می شوید میتوانید آبتان را طعم دار کنید . برای این کار میتوانید از گلاب ، عرق نعناع ، نعناع ، پونه ، پرتقال، لیمو ، گریپ فروت، خیار، توت فرنگی، سیب و… استفاده کنید . پس نوشیدنی آب ان هم به مقدار زیاد را فراموش نکنید .

*******************

3- نوشیدنی های چربی سوز شماره سه

به گزارش سایت آسان طب ، اسموتی هندوانه یک نوشیدنی عالی برای لاغری و چربی سوزی است . کلا همه اسموتی ها بدون شکر برای لاغری مناسب هستند . برای تهیه اسموتی هندوانه ، هندوانه تنها  یا به همراه کیوی و آب سیب را در مخلوط کن بریزید . وقتی حسابی نرم و یکدست شد میتوانید ان را میل کنید . رژیم گیاه خواری برای لاغری و سلامتی چیست ؟

*******************

4- نوشیدنی چربی سوز شماره چهار

چای نعناع در چربی سوزی شما تاثیر زیادی میگذارد . نعناع خاصیت خنک‌کنندگی فراوانی دارد. همچنین این گیاه به سوزاندن چربی‌های شکمی هم کمک می‌کند. خوردن نعنا و پونه کمک می‌کند تا مقداری از چربی‌هایی که همراه غذا خورده‌اید، جذب بدن نشوند و حتی به هضم غذاهای بسیار چرب مانند همبرگر و استیک کمک می کند. از طرف دیگر نعنا از نفخ و باد کردن شکم هم جلوگیری می نماید.

*******************

5- نوشیدنی های چربی سوز شماره پنج

برای تهیه این نوشیدنی یک عدد خیار خرد شده، مقداری تمشک و گیاه تازه نعناع را به همراه 350 گرم ماست و مقداری یخ درون دستگاه مخلوط کن بریزید . وقتی حسابی ترکیب شد ان را در یخچال بگذارید و بعد از تمرین میل کنید .

*******************

6- نوشیدنی های چربی سوز شماره شش

برای تهیه این نوشیدنی ، آب نصف يک گريپ فروت طبيعي+ پوست آن ، آب ١ عدد نارنگي طبيعي + پوست آن ،آب ١ عدد ليموطبيعي+ پوست ، ١ عدد خيارطبيعي اسلايس شده ، ٤ برگ نعناع طبيعي ، آب تميز و فيلتر شده تقريبا ٢ کيلو ، و یخی که از آب تصفیه شده به دست امده است، را با هم ترکیب کنید و میل کنید .

*******************

7- نوشیدنی های چربی سوز شماره هفت

آب کرفس ، آب هویج و آب سیب را با هم ترکیب کنید و به عنوان میان وعده یا بعد ورزش یا قبل غذا میل کنید. این نوشیدنی نیز چربی سوزی عالیست. حتما ان را امتحان کنید . اگر رنگ مدفوعتان تیره شد بخاطر همین کرفس است .


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

پیشگیری انگل

علائم و درمان بیماری کرمک

ویتامین ث در ترمیم زخم عمیق موثر است

فواید سبزیجات

فواید سبزیجات خوشمزه

علل قولنج

نشانه ها و علل قولنج

پربازدید های تغذیه , تناسب اندام , سلامت

نظرات شما

*

code