.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با تناسب اندام

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

طرز تهیه سوپ رژیمی چربی سوز کلم و کرفس

مجله پزشکی آسان طب » تناسب اندام » طرز تهیه سوپ رژیمی چربی سوز کلم و کرفس

برای تهیه سوپ رژیمی کلم و کرفس در مرحله اول باید همه مواد را بشویید و خرد کنید. سپس آنها را در قابلمه بریزید و نمک، فلفل و پودر کاری را به اندازه دلخواه به ان اضافه کنید. در مرحله بعد در قابلمه را ببیندید تا مواد حدوداً ۱۵ دقیقه پخته و حسابی نرم شوند.

طرز تهیه سوپ رژیمی

طرز تهیه سوپ رژیمی چربی سوز کلم و کرفس بسیار آسان و لذت بخش است . بسیاری از شما دچار اضافه وزن هستید و قصد دارید وزنتان را کم کنید . این سوپ میتوان به عنوان وعده نهار یا شام برای شما مناسب باشد . البته افرادی که اضافه وزن ندارند هم میتوانند این سوپ را تهیه کنند . چون دارای سبزیجات مختلف است و ویتامین های بدنشان را تامین می کند .

همچنین کسانی که عمل جراحی انجام دادند یا بیماری قلبی یا دیابت دارند باید از این سوپ مصرف کنند . به گزارش آسان طب ، این سوپ علاوه بر سوزاندن چربی های اضافی باعث تمیز شدن سیستم گوارشی می شود و هیچ گونه عوارضی ندارد .

طرز تهیه سوپ رژیمی چربی سوز , طرز تهیه سوپ رژیمی لاغری , طرز تهیه سوپ رژیمی کلم , طرز تهیه سوپ رژیمی خوشمزه , طرز تهیه سوپ رژیمی سبزیجات, طرز تهیه سوپ رژیمی کرفس, طرز تهیه سوپ رژیمی کم کالری , سوپ چربی سوز,سوپ چربی سوز دکتر کرمانی,سوپ چربی سوز کلم,سوپ چربی سوز قوی,سوپ چربی سوزی,سوپ چربی سوز دکتر کرمانی,سوپ چربی سوز لاغری,سوپ چربی سوز رژیمی,سوپ چربی سوز کرمانی,سوپ چربی سوز خوشمزه,انواع سوپ , لاغر شدن و توصیه برتر رژیمی برای لاغری

مواد لازم برای تهیه سوپ رژیمی چربی سوز کلم و کرفس

۴ لیتر آب

۴ عدد پیاز درشت خرد شده

۴ حبه سیر له شده

۴ هویج خرد شده نگینی

۴ عدد کدو سبز خرد شده نگینی

۲۰۰ گرم گل کلم خرد شده

۲ عدد فلفل دلمه ای خرد شده

۲ شاخه کرفس ریز شده

۶ عدد گوجه پوست گرفته

۲ قطعه عصاره آب مرغ یا یک لیوان آب مرغ بدون روغن

طرز تهیه سوپ رژیمی چربی سوز کلم و کرفس

برای تهیه سوپ رژیمی کلم و کرفس در مرحله اول باید همه مواد را بشویید و خرد کنید. سپس آنها را در قابلمه بریزید و  نمک ، فلفل و پودر کاری را به اندازه دلخواه به ان اضافه کنید . در مرحله بعد در قابلمه را ببیندید تا  مواد   حدوداً  ۱۵ دقیقه  پخته و حسابی نرم شوند. البته سعی کنید از له شدن مواد جلوگیری شود تا ویتامین سبزیجات حفظ شود. هر بار که احساس گرسنگی کردید از این سوپ میل کنید تا هم سیر شوید و هم چربی سوزی بهتری در بدنتان انجام پذیرد .

این سوپ سبب لاغری و کاهش وزن شما خواهد شد . همچنین مصرف این سوپ برای بیماران قلبی یا کسانی که عمل جراحی دارند توصیه می شود تا وزن آنها کمتر شود . همچنین این نکته را یادآوری میکنیم که برعکس برخی رژیم های لاغری مصرف این سوپ هیچ ریسکی نخواهد داشت. پس با خیال راحت آن را میل کنید .


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

آشنایی با چگونگی درمان آترواسکلروز

درست خوابیدن

نحوه درست خوابیدن بر آناتومی بدن

مقایسه زنان سیگاری با زنان غیر سیگاری

مقایسه زنان سیگاری با زنان غیر سیگاری

شکستگی و دررفتگی

اطلاعاتی از شکستگی و دررفتگی

پربازدید های تناسب اندام , سلامت

نظرات شما

*

code