تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب ازدواج استرس اضطراب افسردگی بیماری تغذیه سالم تناسب اندام! جوش صورت خواص درمانی داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مسواک زدن مو موفقیت ویتامین کاهش وزن یبوست

میکروپیگمنتیشن لب چیست و عکس

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » میکروپیگمنتیشن لب چیست و عکس

میکروپیگمنتیشن لب یا هاشور لب با هدف قرینه سازی لب یا حجیم سازی لب استفاده می شود. یکی دیگر از اهداف میکروپیگمنتیشن لب از بین بردن سفیدی بیش از حد لب ها است. به گزارش متخصصین زیبایی ، مدل و اندازه و قرینه بودن لبها در زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد.

میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب یا هاشور لب با هدف قرینه سازی لب یا حجیم سازی لب استفاده می شود. یکی دیگر از اهداف  میکروپیگمنتیشن لب از بین بردن سفیدی بیش از حد لب ها است. به گزارش متخصصین زیبایی ، مدل و اندازه و قرینه بودن لبها  در زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد.

اطلاعت علمی درباره میکروپیگمنتیشن لب

نا متعادل بودن لب بالا و پایین و یا سفیدی بیش از حد لبها و یا  تیرگی لبها تاثیر بدی در زیبایی صورت دارد.  برای درمان این مشکلات میتوانید از میکروپیگمنتیشن لب استفاده کنید . امروزه از روش میکروپیگمنتیشن لب و خط لب استفاده های زیادی میشود  و بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو ، این روش جزو مهمترین روشهای میکروپیگمنتیشن می باشد .

این روش بیشتر برای کسانی استفاده می شود که خطوط لب و همچنین رنگ لب آنها کمرنگ و روشن می باشد. طبق گزارشات بدست امده  در میکروپیگمنتیشن لب رنگ دانه های مخصوص را توسط دستگاه مخصوص میکروپیگمنتیشن لبها در عمق سطحی لب وارد می کنند که باعث میشود لبان شما بسیار پر رنگ و دائمی خطوط آنها مشخص شود.

به گزارش آسان طب ، با کمک میکروپیگمنتیشن لبها شما نیازی به ارایش روزانه لب ندارید و لب هایتان دایم رنگی است. میکروپیگمنتیشن لبها هر 6 الی 8 ماه یک بار نیاز به ترمیم دارد و اگر این کار را نکنید مدام کمرنگ تر میشود. سعی کنید برای این کار از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید . مکان مورد نظر نیز باید کاملا بهداشتی باشد .

هدف میکروپیگمنتیشن لب  عبارتند از : ساخت مجدد حالت لب ، تقویت رنگ خود لب به‌صورت کامل یا جزیی، اصلاح تقارن در مواردی که به علت تصادفات رانندگی یا سایر موارد مثل جای جراحی، لب شکری که یک نقص مادرزادی است پس از اتمام مراحل جراحی، اصلاح چروک‌های بالای لب با تکنیک‌های پیشرفته، افزایش حجم لب به کمک تکنیک‌های سایه روشن( در مورد مردان به‌صورت نامحسوس)  و …

البته میکروپیگمنتیشن لبها به این معنی نیست که دیگر اجازه ندارید از رژ لب و .. استفاده کنید . بلکه با میکروپیگمنتیشن لب ته رنگی به لب شما است که باعث می‌شود در تمام اوقات بدون استفاده از لوازم آرایش هم ظاهری آراسته داشته باشید.

میکروبیلدینگ ابرو (میکروبیلدینگ ابرو ) چیست و عکس


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

موهای سالم و براق

چگونه موهای سالم و براق داشته باشیم ، ماسک زیتون

فصل گرما و انتخاب نوع لباس

علت رویش موهای زاید و هیرسوتیسم

درمان جوش بعد اصلاح صورت

درمان جای جوش صورت بعد اصلاح

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code