http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

میکرونیدلینگ صورت بهترین روش جوانساز

مجله پزشکی آسان طب » سلامت » میکرونیدلینگ صورت بهترین روش جوانساز

میکرونیدلینگ صورت یکی از بهترین روشهای جوانسازی و ترمیم پوست است. در این روش مکانیکال پوست تحریک می شود. طبق بررسیهای بدست امده این روش با استفاده از سوزنهای ریز میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد می گردد و این امر منجر به جوانسازی پوست خواهد شد.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ صورت یکی از بهترین روشهای جوانسازی و ترمیم پوست است. در این روش مکانیکال پوست تحریک می شود. طبق بررسیهای بدست امده این روش با استفاده از سوزنهای ریز میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد می گردد و این امر منجر به جوانسازی پوست خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایا ، روش ، اثرات و سایر ویژگیهای این دستگاه مقاله زیر را مطالعه کنید.

 میکرونیدلینگ صورت چیست ؟

میکرونیدلینگ (CIT) به روشی گفته می شود که در آن با تحریک کلاژن سازی ، ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته  انجام می پذیرد . روش کار با دستگاه  میکرونیدلینگ (دستگاه جوانسازی پوست) بدین صورت است که در ان تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک ، به طور همزمان وارد لایه دوم پوست (درم) خواهد شد.

به گزارش آسان طب ، با انجام این کار سیستم ایمنی بدن فعال  میشود و در نتیجه فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین  بیشتر انتشار پیدا میکند . این نکته را یاداوری میکنیم که رشته های کلاژن و الاستین نوعی  رشته پروتئینی هستند. وظیفه  این رشته های استحکام و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست و جوانسازی پوست می باشد .

دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه های میکرونیدلینگ یا دستگاه جوانسازی پوست چه امکاناتی دارند ؟

1. یکی از امکانات دستگاه جوانسازی پوست هندپیس بسیار سبک با طراحی ارگونیک بدون صدا و لرزش میباشد .

2. کنترل یونیت مجزا جهت تنظیم ( از 50 تا 150 ضربه در ثانیه ) از دیگر کاربردهای این دستگاه است .

3.  همچنین این دستگاه دارای پدال پایی برای خاموش و روشن کردن سریع دستگاه در حین کار میباشد .

4. کارتریج های استریل یکبار مصرف از مهمترین ویژگیهای دستگاه جوان سازی پوست است .

وظایف دستگاه میکرونیدلینگ چیست ؟

این دستگاه وظایف مختلفی دارد که مهمترین انها عبارتند از :

1- درمان ریزش مو

از وظایف دستگاه میتوان به تقویت و تحریک فولیکول های مو با افزایش میزان مواد مغذی و خونرسانی اشاره کرد .

2- درمان تیرگی و لکه های تیره پوست

این دستگاه از طریق بازسازی کراتینوسیت ها(سلول های سطحی پوست) و افزایش عوامل روشن کننده پوست تیرگی ها و لکه های پوست را درمان خواهد کرد .

رفع چین و چروک با دستگاه میکرونیدلینگ

رفع چین و چروک با دستگاه میکرونیدلینگ

3- درمان چین و چروک پوست و جوانسازی

درمان چین و چروک از وظایف دستگاه جوانساز پوست است . این دستگاه با افزایش انتشار فاکتورهای رشد و افزایش تعداد و بازسازی رشته های کلاژن والاستین و ایجاد اثر سفت شدگی در میوفیبریل ها چین و چروک پوست را درمان می کند .

4- بهبود اسکار (جای زخم و جراحت)

بهبود جای زخم ، با تخریب بافت اسکار و ایجاد فرایند طبیعی بهبود زخم و اسکار(سلول های سازنده ملانین) از کارکردهای این روش است .

بهبود جای زخم و جراحت با دستگاه میکرونیدلینگ

بهبود جای زخم و جراحت با دستگاه میکرونیدلینگ

5- درمان سوختگی و ترمیم آن

درمان سوختگی و ترمیم آن ، با تخریب بافت سوختگی و افزایش کلاژن سازی و تحریک فرآیند بهبود زخم از دیگر وظایف این دستگاه می باشد .

6 – درمان استرچ مارک یا ترک های پوستی

یکی از کاربردهای دستگاه ميکرونيدلينگ اینست که از طریق کلاژن سازی بیشتر و بهبود تراکم اپیدرم استرچ مارک یا ترک های پوستی را درمان می کند .

مزایای دستگاه میکرونیدلینگ یا جوان سازی پوست چیست؟

+++ روش ميکرونيدلينگ در مقایسه با سایر عملیات بازسازی سطح پوست از نظر اقتصادی به صرفه تر است .

+++همچنین از روش میکرونیدلینگ در همه انواع پوست از جمله پوست تیره استفاده میشود و منعی ندارد .

+++جالب است بدانید که  از این روش در همه مناطق بدن از جمله پوست سر، صورت، بدن و پوست های حساس اطراف چشم ها، دهان و گردن استفاده می شود و فقط مخصوص یک قسمت از بدن نیست .

+++ یکی از مزایای روش میکرونیدلینگ اینست که سبب افزایش کارایی و نفوذ مواد فعال در هنگام آماده سازی معمول پوست خواهد شد . رفع ترک های پوستی و درمان گیاهی ترک پوست چگونه است ؟

+++دستگاه جوانسازی پوست تولید کلاژن و جریان خون را تحریک می کند.

+++ این روش به خاطر وجود سوزن های تیانیوم پزشکی به روشی غیر حساسیت زا برای بافت انسان تبدیل شده .

آیا می دانید اثرات میکرونیدلینگ در پوست چه می باشد ؟

یکی از اثرات دستگاه جوان سازی پوست کاهش اندازه روزنه های پوست می باشد .

از اثرات مهم این دستگاه بهبود ترک های پوستی را میتوان نام برد .

همچنین ميکرونيدلينگ سبب بهبود بافت پوست و کاهش ظاهر چین و چروک می شود .

طبق بررسی های بدست امده بازسازی بافت با این دستگاه امکان پذیر است .

دستگاه ميکرونيدلينگ زخم را تغییر شکل خواهد داد . مخصوصا زخم های حاصل از آکنه .


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

فواید درمانی آلوورا و فواید آلوورا

آلوورا، خواص و فواید درمانی آلوورا

تعریف زخم فشاری چیست تعریف زخم بستر چیست

پیشگیری و درمان زخم فشاری یا زخم بستر

مسمومیت ناشی از کلستریدیوم پرفرنژنس

بیماری های دوران حاملگی و نارسایی دهانه رحم

بیماری های دوران حاملگی را شناسایی کنید

پربازدید های سلامت

نظرات شما

*

code