http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

2 روش طرز تهیه کرم لاغری خانگی

مجله پزشکی آسان طب » تناسب اندام » 2 روش طرز تهیه کرم لاغری خانگی

برای تهیه کرم لاغری شماره یک ، کرم بچه را در ظرف شیشه‌ای بریزید. سپس روغن پرتقال را به آن اضافه بکنید. در مرحله بعد روغن دارچین را افزوده و مواد را باهم حسابی ترکیب کنید. اکنون لازم است چندین ساعت به آن استراحت بدهید.

طرز تهیه کرم لاغری

طرز تهیه کرم لاغری خانگی چندان ساخت نیست . بسیاری از افراد از چاقی خود رنج میبرند و به دنبال راهکاری برای اب کردن چربی های اضافه بدنشان هستند . یکی از این راهکارها استفاده از کرم لاغری خانگی است . در این پست از مجله پزشکی آسان طب طرز تهیه دو کرم لاغری خانگی را برایتان گرد اوری کرده ایم .

طرز تهیه کرم لاغری شماره یک

طرز تهیه کرم لاغری شماره یک بسیار اسان است . سعی کنید این کرم را حتما امتحان کنید . چون خیلی زود نتیجه ان را میبینید .

مواد لازم برای کرم لاغری شماره یک

100 میلی‌لیتر کرم بچه

20 قطره روغن پرتقال

2 تا 5 قطره روغن دارچین

طرز تهیه کرم لاغری شماره یک

به گزارش آسان طب ، برای تهیه کرم لاغری سعی کنید از کرم بچه استفاده کنید . کرم بچه یکی از کرمهایی است که عاری از هرگونه ماده شیمیایی خطرناک می‌باشد.

همچنین طبق بررسی متخصصان پوست روغن میوه‌هایی که دارای اسید سیتریک می باشند ، یکی از مواد مهمی هستند که با سلولیت مبارزه می‌کنند و برای پوست مفیدند . شما می‌توانید یکی از روغن های پرتقال، لیمو و گریپ فروت را برای این کار انتخاب نمایید .

به گزارش آسان طب ، روغن دارچین عطر بسیار خوبی دارد و همچنین وقتیکه با روغن میوه‌های حاوی اسید سیتریک ترکیب میشود طعم فوق‌العاده‌ای خواهد گرفت . ( طرز تهیه کرم لاغری )

برای تهیه کرم لاغری شماره یک ، کرم بچه را در ظرف شیشه‌ای بریزید. سپس روغن پرتقال را به آن اضافه بکنید. در مرحله بعد روغن دارچین را افزوده و مواد را باهم حسابی ترکیب کنید. اکنون لازم است چندین ساعت به آن استراحت بدهید. هر روز از این کرم استفاده کنید و  بر روی پوست خود قسمت شکم یا پهلو ( به صورت دایره‌ وار ) بمالید . حتی وقتی قصد پیاده روی رفتن دارید میتوانید کرم را به شکم خود بمالید و روی ان پلاستیک بکشید و به پیاده روی بروید.

البته اگر پیاده روی هم نمیروید زدن کیسه فریزر روی کرم بسیار مناسب است و موجب تعریق زیاد می شود . در اخر پوستتان را با اب ولرم و صابون بشویید .

این کرم خاصیت آب کنندگی پیه و چربی را دارد و همچنین سلولیت شکم ، پهلو ، ران و باسن را رفع میکند .

طرز تهیه کرم لاغری خانگی

طرز تهیه کرم لاغری شماره دو

مواد لازم و طرز تهیه کرم لاغری شماره دو عبارتند از :

مواد لازم برای تهیه کرم لاغری شماره دو

پارافین مایع 1 لیتر

پارافین جامد 200 گرم

پودر قهوه 25 گرم

طرز تهیه کرم لاغری شماره دو

برای تهیه کرم لاغری شماره دو کافیست قهوه را به همراه یک لیوان آب جوش دم کنید . سپس پارافین مایع و جامد را داخل ظرفی روی حرارت غیر مستقیم قرار بدهید. در مرحله بعدی قهوه دم کرده را به مخلوط اضافه کنید. اکنون باید مجدداً حرارت دهید تا آب موجود در مخلوط کاملا خشک شود و فقط مخلوط روغنی در ظرف باقی بماند. شما باید این مخلوط را داخل ظرفی ریخته  و در جای خشک و خنک نگهداری کنید .

هر روز از این کرم استفاده کنید و  بر روی پوست خود قسمت شکم یا پهلو ( به صورت دایره‌ وار ) بمالید . حتی وقتی قصد پیاده روی رفتن دارید میتوانید کرم را به شکم خود بمالید و روی ان پلاستیک بکشید و به پیاده روی بروید . ( طرز تهیه کرم لاغری )

البته اگر پیاده روی هم نمیروید زدن کیسه فریزر روی کرم بسیار مناسب است و موجب تعریق زیاد می شود . در اخر پوستتان را با اب ولرم و صابون بشویید . این کرم خاصیت آب کنندگی پیه و چربی را دارد و همچنین سلولیت شکم ، پهلو ، ران و باسن را رفع میکند .

انواع لاغری و دلایل آن


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

7 مورد از مهمترین نوشیدنی های چربی سوز

نوشیدنی قبل خواب برای لاغری و کاهش وزن

ترک لاغری

ترک لاغری و راه حل هایی برای رفع آن

چاق شدن صورت با ورزش تپل شدن صورت ورزش چاقی صورت راههای چاق شدن صورت با ورزش 18

4 روش چاق شدن صورت با ورزش

پربازدید های تناسب اندام

نظرات شما

__(Comments are closed.,'')