http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

آموزش بند انداختن مو و اصلاح صورت

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » آموزش بند انداختن مو و اصلاح صورت

برای بند انداختن مو ی صورت یا اصلاح صورت کافیست یک تکه 60 سانتی‌متری از نخ چرخ خیاطی را در دستان خود بگیرید. سپس دو انتهای آن را به هم گره کنید. در نتیجه یک حلقه از نخ در دست دارید. این حلقه نخ را با دو دست خود بگیرید و آن را از قسمت وسط ، 10 بار به دور خود بپیچانید.

بند انداختن مو

بند انداختن مو و اصلاح صورت یکی از مسایل مهم ارایشی برای خانم هاست. خیلی از خانمها دوست دارند خودشان بند انداختن صورتشان را یاد بگیرند. به این ترتیب هم در هزینه صرفه جویی می شود و هم اینکه زمانی برای صرف در ارایشگاه نمیگذارند. در این پست از مجله پزشکی آسان طب اموزش تصویری بند انداختن صورت یا اصلاح صورت را برایتان گرداوری کرده ایم.

آموزش بند انداختن مو یا اصلاح صورت به صورت تصویری

برای بند انداختن مو ی صورت یا اصلاح صورت کافیست یک تکه 60 سانتی‌متری از نخ چرخ خیاطی را در دستان خود بگیرید. سپس دو انتهای آن را به هم گره کنید. در نتیجه یک حلقه از نخ در دست دارید. این حلقه نخ را با دو دست خود بگیرید و آن را از قسمت وسط ، 10 بار به دور خود بپیچانید.

به گزارش آسان طب ، در مرحله بعدی حلقه نخ را دور انگشتان دو دست خود قرار دهید . این اصلی ترین مرحله کار است . باید در همین حین که فاصله بین انگشتان یک دست را زیاد میکنید ، فاصله بین انگشتان دست دیگر را همزمان کم کنید .

به این ترتیب قسمت تابیده شده را به سمت انتهای نخ هدایت خواهید کرد. این بخش کمی سخت است و باید حسابی تمرین کنید. سعی کنید این کار را تا زمانی که بتوانید قسمت تابیده شده را به راحتی بین دو دست خود حرکت دهید تکرار کنید .

بند انداختن مو

بند انداختن مو 1

بند انداختن مو

بند انداختن مو 2

بهتر است زمانی که مبتدی هستید برای اولین بار  بند انداختن مو و اصلاح صورت را از  قسمتی از بدن خودتان، مثل پاها، انجام دهید. هیچ وقت در اول کار بر روی صورت خود امتحان نکنید .

درمان موهای زاید به روش خانگی و پزشکی را مطالعه کنید .

بنابراین در اوایل کارتان باید بند ( همان نخ ) را به روی قسمتی از پاهای خود که قصد بنداندازی ان را دارید قرار دهید  و قسمت تابیده شده را بین انگشتان دو دست خود حرکت بدهید. باید اطمینان حاصل کنید که موها در قسمت تابیده شده گیر میفتند. این حرکت باعث می‌شود که موها به صورت مستقیم از ریشه جدا شوند و کار بند اندازی شما به درستی انجام شود .

بند انداختن مو

بند انداختن مو 3

بند انداختن مو

بند انداختن مو 4

وقتی این کار را روی پای خود انجام داید و دیدید که از عهده این کار بر می ایید و حسابی مسلط شدید میتوانید قسمت‌های دیگر بدن همانند بالای لب و یا ابروها را بنداندازی کنید. همانطور که میدانید هر کاری نیاز به تمرین زیاد دارد . فقط مراقب باشید داخل ابرویتان نروید که این هم کار سختی نیست . وگرنه در جاهای دیگر حتی اگر اشتباهی هم انجام دهید اتفاق بدی نمیفتد . یادتان باشد اگر برای بارهای اول خیلی موفق نشدید دلسرد نشوید . بعد از تمرین مطمین باشید از عهده این کار بر میایید . شما از دیگران چیزی کم ندارید .

 


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

اوقات فراغت خودتان را زیبا بگذرانید

علت زود خسته شدن

چرا زود خسته می‌شوم؟ علت زود خسته شدن

ترفندهای از بین بردن بوی بد عرق تابستان

سن بحران میانسالی و یائسگی مردها

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

*

code