http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

طرز تهیه دلمه بادمجان خوشمزه و خوش طعم

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » طرز تهیه دلمه بادمجان خوشمزه و خوش طعم

برای تهیه دلمه بادمجان در مرحله اول بادمجان‌ها را بشویید. اگر قصد دارید از مرغ استفاده کنید، مرغ را با یک پیاز و نمک و زردچوبه و یک لیوان آب بپزید. بعد از این‌که خنک شد، آن را ریش ریش کنید.

طرز تهیه دلمه بادمجان

طرز تهیه دلمه بادمجان برخلاف تصور خیلی ها اصلا سخت نیست . دلمه بادمجان یکی از غذاهای خوشمزه است که طرفداران خاص خود را دارد . شما میتوانید این دلمه را به عنوان پیش غذا برای مهمانی های خاص تهیه کنید . البته این غذا سیر کننده است و به عنوان غذا هم برایتان کافیست .

مواد لازم برای تهیه دلمه بادمجان

بادمجان دلمه‌ای: ۶ عدد بزرگ،

گوشت چرخ‌کرده یا گوشت پخته و خرد شده یا مرغ: ۳۵۰ گرم،

ذرت پخته شده: نصف لیوان،

فلفل دلمه و هویج نگینی و ریز خرد شده: از هرکدام نصف لیوان،

پیاز: ۳ عدد متوسط،

رب گوجه: ۳ قاشق،

برنج نیم‌پز: یک پیمانه،

نمک، فلفل، روغن و زردچوبه: به میزان لازم

طرز تهیه دلمه بادمجان

طرز تهیه دلمه بادمجان

طرز تهیه دلمه بادمجان خوشمزه

برای تهیه دلمه بادمجان در مرحله اول بادمجان‌ها را بشویید. ( طرز تهیه دلمه بادمجان )

سپس در بالای بادمجان یک برش افقی بزنید . و با یک وسیله مناسب، داخل بادمجان را خالی کنید . مراقب باشید به شکل ظاهر آن آسیب نرسد و از شکل نیفتد. پیشنهاد میکنیم این کار را با ارامش با یک قاشق مرباخوری انجام دهید.

به گزارش آسان طب اگر قصد دارید از مرغ استفاده کنید . مرغ را با یک پیاز و نمک و زردچوبه و یک لیوان آب بپزید. بعد از این‌که خنک شد، آن را ریش ریش کنید. سپس کمی روغن در ماهیتابه ای بریزید . یک پیاز خرد شده را در آن سرخ کنید. گوشت چرخ‌کرده یا مرغ خرد شده را به آن اضافه کنید .

طرز تهیه دلمه بادمجان

طرز تهیه دلمه بادمجان

در این مرحله از طرز تهیه دلمه بادمجان رب گوجه را با نمک، فلفل و زردچوبه و ذرت . هویج، فلفل دلمه و برنج به مواد اضافه کنید و همه را با هم ترکیب کنید . اکنون حدود ۲ دقیقه همه را تفت بدهید.

خب در این مرحله باید بادمجان‌ها را با این مواد پر کنید . سپس برش بالای بادمجان را به‌عنوان در روی آن بگذارید. در یک قابلمه مناسب کمی روغن بریزید . و یک عدد پیاز دیگر را هم سرخ کنید. بعد از ان  یک قاشق رب گوجه . نمک و فلفل را هم بیافزایید.

طرز تهیه دلمه بادمجان

طرز تهیه دلمه بادمجان

در این مرحله باید بادمجان‌های پرشده را در قابلمه ایستاده بچینید . طوری که کاملا کنار هم قرار بگیرند و فضای خالی بین آنها نباشد.

پیشنهاد ما : طرز تهیه املت بادمجان چگونه است ؟

در مرحله بعدی دو لیوان آب روی آنها بریزید و روی حرارت بگذارید.

وقتی که بادمجان کاملا پخته شد و آب آن تبخیر شد . ( فقط نصف لیوان آب آن باقی بماند)  .دلمه بادمجان شما اماده است . از اب باقیمانده به عنوان سس باید استفاده کنید .

توجه : همین مواد را میتوانید داخل فلفل دلمه ای یا گوجه فرنگی سفت و بزرگ بریزید و دلمه گوجه و دلمه فلفل تهیه کنید.


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خوراکیهای چربی سوز

آشنایی با برخی از خوراکیهای چربی سوز

آشنایی با قره‌قروت یک فرآورده لبنی

موز غذای کامل است

خوراکی های جوان کننده

6 لقمه ای که جوان تان می کند! خوراکی های جوان کننده

پربازدید های تغذیه

نظرات شما

*

code