تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوست کاهش وزن گیاهان دارویی

ترفندهایی جهت از بین بردن بوی بد یخچال

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » ترفندهایی جهت از بین بردن بوی بد یخچال

بهترین روش برای از بین بردن بوی بد یخچال محلول جوش شیرین و آب گرم است . برای تهیه این محلول کافیست جوش شیرین ( ۲ قاشق) و آب (۱ لیتر ) را با هم ترکیب کنید. همچنین میتوانید از سرکه استفاده کنید.

از بین بردن بوی بد یخچال

 متاسفانه گاهی متوجه بوی بد یخچال می شویم . این بو میتواند بوی ماهی یا بوی غذا یا هر چیز دیگری باشد . خب بقول معروف این بو حال آدم را به هم میزند . پس باید به فکر چاره ای برای ان باشیم . در این پست از مجله پزشکی آسان طب راهکارهایی را جهت از بین بردن بوی بد یخچال در اختیارتان میگذاریم .
.

سعی کنید این 5 روش را امتحان کنید تا ببینید کدام تاثیر بیشتری دارد . پس از ان همیشه از روش مورد نظرتان استفاده کنید.

از بین بردن بوی بد یخچال

ترفندهایی برای از بین بردن بوی بد یخچال

برای از بین بردن بوی بد یخچال قبل از هر چیز این نکته را یاداوری میکینم که غذاها را  با در بسته در یخچال قرار دهید . همچنین چند مدت یک بار بخچال را از برق بکشید و پاک کنید . اجازه ندهید که یخچال بوی بد بگیرد ولی برای برطرف کردن بوی یخچال می توانید از راه های زیر بهره مند شوید :

الف ) به گزارش آسان طب بهترین روش برای از بین بردن بوی بد یخچال محلول جوش شیرین و آب گرم است . برای تهیه این محلول کافیست جوش شیرین ( ۲ قاشق) و آب (۱ لیتر ) را با هم ترکیب کنید.

در مرحله بعد این محلول را با اسفنج به تمام قسمت های یخچال بکشید . سعی کنید طبقه های یخچال و جا یخی ها و کشوهای میوه را تمیز کنید و لاستیک درون یخچال را هم پاک کنید  .

در مرحله بعدی با اسفنج مرطوب دیگری همراه با آب و پودر رختشویی یخچالتان را تمیز کنید و با حوله ای نرم خشک نمایید.

از بین بردن بوی بد یخچال بوی یخچال

از بین بردن بوی بد یخچال

ب ) یک راه دیگر برای  از بین بردن بوی بد یخچال گذاشتن پودر زغال در یخچال است. این نکته را هم یاداوری میکنیم که برای استفاده مجدد و بازیافت زغال می توانید هر از گاهی زغال را در قابلمه ای ریخت و روی شعله ای قرار داد و خوب گرم کرد تا مجددأ آماده جذب بوهای یخچال بشود . سعی کنید این روش را هم امتحان کنید.

پیشنهاد آسان طب : ترفندهای از بین بردن بوی بد عرق تابستان

ج ) به گزارش آسان طب یک روش دیگر جهت از بین بردن بوی بد یخچال استفاده از سرکه است . برای این کار کافیست مقداری سرکه داغ داخل یخچال بگذارید تا بوی بد یخچال را از بین ببرد. البته یادتان باشد که ابتدا یخچال را خاموش کنید.

بوگیرها برای از بین بردن بوی یخچال

د ) همچنین جهت از بین بردن بوی بد یخچال میتوان از بوگیرهای مخصوص که در یخچال استفاده می شود و در بازار موجود است  استفاده کرد.

و ) و اخرین ترفند برای از بین بردن بوی بد یخچال استفاده از وانیل است .اگر مقداری وانیل را به پنبه ای آغشته کنید و در درون یخچال بگذارید بوی بد یخچال گرفته می شود و یخچال بوی خوبی می دهد .

 از بین بردن بوی بد یخچال از بین بردن بوی یخچال

ترفندهایی جهت از بین بردن بوی بد یخچال

از بین بردن بوی بد یخچال ترفندهای خاص خود را دارد. برای از بین بردن بوی بد یخچال دقت کنید که حتی قطره ای از غذا یا قطره ای شربت داخل یخچال نریزد . اگر چنین شد سریعا باید دستمال کشی کنید.

همچنین سعی کنید روزی یکبار یا حداقل دو روز یکبار برای از بین بردن بوی بد یخچال ، یخچال را دستمال کشی کنید. همچنین نگذارید غذا زیاد در یخچال بماند . یا مثلا نگذارید میوه های له شده زیاد در یخچال بماند . ماهی را هم در فریزر و در بسته بندی خاص قرار دهید . همه این نکات برای از بین بردن بوی بد یخچال لازم و ضروری است .


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

افزايش عزت نفس در كودكان

افزایش عزت نفس در کودکان و فرزندان

طرز تهیه خورشت بامیه ونکات طلایی

اس ام اس شب یلدا

کلکسیون اس ام اس شب یلدا

20 رمز موفقیت و رسیدن به هدف ها

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

*

code