تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

5 روش درمان قند خون با گیاهان دارویی

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » 5 روش درمان قند خون با گیاهان دارویی

برای درمان قند خون با گیاهان دارویی از مریم گلی استفاده کنید. به گزارش اسان طب مریم گلی حاوی فیتوسترول است و اثر خنک کنندگی دارد. همچنین طبق بررسی های بدست امده از مریم گلی برای درمان خونریزی مجاری ادرار و گرفتگی عضلات هم استفاده می شود.

درمان قند خون با گیاهان دارویی

درمان قند خون راه حل های مختلفی دارد. متاسفانه میزان زیاد قند خون حتی ممکن است منجر به مرگ شود. یا مثلا بدنمان دچار زخم های عمیقی شود که حتی دردش را حس نمیکنیم. سعی کنید میزان قندخونتان را مدام کنترل کنید. در این بخش از سایت آسان طب 5 راه درمان قند خون با گیاهان دارویی را در اختیارتان می گذاریم. امیدواریم از این مطالب بهره کافی را ببرید.

این مطلب از سایت آسان طب asanteb.com کپی شده است.

درمان قند خون با گیاهان دارویی : مریم گلی

برای درمان قند خون با گیاهان دارویی از مریم گلی استفاده کنید. به گزارش اسان طب مریم گلی حاوی فیتوسترول است و اثر خنک کنندگی دارد. همچنین طبق بررسی های بدست امده از مریم گلی برای درمان خونریزی مجاری ادرار و گرفتگی عضلات هم استفاده می شود. به گزارش محققان افراد مبتلا به دیابت که با شکم خالی محلول این گیاه را می نوشند سطح قند خونشان کم می شود.

درمان قند خون

درمان قند خون

درمان قند خون با گیاهان دارویی : گیاه گزنه

به گزارش آسان طب ساقه گیاه گزنه دارای پرزها و تارهای مخروطی شکل می باشد. بخش های مورد استفاده گیاه دارویی گزنه، برگ، ریشه، شیره و دانه آن است. گیاه گزنه میزان گلوکزخون را کاهش میدهد. عصاره برگ گیاه گزنه در برابر افزایش قند خون و تخریب سلول های پانکراس از بدن مراقبت می کند و موجب درمان قند خون می شود.

درمان قند خون

درمان قند خون

 درمان قند خون با داروهای گیاهی : میخک

برای درمان قند خون با داروهای گیاهی  از میخک استفاده کنید. گیاه میخک دارای ۱۰ درصد آنتی اکسیدان فنول ، آنتی اکسیدان آنتی سیانین و کورستین است. میخک دارای خاصیت ضد عفونی کننده و ضد باکتری ، ویژگی های ضد تورم ، ضد درد و دارای مزایایی برای سلامت دستگاه گوارش است. به گزارش آسان طب از روغن میخک برای درمان دندان درد، سر درد، سرفه و سوء تغذیه هم استفاده خواهد شد.

درمان قند خون

درمان قند خون

درمان قند خون با گیاهان دارویی : شنبلیله

گیاه شنبلیله یکی از گیاهان دارویی بومی ایران می باشد که در بیشتر نواحی ایران می روید و به عنوان سبزی کاشته و مصرف می شود. دارای آمینو اسید به نام هیدروکسی ایزولوسین می باشد این ماده باعث می شود انسولین ترشح شود و در درمان قند خون موثر است. در آب جوش ۱۵ تا ۵۰ گزم از پودر دانه این گیاه را بجوشانید و پس از غذا مصرف کنید. تا باعث کاهش قند خون شما شود.

درمان قند خون

درمان قند خون با گیاهان دارویی

درمان قند خون با گیاهان دارویی : کاسنی

برای درمان قند خون از کاسنی استفاده کنید. چون کاسنی دارای فلاونوئید، اینولوفین، انواع ویتامین ها و مواد معدنی است. کاسنی دارای  اینولین است که باعث می شود خون تصفیه شود و کلسترول خون کاهش یابد.

برای کاهش قند خون میتوانید گیاه کاسنی را خشک کرده و سپس ریشه کاسنی را پودر کنید . در مرحله بعدی آن را مثل قهوه دم کنید و بنوشید. وقتی کاسنی با قهوه ترکیب شود کافئین ان را کم میکند .

درمان قند خون

درمان قند خون

این مطلب از سایت آسان طب asanteb.com کپی شده است.


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

علل بیماری آبسه پستان و روش های درمانش

مرگ در آرایشگاه

خطر مرگ در آرایشگاه های ایران خطرات آرایشگاه زنانه

مواظب گل قهر و آشتی خود باشید

ویژگیهای آب سالم

ویژگیهای آب سالم چیست ؟

پربازدید های اخبار پزشکی

نظرات شما

*

code