تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب ازدواج استرس اضطراب افسردگی بیماری تغذیه سالم تناسب اندام! جوش صورت خواص درمانی داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مسواک زدن مو موفقیت ویتامین کاهش وزن یبوست

راههای از بین بردن جرم کتری و سماور

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » راههای از بین بردن جرم کتری و سماور

یک روش برای از بین بردن جرم کتری و سماور استفاده از جوش شیرین است. برای این کار کافیست مقداری جوش شیرین را در آب به نسبت ۲ به ۱ حل کنید. سپس ان را در کتری و سماور ریخته و بگذارید درون آن بجوشد. اگر برای باز اول نتیجه ای حاصل نشد باز هم این کار را امتحان کنید.

جرم کتری

جرم کتری و سماور مشکل بسیاری از خانم های خانه دار است. در این بخش از اسان طب چند روش برای از بین بردن جرم کتری و سماور در اختیارتان می گذاریم. این روشها را در منزل امتحان کرده و نتیجه را بررسی کنید.

روش اول برای از بین بردن جرم کتری و سماور :

یک روش برای از بین بردن جرم کتری و سماور استفاده از جوش شیرین است. برای این کار کافیست مقداری جوش شیرین را در آب به نسبت ۲ به ۱ حل کنید. سپس ان را در کتری و سماور ریخته و بگذارید درون آن بجوشد. اگر برای باز اول نتیجه ای حاصل نشد باز هم این کار را امتحان کنید.

از بین بردن جرم کتری و سماور

از بین بردن جرم کتری و سماور

روش دوم برای از بین بردن جرم کتری و سماور :

به گزارش آسان طب یک راه دیگر برای از بین بردن رسوب کتری و سماور در سایز های کوچک اینست که  درون آن آب بریزید و به مدت نصف روز در جایخی یخچال قرار دهید. وقتی ان را از یخچال در اوردید و یخش آب شد میتوانید آن را بشویید و با آب تازه بگذارید تا بجوشد.

روش سوم برای از بین بردن جرم کتری و سماور :

در این روش شما باید برای جرم های نسبتا تازه و لایه های نازک آهکی، اول از همه کتری را داغ کنید و سپس مقداری آب یخ درون آن بریزید با این روش جرم ها به آرامی از جدار کتری کنده می شوند توجه داشته باشید برای این منظور نباید کتری بسیار داغ شود چرا که موجب از بین رفتن لحیم داخل آن می گردد.

بخوانید : اصول مهم تمیز کردن سرویس بهداشتی

روش چهارم برای از بین بردن جرم کتری و سماور :

می توانید مقداری سرکه درون کتری ریخته و مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید و سپس آب آن را خالی کرده و بشویید و دوباره از آب پر کنید و بگذارید بجوشد این کار برای هز بردن بوی نامطبوع سرکه از داخل کتری بسیار موثر است.

روش پنجم برای از بین بردن جرم کتری و سماور :

برای از بین بردن رسوب کتری ها و جلوگیری از روسوب مجدد آن ها استفاده از فلس صدف یا همان گوش ماهی ها است که باعث می شود آهک موجود در آب را را به خود جذب نمایند، از این روش پس از جرم زدایی و یا برای کتری های نو استفاده کنید تا آهک آب به دیواره های آن جذب نشود.

روش ششم برای از بین بردن جرم کتری و سماور :

روش موثر دیگر برای رسوب زدایی استفاده از سیب زمینی رنده شده است در ظرف مورد نظر با توجه به اندازه ظرف دو یا سه سیب زمینی رنده کنید و اجازه دهید با آب به مدت نیم ساعت بجوشد، سپس یک تکه زاج سفید کوبیده شده به آن اضافه کنید و نیم ساعت دیگر بجوشانید، آب آن را خالی کنید بشویید و بگذارید با آب تازه بجوشد.


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

برخورد نسبت کنترل دفع ادرار و مدفوع در کودکان

تفاوت رفتار والدین با کودکان

تفاوت رفتار والدین با فرزندان مختلف

چگونه میتوان یک زن کامل بود؟

راه پسردار شدن با ترفندهای جادویی

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

*

code