http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با تغذیه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

خواص روغن حیوانی گوسفندی برای سلامتی

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص روغن حیوانی گوسفندی برای سلامتی

روغن حیوانی کلسترول بد (LDL) را کاهش می دهد. یکی دیگر از خواص روغن حیوانی گوسفندی کاهش غلظت خون است. این روغن سرشار از بوتریک اسید است. کاهش چربیهای زاید شکم با روغن گوسفند امکان پذیر است.

خواص روغن حیوانی

خواص روغن حیوانی گوسفندی برای سلامتی بسیار است . به روغن حیوانی روغن کرمانشاهی هم میگویند. این روغن در ایران در منطقهٔ کرمانشاه از شیر گوسفند بدست می اید . در این بخش از مجله پزشکی آسان طب اطلاعاتی را درباره خواص روغن حیوانی گوسفندی در اختیارتان میگذاریم.

خواص روغن حیوانی گوسفندی

+روغن حیوانی نیاز به یخچال ندارد و به راحتی فاسد و خراب نمی شود.

+طعم و عطر بی نظیر

+روغن سرخ کردنی بسیار سالم

+تنقیه و پاکسازی روده ها

+روغن حیوانی از کره ساخته شده است. اما ناخالصی ها و مواد جامد شیر از آن حذف شده است . بنابراین افرادی که نسبت به لاکتوز و یا پروتئین های موجود در شیر حساس اند مشکلی با این روغن ندارند.

+روغن حیوانی سرشار از ویتامین های محلول در چربی A و E است.

+روغن حیوانی غنی از K2 و CLA (Conjugated linoleic acid) است.

+یک آنتی اکسیدان ضد ویروس

+مانند روغن نارگیل، روغن حیوانی نیز غنی از اسیدهای چربی است . که مستقیما توسط کبد جذب و به عنوان منبع انرژی بدن استفاده می شوند . این خاصیت روغن حیوانی در کنترل وزن و تولید انرژی بدن بی نظیر است.

+کمک به سوزاندن چربی ها

خواص روغن حیوانی گوسفندی

ادامه ی خواص روغن حیوانی گوسفندی  یا فواید روغن حیوانی گوسفندی

+مصرف روغن حیوانی یک سیستم گوارش و ایمنی سالم را به ارمغان می آورد.

+ به گزارش آسان طب مقادیر کافی از اسید بوتریک از سلول های T کشنده پشتیبانی کرده . و یک سیستم ایمنی قدرتمند را به بدن هدیه می کند.

+روغن حیوانی کلسترول بد (LDL) را کاهش می دهد.

+روغن حیوانی یک روغن سالم است که. باعث افزایش کلسترول خوب (HDL) و کاهش کلسترول بد خون می شود.

+خواص ضد التهابی و کاهش ابتلا به بیماری های مزمن و بیماری های قلبی

+محققان با استفاده از بوتیریت در هر دو شکل مکمل خوراکی . و تنقیه موفق شده اند که بیماری های التهابی روده مانند کولیت اولسراتیو و کرون را درمان کنند . همچنین روغن حیوانی. موجب کاهش التهاب و همچنین بیماری های قلبی می شود.

+در یک مطالعه نشان داده شد که مردانی که در روز ۲ قاشق غذاخوری روغن حیوانی مصرف می کنند. ۲۳ درصد کمتر در معرض ابتلا به بیماری های قلبی هستند.

+یک خواص روغن حیوانی افزایش اشتها و کمک به هضم غذا است.

+روغن حیوانی موجب افزایش ترشح اسید معده و بیشتر شدن گوارش غذا می شود . افزایش هضم غذا یعنی سلامتی بیشتر و کاهش وزن

+اخرین تحقیقات علمی دنیا نشان می دهد که. اسید آراشیدونیک روغنهای حیوانی سبب افزایش HDL و کاهش LDL می شود.

+استخوانسازی یکی از مهمترین خواص روغن حیوانی گوسفندی است.

بیشتر بدانید : خواص چای سبز و هل برای سلامتی شما

+یکی دیگر از خواص روغن حیوانی گوسفندی کاهش غلظت خون است.

+این روغن سرشار از بوتریک اسید است . این اسید چرب به طور عادی در سیستم گوارش یک انسان سالم و در روده ها تولید می شود . باکتری های مفید روده فیبر را به اسید بوتریک تبدیل کرده .  و موجب پشتیبانی از دیواره های روده و همچنین تولید انرژی می شوند . با خوردن مقادیر کافی از روغن حیوانی بدن تان را در تولید این ماده کمک خواهید کرد. سیستم های گوارشی ناسالم اسید بوتریک تولید نمی کنند .

+کاهش چربیهای زاید شکم با روغن گوسفند امکان پذیر است.

+شادابی و سفیدی پوست و سمزدایی از بدن

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره خواص روغن حیوانی گوسفندی در مجله پزشکی آسان طب asanteb.com در اختیارتان قرار دادیم بهره کافی را برده باشید. سعی کنید حتما از ان برای سلامتی خود به جای روغن نباتی استفاده کنید.


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

در ستایش میوه ای شگفت انگیز به نام سنجد

آنتی‌هیستامین‌ها

مصرف آنتی‌هیستامین‌ها آیا عوارض دارد؟

خصوصیات گوشت ماهی

خصوصیات گوشت ماهی چیست ؟

خرما

دیدگاه اهل بیت در مورد خرما چیست ؟

پربازدید های تغذیه

نظرات شما

*

code