http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

آرام کردن درد دندان بدون دارو با تصاویر

مجله پزشکی آسان طب » دهان و دندان » آرام کردن درد دندان بدون دارو با تصاویر

وقتی درد تا مغز ادم هم می رود رگهای مغز میخواهد پاره شود و ما حاضریم کل زندگیمان را بدهیم تا این درد ارام گیرد. ما در این بخش از مجله آسان طب راه درمان دندان درد با ماساژ در 5 مرحله را در اختیارتان می گذاریم . به گفته محققان با این روش اگر به درستی انجام شود درد در مدت یک دقیقه ارام می شود و این عالیست.

آرام کردن درد دندان بدون دارو

خیلی ها میگویند دندان درد بدترین درد دنیاست . وقتی درد تا مغز ادم هم می رود رگهای مغز میخواهد پاره شود و ما حاضریم کل زندگیمان را بدهیم تا این درد ارام گیرد. ما در این بخش از مجله آسان طب راه درمان دندان درد با ماساژ در 5 مرحله را در اختیارتان می گذاریم . امیدواریم از این مطالب بهره کافی را ببرید.

به گفته محققان با این روش اگر به درستی انجام شود درد در مدت یک دقیقه ارام می شود و این عالیست.

آرام کردن درد دندان بدون دارو

به گزارش آسان طب درباره این روش باید بگوییم که این روش فقط درد را ارام میکند . اما درمان درد به عهده دندانپزشک است. او باید علت درد را کشف کرده و ان را درمان قطعی کند. مثلا اگر دندان خراب شده باشد . به عصب رسیده باشد باید عصب کشی کنید و فکر نکنید این روش دندان را هم عصب کشی میکند .

پس این کار حکم مسکن را دارد تا شما درد نکشید . آرام کردن درد دندان بدون دارو را بخوانید.

 

مرحله اول برای آرام کردن درد دندان بدون دارو : عکس 1( بغل بینی ها )

 

  آرام کردن درد دندان بدون دارو

در این بخش مانند شکل با انگشت خود گوشه بینی را بگیرید.

مرحله دوم آرام کردن درد دندان بدون دارو  : عکس 2( جنب چشم ها )

 آرام کردن درد دندان بدون دارو

 در این بخش باید گوشه های چشم را از داخل بگیرید . مانند شکل بالا .

زنگ تفریح : دندان درآوردن نوزاد و نحوه برخورد

 

مرحله سوم آرام کردن درد دندان بدون دارو  : عکس 3 ( زیر ابرو)

 

  آرام کردن درد دندان بدون دارو

خب در مرحله سوم زیر ابروها را فشار دهید.

مرحله چهارم آرام کردن درد دندان بدون دارو  : عکس 4‌ ( بالای ابرو)

 

  آرام کردن درد دندان بدون دارو

در این قسمت هم باید بالای ابروها را بگیرید.

مرحله پنجم آرام کردن درد دندان بدون دارو  : عکس 5

در عکس 5 اگر پوست پیشانی را به مدت 2 دقیقه بافشار روبه بالا بکشید تمام دندانها کرخت و بی حس خواهند شد. مانند شکل زیر .

  آرام کردن درد دندان بدون دارو

طبق بررسی های بدست امده نقاط سمت چپ برای دندانهای بالا و پائین سمت چپ استفاده میشود و نقاط سمت راست برای دندانهای بالا و پائین سمت راست استفاده  خواهد شد.

امیدواریم از مطالب این بخش در سایت آسان طب هم بهره کافی را برده باشید.


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

انواع دندان ها

فرم و سطوح انواع دندان ها

مشکلات فک

صداهای غیر معمول فک و مشکلات آن

عوامل خرابی دندان

درمان گیاهی دندان درد

دارویی طبیعی برای دندان درد

پربازدید های دهان و دندان

نظرات شما

*

code