http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

از بین بردن چروک لباس یا رفع چروک بدون اتو

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » از بین بردن چروک لباس یا رفع چروک بدون اتو

به گزارش آسان طب برای از بین بردن چروک لباس از بخار دوش حمام استفاده کنید. برای اینکار کافیست درب حمام را محکم ببندید تا دیگر هوایی وارد آن نشود. سپس لباسهای خود را روی میله‌ دوش آویزان کنید و برای 15 دقیقه دوش را باز کنید. خودتان متوجه فرق لباس در دو حالت خواهید شد.

از بین بردن چروک لباس

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس در اولین مرحله با اتو انجام می شود. ولی شما بدون اتو هم میتوانید چروک های لباس را کم کنید یا حتی کاملا از بین ببرید. خب گاهی وقتها اتو در دسترس نیست یا وقت اتوکشیدن را نداریم. با ما همراه باشید تا این روشها را برایتان بیان کنیم.

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با دوش حمام

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس

به گزارش آسان طب برای از بین بردن چروک لباس از بخار دوش حمام استفاده کنید. برای اینکار کافیست درب حمام را محکم ببندید تا دیگر هوایی وارد آن نشود.

 سپس لباسهای خود را روی میله‌ دوش آویزان کنید و برای 15 دقیقه دوش را باز کنید. خودتان متوجه فرق لباس در دو حالت خواهید شد.

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با سشوار

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس

برای رفع چین و چروک لباستان از سشوار استفاده کنید. برای اینکار کافیست لباس‌های نخی را آویزان کرده و باکمی فاصله سشوار که روی گرمای زیاد تنظیم‌شده است را روی آن بگیرید. خودتان کم کم متوجه تغییر خواهید شد.

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با قابلمه

همچنین میتوانید با قابلمه چروک لباستان را برطرف کنید. برای اینکار کافیست آب را در یک قابلمه‌ی فلزی جوش آورید، سپس آب را بیرون ریخته و از ته قابلمه مثل اطو برای صاف کردن لباس خود استفاده کنید.

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با خشک کن

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس

خشک کن هم میتواند به شما در از بین بردن چروک لباس کمک کند.لباس‌های چرک خود را با یک جوراب یا لیف مرطوب درون خشک‌کن بگذارید. دمای آن را روی کمترین دما تنظیم کرده و برای 5 دقیقه روشن بگذارید. سپس لباس‌های خود را پهن کنید تا بدون چروک خشک بشوند.

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با اتوی مو

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس

جالب است بدانید که حتی با اتوی مو هم می شود چین لباس ها را برطرف کرد. اگر تنها وسیله‌ی در دسترس شما اطتوی مو است می‌توانید از آن استفاده کنید. اما دقت کنید دما تنظیم‌شده باشد تا چیزی را نسوزانید.

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با اسپری ها

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس

برای اینکار از مغازه اسپری‌ های ضد چروک خریداری کنید. زمانی که لباس کمی رطوبت دارد به‌آرامی روی آن اسپری بزنید. این روش روی لباس‌های پارچه‌ ای خیلی خوب جواب می‌دهد.

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با سرکه

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس

به گزارش آسان طب برای رفع چین‌ وچروک لباس‌ ها میتوانید از سرکه استفاده کنید. تنها یک پیمانه سرکه را با سه پیمانه آب ترکیب کرده و آن را روی لباس خود اسپری کنید. اجازه دهید لباس در معرض هوا خشک شود

بیشتر بدانید : اموزش پاک کردن لکه خودکار روی لباس

از بین بردن چروک لباس و رفع چروک لباس با کتری

چین و چروک لباس را با کتری بر طرف کنید. برای اینکار کافیست بخار کتری پر از چای را به فاصله‌ی 30 سانتی‌متری لباسی بگیرید که می‌خواهید صاف شود. می‌بینید چروک‌ها ناپدید خواهند شد.


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

مربای توت فرنگی با وانیل یا ژلاتین

ترفندهای از بین بردن بوی بد عرق تابستان

تامین آب مورد نیاز بدن

اس ام اس شب یلدا

کلکسیون اس ام اس شب یلدا

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

*

code