http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با دهان و دندان

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

آموزش درست مسواک زدن در 5 مرحله

مجله پزشکی آسان طب » دهان و دندان » آموزش درست مسواک زدن در 5 مرحله

در اولین مرحله برای مسواک زدن صحیح باید بدانید که از سطوح داخلی و بیرونی دندان‌ ها باید شروع کنید. در دومین مرحله شما باید مسواک را روی سطح دندان بکشید و حرکت بدهید. به گزارش اسان طب مسواکتان را صاف نگه‌دارید و روی سطحی از دندان که با آن غذا را می‌جوید جلو عقب بکشید.

درست مسواک زدن

درست مسواک زدن در سلامت دندان ها تاثیر خیلی زیادی دارد. مسواک زدن تنها فایده ندارد. مسواک زدن باید اصولی باشد. همچنین در کنار مسواک زدن نخ دندان را فراموش نکنید. در این بخش از اسان طب آموزش درست مسواک زدن را به صورت تصویری در اختیارتان می گذاریم.

مسواک زدن فقط این نیست که کمی خمیر دندان به مسواک خود بمالیم و سپس ان را به دندان هایمان بکشیم. مسواک زدن اصول خاص خود را دارد. با اشتباه کشیدن مسواک ذره های غذا و جرم غذا از روی دندان و داخل دندان پاک نمی شود و شما فقط وقت خود را هدر داده اید.

روش درست مسواک زدن

به این تصاویر با دقت نگاه کنید و مرحله به مرحله از روی ان دندانتان را مسواک بزنید. نخ دندان را در کنار مسواک زدن فراموش نکنید.

آموزش درست مسواک زدن : مرحله‌ی ۱

آموزش درست مسواک زدن

به گزارش آسان طب در اولین مرحله برای مسواک زدن صحیح باید بدانید که از سطوح داخلی و بیرونی دندان‌ ها باید شروع کنید. به طوریکه در اولین قدم باید مسواک را با زاویه‌ ۴۵ درجه با دست هایتان نگه‌ دارید . در اینجا باید نصف عرض مسواک با خط لثه تماس پیدا کند.

یادتان نرود که مسواک را درست به پشت دندان‌ هایتان بکشید.

آموزش درست مسواک زدن : مرحله‌ی ۲

آموزش درست مسواک زدن

در دومین مرحله از مراحل درست مسواک زدن شما باید مسواک را روی سطح دندان بکشید و حرکت بدهید. به گزارش اسان طب مسواکتان را صاف نگه‌دارید و روی سطحی از دندان که با آن غذا را می‌جوید جلو عقب بکشید.

آموزش درست مسواک زدن : مرحله‌ی ۳

آموزش درست مسواک زدن

در سومین مرحله برای مسواک زمانیکه به سطح داخلی دندان‌ های جلویی رسیدید به مسواک یک شیب عمودی بدهید و با نوک مسواک پشت دندان هایتان بکشید.

آموزش درست مسواک زدن : مرحله‌ی ۴

آموزش درست مسواک زدن

در چهارمین مرحله هم که باید در نزدیک لثه‌ ها آرام مسواک را حرکت دهید. مراقب باشید خیلی به لثه ها فشار وارد نشود و خون نیاید. اگر لثه خون بیاید کارتان اشتباه بوده است.

زنگ تفریح : انواع مسواک برقی و فواید آن

آموزش درست مسواک زدن : مرحله‌ی ۵

آموزش درست مسواک زدن

پنجمین مرحله مخصوص تمیز کردن زبان است. در این بخش باید مسواک را روی زبانتان با حرکاتی از عقب به جلو  بزنید تا ذرات غذا را پاک‌ کند. با این کار باکتری‌هایی که باعث ایجاد بوی بد در دهان هستند را نابود خواهید کرد.

حتما برای مسواک زدن از این روش استفاده کنید. وگرنه مسواک زدنتان فایده ندارد.

امیدواریم از این مطالب در سایت اسان طب بهره کافی را برده باشید  و بتوانید با توجه به تصاویر مسواک زدن صحیح را تجربه کنید.


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

مضرات سیگار برای دندان و سلامتی

مضرات سیگار برای دندان و سلامتی

ابسه دندان ، علایم ابسه دندان ، علت ابسه دندان و راههای درمان ابسه دندان

علائم ابسه دندان و درمان آن

دندان عقل چیست و درد دندان عقل

دندان عقل چیست و درد دندان عقل

درمان دندان درد در منزل

راههای درمان دندان درد در منزل

پربازدید های دهان و دندان

نظرات شما

*

code