تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب ازدواج استرس اضطراب افسردگی بیماری تغذیه سالم تناسب اندام! جوش صورت خواص درمانی داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مسواک زدن مو موفقیت ویتامین کاهش وزن یبوست

خبر جدید شستن شلوار لی مانع بیماری

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » خبر جدید شستن شلوار لی مانع بیماری

شلوار لی یکی از انواع لباس است که اکثر افراد حداقل یکبار از ان استفاده کرده اند. مگر برخی از پیرمردها و پیر زن های زمان گذشته . اما ایا میدانستید میکروب هایی که در یک شلوار جین نشسته هستند چند برابر میکروب های یک شلوار معمولی است ؟

شستن شلوار لی

شلوار لی یکی از انواع لباس است که اکثر افراد حداقل یکبار از ان استفاده کرده اند. مگر برخی از پیرمردها و پیر زن های زمان گذشته . اما ایا میدانستید میکروب هایی که در یک شلوار جین نشسته هستند چند برابر میکروب های یک شلوار معمولی است ؟

شستن شلوار لی

شستن شلوار جین شستن شلوار لی

به گزارش اسان طب اکثر افراد می گویند شلوار لی و شلوار کتان را نشویید . چون باعث خراب شدن ان می شود. سعی کنید روی ان دستمال بکشید تا ظاهرش تمیر شود. ولی نمیدانند این کار چقدر سلامتی انان را به خطر می اندازد.
حتما باید شلوار لی را شست تا میکروب های موجود در بافت ان نابود شود.
طبق بررسی های بدست امده توسط محققان دانشگاه آلبرتا در کانادا در تحقیقی جالب شلوار جین یک داوطلب را که پانزده سال بود نشسته بود با شلوار جینی تازه شسته شده از نظر تعداد باکتری های سطح روی لباس اندازه گیری کردند و دریافتند تفاوت زیادی وجود ندارد.  اما شلوار جین شسته نشده می تواند ناقل میکروب ها و باکتری ها باشد و افراد باید پس از حضور در اماکن آلوده از جمله بیمارستان حتما کلیه البسه خود را با اب گرم و شوینده های قلیایی بشویند.
در واقع این را میخواهیم بگوییم که میکروب های شلوار لی داخل بافت ان هستند و شما هیچ وقت متوجه ان نمی شوید.
خود لباس کثیف از راه پوست میکروب وارد بدن نمیکند. بدن قوی تر از این حرفهاست.

ولی مثلا ممکن است میکروب به دستمان منتقل شود و سپس در دهانمان کنیم. همچنین ممکن است در اثر تعریق دچار بوی نامطبوع شویم .

.

بیشتر بدانید : از بین بردن چروک لباس یا رفع چروک بدون اتو

 پس یادتان باشد اگر خیلی به شلوارلی پوشیدن علاقه دارید با خود نگویید ان را نمی شویم تا دیرتر خراب شود. همیشه سلامتی بهتر از همه چیز است. وقتی دیر به دیر شلوارلی تان را بشویید باکتری ها و مواد دیگر داخل تار و پودها به دستها و بدن شما منتقل می شوند.
/
نکته دیگر اینکه قبل از خوردن کوچکترین چیزی سعی کنید حتما دستتان را با اب و صابون بشویید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. ممکن است قبل خوردن ان خوراکی دست شما به یک مکان الوده مالیده شده باشد و شما متوجه نشده باشید.
.
امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

راه پسردار شدن با ترفندهای جادویی

با پیامدهای طلاق آشنا شوید

مهارت مقابله با مشکلات را بیاموزید

ناخن جویدن

ناخن جویدن – ماهیت – علل – پیشنهادات

پربازدید های سبک زندگی

نظرات شما

*

code