تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

گفته جدید محققان از علایم سرطان معده

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » گفته جدید محققان از علایم سرطان معده

یکی از علایم سرطان معده درد سر دل است. این دردها می تواند در هر زمان و حتی در حین بلع غذا هم رخ دهد. اگر این درد ها زیاد تکرار شد حتما به پزشک مراجعه کنید و ان را شوخی نگیرید.

علایم سرطان معده

علایم سرطان معده زیاد هستند. سرطان معده یکی از انواع سرطان است که برخی افراد دچار ان هستند. ولی خب اگر به موقع شناسایی شود قابل درمان است و می شود از رشد ان جلوگیری کرد. در این بخش از اسان طب درباره برخی علایم سرطان معده اطلاعاتی را در اختیارتان می گذاریم.

علایم سرطان معده چیست ؟

طبق اطلاعات بدست امده یک فوق تخصص گوارش و کبد با اشاره به اینکه سرطان معده در سنین بیش از 45 سال بیشتر رخ میدهد درباره علایم سرطان معده سخنانی را بیان کرد.

علایم سرطان معده

به گزارش آسان طب علیرضا دلاوری با اشاره به اینکه بر خلاف تصور عموم افراد سرطان معده علی‌ رغم شیوع بالا بیشتر در سنین بین 45 تا 70 سالگی رخ میدهد ، بیان کرد موارد زیر از مهمترین نشانه های سرطان معده است :

درد سر دل یکی از علایم سرطان معده

یکی از علایم سرطان معده درد سر دل است. این دردها می تواند در هر زمان و حتی در حین بلع غذا هم رخ دهد. اگر این درد ها زیاد تکرار شد حتما به پزشک مراجعه کنید و ان را شوخی نگیرید.

کاهش بی‌دلیل اشتها و یا بی‌ میلی به غذا نشانه سرطان معده

اگر دیدید مدتی است بی دلیل به غذا و سایر خوراکی ها بی میل و بی اشتها شده اید سریعا به پزشک مراجعه کنید. چون یکی دیگر از نشانه های سرطان معده کاهش بی دلیل اشتها است. اگر دیدید به طور مشکوکی چند روز بی اشتها هستید حتما به پزشک مراجعه کنید.

کاهش وزن از علایم سرطان معده

 اگر دیدید مدتی است به طور غیر طبیعی وزنتان کم می شود و لاغر شده اید حتما به پزشک مراجعه کنید. چون کاهش وزن غیر عادی و بی دلیل هم ممکن است نشانه سرطان معده باشد. در این حالت وزن فرد به طور غیر طبیعی و کاملا مشهود کم می‌شود. حتی اگر کاهش وزن غیر طبیعی تان نشانه سرطان نباشد باز هم شک نکنید که دچار مشکلی در بدن خود هستید که دکتر باید دلیل ان را شناسایی کند.

گیر کردن لقمه از علایم سرطان معده

 گیرکردن لقمه هم میتواند یکی از نشانه های سرطان معده باشد. بنابراین اگر دیدید مدتی حین غذا خوردن با مشکلات آزار دهنده بلع و حتی حالت ماندن غذا در گلو یا سر دل مواجه  شده اید به پزشک مراجعه کنید.

خونریزی معده از  نشانه های سرطان معده

یکی از مهمترین نشانه های سرطان معده خونریزی است. مصرف نوشابه های گازدار و فست فوت ها در ابتلا به سرطان معده تاثیر زیادی دارند و حتی ممکن است باعث خونریزی معده شود. پس مراقب غذاخوردن و نوع تغذیه تان باشید. همچنین از خوردن زیاد ترشی جات خودداری کنید.
.
امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب دراختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

راههای تقویت قوای جنسی

برخی راههای تقویت قوای جنسی

عوارض واکسیناسیون سیاه سرفه :

پیشگیری از سیاه سرفه چه راههایی دارد ؟

اسهال های آبکی

اسهال های آبکی چیست؟

زندگی انسان در کره ماه تا 20 سال آینده

پربازدید های اخبار پزشکی

نظرات شما

*

code