.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

آموزش ساخت ماسک صورت چای سبز کیسه ای

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » آموزش ساخت ماسک صورت چای سبز کیسه ای

در مرحله اول برای تهیه ماسک صورت چای سبز چای سبز خود را آماده کنید و صبر کنید تا حداقل برای یک دقیقه دم بکشد. در مرحله بعدی چای کیسه‌ای را از لیوان بیرون بیاورید و منتظر بمانید تا خنک شود.

ماسک صورت چای سبز

ماسک صورت چای سبز برای صورت شما فواید بسیار زیادی دارد. در این بخش از آسان طب طرز تهیه ماسک صورت چای سبز را در اختیارتان میگذاریم. حتما این ماسک را در منزل تهیه کرده و به پوستتان بمالید تا کم کم متوجه نتیجه ان بشوید.

 

ماسک صورت چای سبز کیسه ای

به گزارش آسان طب ماسک صورت چای سبز موجب جدا شدن سلول‌های مرده پوست از پوست خواهد شد و به پوست روشنی و شادابی می بخشد. این ماسک همچنین موجب باز شدن راه‌ های هوایی پوست می شود.

ماسک صورت چای سبز

طرز تهیه ماسک صورت چای سبز

مراحل طرز تهیه ماسک صورت چای سبز عبارتند از :

1- در مرحله اول برای تهیه ماسک صورت چای سبز چای سبز خود را آماده کنید و  صبر کنید تا حداقل برای یک دقیقه دم بکشد.

2- در مرحله بعدی چای کیسه‌ای را از لیوان بیرون بیاورید و منتظر بمانید تا خنک شود.

3- اکنون باید قسمت بالایی کیسه ی چای سبز را باز بکنید تا بتوانید محتویات آن را داخل یک کاسه کوچک بریزید.

4- در مرحله چهارم برای تهیه ماسک صورت چای سبز یک قاشق چای‌ خوری بزرگ عسل خالص را به چای سبز بیافزایید. عسل برای آب‌ رسانی و صاف کردن پوست و همچنین از بین رفتن جای جوش های صورت استفاده می شود.

5-  تا این مرحله ما یک ماسک صورت اولیه داریم. البته در صورتی که میخواهید از این ماسک صورت، برای از بین بردن جای زخم و جوش استفاده کنید، میتوانید مقداری آرد برنج هم به آن بیافزایید.

دلیل آن هم اینست که آرد برنج برای روشن کردن پوست و از بین بردن لک فوق العاده است.

بیشتر بدانید : فواید چای سبز بر آناتومی بدن

6- برای استفاده از ماسک شما باید با استفاده از نوک انگشتانتان، به آرامی این ماسک را بر روی صورتتان پخش نمایید. در جاهایی از صورت که جوش بیشتر دارند، مثل زیر استخوان فک و چانه، سعی کنید مقدار بیشتری از ماسک صورت چای سبز را بمالید.

7- این ماسک فقط برای صورت نیست و برای نقاط دیگر بدن هم استفاده می شود.

8- بعد از استفاده، حدود 5 دقیقه صبر کنید.

9- بعد از حدود 5 دقیقه، صورتتان را بشویید. سرخی صورتتان بعد از چند دققیه میرود.

10 – نکته دیگری که باید یاداوری کنیم اینست که بعد از استفاده از این ماسک، پوست بیشترین گیرایی را دارد، پس میتوانید از نرم‌کننده پوست استفاده کرده تا پوستی نرم تر و شفاف تر داشته باشید.

امیدواریم از طرز تهیه ماسک صورت چای سبز در این بخش از اسان طب بهره کافی را برده باشید.


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

اسکراب صورت با گل رز

آموزش ساخت اسکراب گیاهی صورت

از بین بردن خال

راههای طبیعی برای از بین بردن خال های صورتتان

جراحی زیبایی بینی گوشتی

نتیجه جراحی زیبایی در بینی های گوشتی؟!

فواید دوش اب سرد

برخی از فواید دوش اب سرد

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com