.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با تناسب اندام

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اسهال درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها

مجله پزشکی آسان طب » تناسب اندام » راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها

یکی از راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها استفاده از فلش روشن است. اگر برایتان امکانپذیر است در خارج از محیط‌ های بسته هم، با فلش روشن عکس بگیرید. دلیل این پیشنهاد اینست که عکس گرفتن در محیط‌ های پر نور و درخشان، از ظهور سایه‌ هایی که باعث ایجاد اضافه وزن دروغین می‌شوند جلوگیری میکند.

لاغر به نظر رسیدن

لاغر به نظر رسیدن در عکسها دغدغه بسیاری از افراد است. بعضی از ما در عکس چه لاغر باشیم و چه چاق ، چاقتر میافتیم. خب پس بهتر است دنبال راهکارهایی باشیم که این مشکل را بر طرف کنیم . در این بخش از اسان طب سه طرفند برای لاغر به نظر رسیدن در عکس را در اختیارتان میگذاریم.

راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها

راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس با ترفندهای مختلف

1 – به گزارش آسان طب یکی از راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها استفاده از فلش روشن است. اگر برایتان امکانپذیر است در خارج از محیط‌ های بسته هم، با فلش روشن عکس بگیرید. دلیل این پیشنهاد اینست که عکس گرفتن در محیط‌ های پر نور و درخشان، از ظهور سایه‌ هایی که باعث ایجاد اضافه وزن دروغین می‌شوند جلوگیری میکند. بطور کلی باید بگوییم که فقط با عکس گرفتن در نور مناسب، در کل ظاهری لاغرتر خواهید داشت.

راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها

2 – یکی دیگر از راههای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها انست که برای عکس گرفتن باید جوری جلوی دوربین بایستید که یک پایتان جلوی پای دیگر قرار بگیرد. در این حین سعی کنید بدنتان را بچرخانید تا با زاویه‌ی ۴۵ درجه روبروی دوربین باشید. سپس طوری ژست بگیرید که شانه‌ها و سرتان به سمت لنز دوربین باشد. شاید فکر کنید که این ژست، ژستی ناشیانه است، اما این ژست یکی از ژست‌ هایی‌ست که شما را لاغر نشان می‌دهد. یک دستتان را هم روی رانتان بگزارید، تا شانه‌هایتان هم لاغر تر دیده شود. وقتی با این ژست ها عکس بگیرید خودتان منظور ما را متوجه می شوید.

3 – همچنین میتوانید برای لاغر به نظر رسیدن در عکس از بالا عکس بگیرید. برای اینکار میتوانید از یکی از دوستان بلند قد تر از خودتان بخواهید که از شما عکس بگیرد، یا اینکه پایه‌ی دوربین‌ تان را روی یک صندلی قرار دهید. به این دلیل که شما به سمت بالا به دوربین نگاه می‌ کنید، اضافه وزنی که در صورتتان وجود دارد، در سایه‌ی بوجود آمده محو میگردد و در نتیجه شما لاغرتر به نظر می رسید.

نکته دیگر دررابطه با لاغر به نظر رسیدن چه با لباس و چه در مهمانی ها نوع لباس است. سعی کنید از لباسهایی با راه راه عمودی استفاده کنید. این لباس ها به شدت شما را لاغر نشان میدهد.

همچنین لباسهای کوتاه نپوشید. مانتو یا بلیز یا پیراهن بلند بپوشید تا شما را کشیده تر نشان دهد.

نکته دیگر هم اینکه رنگ های روشن شما را چاق و رنگهای تیره مثل مشکی ، قهوه ای سوخته و  سورمه ای شما را لاغر تر نشان خواهد داد.

امیدواریم از مطالبی که در این بخش از آسان طب در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.


# # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان گیاهی رماتیسم نقرس

درمان گیاهی رماتیسم و نقرس

لاغری شکم و پهلو با ورزش

لاغری شکم و پهلو با ورزش یا بدون ورزش

ویتامین E (توکوفرولها) چیست

کوچک کردن باسن

چند روش ساده برای کوچک کردن باسن

پربازدید های تناسب اندام

نظرات شما

*

code