http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

طرز تهیه روغن خیار و خواص روغن خیار

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » طرز تهیه روغن خیار و خواص روغن خیار

یکی از خواص روغن خیار تقویت پوست های خشک است. اگر سردردتان به خاطر حرارت است میتوانید این روغن را بر گیجگاه یا بقیه جاها که درد میکند بمالید تا تسکین یابد. برای درمان خشکی دست و صورت از این روغن استفاده کنید.برای تهیه این روغن ابتدا آب خیار را بگیرید. سپس ان را با روغن کنجد یا روغنهای گیاهی دیگر بپزید. در این بخش اطلاعاتی را درباره خواص روغن خیار و طرز تهیه ان تقدیمتان می کنیم.

روغن خیار

خیار یکی از میوه هایی است که خواص زیادی برای سلامتی ما دارد. مثلا برای پوست عالیست و میتوان از ان به عنوان ماسک استفاده کرد. همچنین کالری کمی دارد و در رژیم های غذایی به شدت استفاده می شود. برای کسانیکه که قندشان بالاست خیار عالیست.

ولی خب ایا میدانستید که ما چیزی به نام روغن خیار داریم که بینهایت فایده دارد ؟ در این بخش از اسان طب درباره خواص روغن خیار و طرز تهیه روغن خیار اطلاعاتی را تقدیمتان می کنیم. خیار دارای مزاج در درجه دوم سرد و تر و مغز آن لطیف تر از جرم گوشت آن است.

طرز تهیه روغن خیار و خواص روغن خیار

خواص روغن خیار

تقویت پوست های خشک

درمان سردرد به خاطر حرارت

درمان خشکی دست و صورت

 خشکی پوست و خنک شدن بدن

طرز تهیه روغن خیار

روش اول :

اول از همه شما باید اب خیار را بگیرید.

حال این اب خیار را باید با روغنی مثل کنجد یا روغن گیاهی دیگر بپزید . وقتی ابش تبخیر شد روغنی ته ظرف می ماند که به ان روغن خیار می گویند. ( خواص خیار )

روش دوم :

به گزارش آسان طب خیار را با یک چهارم وزن آن پیه قلوه گاه بز بکوبید. سپس ان را روی آتش ملایم بگذارید تا آب شود و پیه روی سطح بیاید. کم کم اب می شود . شما کم کم روغنش را بردارید. اگر کمی آب داشت مجدداً روی حرارت قرار می دهند تا فقط روغن بماند. بعد از سرد شدن باید آنرا در فریز نگه دارند. برای جلوگیری از کپک زدن بنزوآت دو سود به ترکیب اضافه نمایند.

روش سوم :
برای تهیه این نوع روغن  یک خیار متوسط بدون پوست را می‌توانند رنده کنند و با یک قاشق غذا خوری گلیسیرین با هم مخلوط کرد. سپس ان را 20 دقیقه هر شب و به مدت 7 شب، را روی پوست بگذارید. این روغن برای پوست های خشک عالیست.
امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید.
خواص روغن خیار

خواص روغن خیار

همه ما میدانیم که خود خیار برای سلامتی و جوانسازی پوست بسیار عالی است.
روغن های گیاهی مثل روغن های زیتون و کنجد هم که برای پوست بسیار مفید هستند.
خب مسلما وقتی این دو با هم ترکیب شوند خواصشان دو برابر می شوند.
همچنین بسیاری از ما خیار را نمیتوانیم روی پوست نگه داریم . ولی روغن خیار مالیدنی است و استفاده از ان راحت تر است.

# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

انتقال ایدز در کودکان و نوجوانان

انتقال ایدز در کودکان و نوجوانان

انواع بیماری قفسه سینه

انواع بیماری قفسه سینه مثل سینه کفتری

کورتاژ چیست علت کورتاژ و راههای کورتاژ

کورتاژ چیست علت کورتاژ و راههای کورتاژ

درمان سیاه زخم

درمان سیاه زخم با زالو

پربازدید های اخبار پزشکی , پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code