تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با متفرقه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوست کاهش وزن گیاهان دارویی

پدر شدن آدم را چاق میکند!

مجله پزشکی آسان طب » متفرقه » پدر شدن آدم را چاق میکند!

آمارها نشان می‌دهد، از هر 01دختر یا پسر بین 81 تا 03سال، 3 نفر نگران سلامت پدر خود هستند و معتقدند پدرشان ممكن است به یك بیماری خطرناك دچار شود. 06 درصد از آنها معتقدند پدرشان تناسب بدنی ندارد و نیمی دیگر هم پدر خود را چاق می‌دانند.

پدر شدن

محققان معتقدند، کاهش تحرک بدنی، دوری از ورزش کردن، افزایش تعداد دفعات غذا خوردن در بیرون از خانه و بی‌خوابی‌های طولانی از عوامل اصلی چاق شدن مردان بعد از پدر شدن به شمار می‌رود. تمام این عوامل احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی را به‌شدت افزایش می‌دهد.

پدر شدن آدم را چاق میکند

پدر شدن باعث چاقی می شود

بزرگ‌ترین قاتل مردان در سراسر جهان بیماری قلبی است و زندگی مدرن امروزی  و چاقی آنها را بیشتر از گذشته به سمت این بیماری سوق می‌دهد. تقریبا 06 درصد پدران اندام بدنی بدشکلی دارند و 04 درصد از آنها هرگز تلاشی برای کاهش وزن اضافه خود نمی‌کنند.

داشتن مشغله زیاد و خستگی از مهم‌ترین عواملی است که مردان را از داشتن تحرک بدنی باز می‌دارد. کمبود خواب باعث شده نزدیک به یک چهارم مردان در روزهای آخر هفته چرت بزنند و حتی یک بیستم از آنها دردستشویی محل کار خود این کار را انجام می‌دهند.

افزایش فشار زندگی باعث شده یک پنجم مردان هنگام خواندن کتاب یا صحبت کردن با فرزندانشان به خواب بروند. افزایش فشار کاری، نداشتن وقت کافی و خوردن غذاهای ناسالم باعث شده وزن مردان امروزی نسبت به دهه‌های گذشته رشد چشمگیری پیدا کند. البته این عوامل باعث نگرانی فرزندان هم شده است.

آمارها نشان می‌دهد، از هر 01دختر یا پسر بین 81 تا 03سال، 3 نفر نگران سلامت پدر خود هستند و معتقدند پدرشان ممکن است به یک بیماری خطرناک دچار شود. 06  درصد از آنها معتقدند پدرشان تناسب بدنی ندارد و نیمی دیگر هم پدر خود را چاق می‌دانند.

برترین ها

برای درمان چاقی بهترین راه پیاده روی و کم کردن ناهار و شام و میان وعده ها و همچنین حذف تنقلات است.


# # # #

مطالب پیشنهادی

شوهر ایده آل

شوهر ایده آل همسرتان بشوید

افسردگی فرزندان طلاق و راههای کاهش

افسردگی فرزندان طلاق و راههای کاهش

سردرد

اطلاعات علمی درباره ی سردرد

چیزهایی که در مورد بابانوئل نمیدانیم

پربازدید های متفرقه , موفقیت

نظرات شما

*

code