http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

لاغری شکم و پهلو با ورزش یا بدون ورزش

مجله پزشکی آسان طب » تناسب اندام » لاغری شکم و پهلو با ورزش یا بدون ورزش

برای لاغری شکم و پهلو باید اول از همه هدف داشته باشید. بدون هدف انگیزه ندارید. به طور میانگین میتوانید برای سه ماه 10 کیلوگرم را در نظر بگیرید. مصرف پودر زیره و ماست در کنار هم به شدت چربی سوزی میکند. برای اینکار کافیست 3 گرم پودر زیره را با 5 گرم ماست ترکیب کنید. به پشت دراز بکشید . در مرحله بعدی زانوی چپ خود را خم کنید. کف پای چپ را صاف روی زمین بگذارید و بعد از ان پای راست خود را به طرف سقف بالا ببرید.

لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو دغدغه بسیاری از خانم ها و اقایان است. اکثر ادمهای چاق از شکم و پهلویشان بیش از سایر نقاط ناراضی هستند. خب سایز شکم و پهلو در سایز لباس هم تاثیر دارد و ما نمیتوانیم هر لباسی که دوست داریم را بخریم. پس چاره چیست ؟

شما میتوانید از همین الان برای لاغر کردن شکم و پهلویتان تلاش کنید. تنها شرط لازم اراده است. اگر اراده کنید می توانید.

لاغری شکم و پهلو

روشهای لاغری شکم و پهلو

برخی از ما اهل ورزش نیستیم ولی میتوانیم خوردنمان را کنترل کنیم . برخی هم حاضریم ورزش کنیم ولی خیلی از شکممان نزنیم. اول از همه بگوییم که هر دوی اینها با هم جواب می دهد. ولی ما در اینجا روشهای لاغری شکم و پهلو چه با ورزش و چه بدون ورزش را برای شما گرداوری کرده ایم . اگر اهل ورزش هستید قسمت ورزش را بیشتر انجام دهید و اگر اهل ورزش نیستید بیشتر به قسمت تغذیه توجه کنید.

فقط یادتان باشد اگه خیلی بخوریم و بعد بگوییم با ورزش اب می کنیم فایده ای ندارد.

لاغری شکم و پهلو بدون ورزش

+ برای لاغری شکم و پهلو باید اول از همه هدف داشته باشید. بدون هدف انگیزه ندارید. به طور میانگین میتوانید برای سه ماه 10 کیلوگرم را در نظر بگیرید.

+ مصرف پودر زیره و ماست در کنار هم به شدت چربی سوزی میکند. برای اینکار کافیست 3 گرم پودر زیره را با 5 گرم ماست ترکیب کنید.

+ به گزارش آسان طب شما باید بیشتر از میزان مصرفتان کالری بسوزانید. تقریبا یک پیاده روی با سرعت 5 کیلومتر در ساعت می تواند چیزی حدود 145 کالری بسوزاند،  و باید بدانید که یک ساندویچ برگر حاوی 465 کالری میباشد. پس چرا اینقدر بخوریم که بخواهیم ان را با بدبختی اب کنیم ؟

خوردن برای رفع گرسنگی و رساندن ویتامین ها و مواد ضروری به بدن است نه یک تفریح .

+ نکته دیگر اینکه هرگز برای کاهش وزن گرسنگی نکشید . وقتی شما گرسنه باشید بدنتان فکر می کند که شما در حال تحمل گرسنگی هستید و سعی می کند به جای سوزاندن کالری، آنها را ذخیره کند. شما گرسنگی نباید بکشید. فقط باید خوراکیهای با تغذیه کم را بخورید. مثلا سیب زمینی و نان و برنج و شیرینی را کم کرده و میوه و سبزی را بیشتر بخورید.

+ کاهو و خیار و گوجه هم سیر میکند و معده با خوردن ان پر می شود و هم کالری فوق العاده

+ برای لاغری شکم و پهلو  تا میتوانید مصرف قند و شکر و شیرینی را به صفر برسانید

+ برای لاغری شکم و پهلو  تا می توانید به جای برنج سفید از برنج قهوه ای استفاده کنید

+مصرف الکل برای شکم و پهلو و چاقی ان سم است

+ برای لاغری شکم و پهلو  تا جایی که میتواااااااانید غذای پخته بخورید و از غذاهای سرخ شده دوری کنید. غذاهای سرخ شده به قول بعضی ها سریع وارد شکم و پهلو شده و به ان اضافه میکنند.

+ تا میتوانید میوه و سبزی بخورید. هم پر از فایده است و هم کالری بینهایت کمی دارد و چاق نمیکند

+ نمک هم برای چاقی شما بد است و هم برای سلامتی شما

+ برای لاغری شکم و پهلو  هل یکی از ادویه هایی است که چربی سوزی میکند. میتوانید ان را همراه با چای میل کنید.

+ چوب میخک  و زردچوبه و سیاه دانه هم هر کدام خاصیت چربی سوزی دارد.

+ نباید شما غذا نخورید بلکه باید کم بخورید البته میتوانید شام را حذف کنید و جایش میوه و سالاد بخورید . ولی نهار را باید حتما میل کنید.

بیشتر بدانید : خواص بلوبری ، نباید از شما پنهان بماند

البته میوه هایی مثل انگور- انبه – آناناس – انجیر – انواع کمپوت – زرد آلو – نارنگی های شیرین – خربزه – طالبی -گلابی – خرمالو و آبمیوه های آماده) هم شیرین است  و نباید در مصرف ان زیاده روی کرد.

لاغری شکم و پهلو با ورزش

در این قسمت عکس برخی ورزشهایی که مختص شکم پهلو است را به شما نشان می دهید . شما میتوانید این ورزش ها را در خانه هر روز انجام دهید. بعد از یک ماه خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد. سعی کنید از نیم ساعت در روز شروع کرده و به یکساعت در روز برسانید.

لاغری شکم و پهلو با ورزش

ورزش نوع جدید کرانچ برای لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو با ورزش

ورزش حرکت پل معکوس

لاغری شکم و پهلو با ورزش

به پشت دراز بکشید . در مرحله بعدی زانوی چپ خود را خم کنید. کف پای چپ را صاف روی زمین بگذارید و بعد از ان پای راست خود را به طرف سقف بالا ببرید. دست چپ را صاف کنید و به طرف بالابیاورید و دست راست را پایین و در کنار خود قرار دهید.

رساندن پا به پایین شکم

لاغری شکم و پهلو با ورزش

یک حرکت پیلاتس برای شکم ورزش برای لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو با ورزش

لگد به عقب ورزش برای لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو با ورزش

کرانچ پای پیش رفته ورزش برای لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو با ورزش

حرکت شکم آنا کابان ورزش برای لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو با ورزش

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از اسان طب درباره ورزشها و رژیمهای لاغری شکم و پهلو تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید.


# # # #

مطالب پیشنهادی

نقش و وظایف ویتامین E

بالن معده

بالن معده : بایدها و نبایدها و اقدامات

طرز تهیه سوپ رژیمی چربی سوز کلم و کرفس

رژیم 7 روزه و برنامه غذایی جنرال موتورز

پربازدید های تناسب اندام

نظرات شما

*

code